Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.
Keresés Itt
  • Több lehetőség...
Eredmények keresés, amik...
Eremények keresése...

Dumaterem

Gem Kapocs

Recommended Posts

Az kérdésem előzményei túl hosszúak, és nem akarom magam megint felidegesíteni, úgyh inkább nem írom le. 'Anyósommal' beszéltük, hogy a nőkön is nehéz kiigazodfni, de a pasikon néha nehezebb. Mikor kitakarítom édesdágaságom szobáját, meg rendet rakok, meg ilyenek, még annyit sem képes mondani,h kössz...Ilyenkor úgy érzem, hogy a takarítónője vagyok, és nem a kedvese :? Kellett nekem egy ilyen lusta pasival kezdeni..... :shock:

Ahogy a házvezető nénink mondta: "Mindennel hozzon össze a sors, csak férfiakkal ne."

Nagyon okos és bölcs nénike sztem.... :twisted:

A'frad

Link a hozzászóláshoz

Hát... biztos bölcs.. de kivitelezhetetlen... :? :lol: ugyi A'frad? :)

Sztem ez meg egy egyszerű oda-vissza játék... Mi azt mondjuk a férfiak megérthetetlenek, ők meg azt, hogy a nők... :) Na most akkor kinek van igaza? Sztem mindkét félnek! :P Bár igaz hogy a pasik... (na ez már egy másik történet...:roll: :twisted: )

Szvsz a nők bonyolultabbak, mint a férfiak, csak a férfiak pont szembetűnőbb, nagyobb dolgokban h*lyék... (boccsi) :roll: :D

Üdv:

Link a hozzászóláshoz

Hi!

Az 5 perc az itt is érvényes, h az bize elkélne egy nő agyával :D

Amúgy meg nem tom, egy nő mindig mindent túl bonyolít.

Jahh afrad: én pl 20 percet tudtam ordítani anyámmal amikor eccer rendet rakott a tudomésom nélkül a szobámban.... egyszerűen nem volt smmi a helyén,nem találtam semmit, és semmi sem ott volt ahová én tettem.... kész aszittem sét török vmi szekrényt.... :)

de azóta már sok midnen mögváltozott... :D

nekem vhogy úgy tűnik, h a nők mégis csak bonyolultabbak :P 8)

Link a hozzászóláshoz

A férfiaknál... :D

Kh, lehet, hogy a takarításban igazad van. Én is úúúútálom, ha "rendet" akarnak rakni nálam... Akkor tuti nem találok meg semmit, semmi nem lesz a helyén... (még ha az a bizonyos hely pl. a föld, asztal lába, kuka melletti terület, ágy alja, egyéb... :roll: :P ) Egyébként rendszerető ember vok. :D

Gem, nem nyilatkozok, Te túúlontúúúl primitív vagy a női nemhez, tehát érdemleges hsz-t ebben a témában nem tudsz nyújtani... 8) :P:lol: :twisted: (bocsij)

Üdv:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Szerintem mind a férfiak, mind a nők másképpen gondolkodnak, ezért nehezebb megérteniük a másikat, mármint gondolkodásban. Szerintem ez mindkét nemre igaz, mint ahogy az is, hogy szmélyenként és esetenként ez nagyióon is változhat.

A rendrakásról csak annyit, hogy szerintem egy nő is kiakadna, ha szeretett férfija egyszer csak rendet rakna a kacatjai között. Csk ilyen történetek nem nagyon keringenek, mert ugye ez a férfiaknak általában nem szokása. Bár ki kellene próbálni! :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

A rendrakásról: engem nem zavar, ha a kedvesem rendet rak a szobámban, mert akkor én is itt vagyok, és látom, mi hova kerül, és (lehet, hogy másutt ez a gond) nem érzem úgy, hogy sértené a személyes aurámhoz (ollé MAGUS) tartozó dolgokat azzal, hogy áthelyezi őket. Sokaknak az a gondja a rendrakásnál, hogy utána nem talál semmit. De ha egyszer rend van, és úgy is marad, akkor ugyanúgy meg fogod utána találni a dolgaidat. És nem egyszeűrbb mindent lehányni a földre, mert hatvanötször rakod odébb egy nap alatt az ágy mellé dobott ETKt, míg ha a polcon tartod, akkor nem is nyúlsz hozzá.

A férfiak és nők közti különbségről meg csak annyit, hogy szvsz a nők több dologra tudnak jól koncentrálni egyszerre, a férfiak viszont egy dologra sokkal jobban (pl a nőknél ilyen a család, a férfiaknál egy tudományág, pl matematikus).

Az emberek pedig különböznek abban (nem feltétlenül a két nem egymástól, nemeken belül is vannak igen nagy különbségek), hogy mennyire hallgatnak az érzelmeikre. De általában a nők érzelmesebbek, többször hallgatnak az érzelmeikre, míg a férfiak többször gondolnak bele dolgokba (ezzel nem mondom, hogy érzelmekre hallgatni bármivel is rosszabb lenne, mint belegondolni).

Imádom az asztrál meg a mentálsíkot. :)

Bye

Link a hozzászóláshoz

Nők kontra pasik:Szerintem is vhogy úgy van ez, hogy mindkét nem bonyolult, csak a másik mindig bonyolultabbnak tűnik, mivel általában mindenki érti a saját neméhez tartozó embörke reakcióinak, és tetteinek okait, de fordítva reménytelen.

Rendrakás: Örül ő neki, h rendetrakok, csak vhogy úgy tűnik, h természetesnek tartja, h én csináljak meg mindent. Amúgy meg mindig mindent a helyére rakok, és mindig elmondom neki, h sztem minek hol a helye.

@: Nálam általában mindig káosz van. Nem dicsőség, de baromi rendetlen vagyok. Tudod, a zseni, meg a káosz, meg h a rendrakás a kisemberek m,ániája....stb..... Nah szal, ha anyám bekattan, akkor természetesen rajtam vezeti le. Egyik kedvenc módszere az, hogy az összes fiókomból kiönti a cuccaim a szobám közepére... Én ilyenkor nem üvöltök vele, hanem pl véletlen felrobbantom a mikróban a csokit, meg odaégetem a tejet, meg ilyenek....De csak véletlen.... De tényleg.... Na mi van...? Nem hiszitek....? Ehh....

Hja amúgy ma megkaptam uramtól, hogy lételemem a veszekedés, a cinizmus, és a konfliktushelyzetek, és h mikor van vmi balhé elkezd csillogni a szemem meg stb.... De ez nemisigaz:) Én sosem veszekszem.... Én békés, kedves, bájos nagykislány vagyok...öööööööö....majdnem....

Nah mind1, ő is csak egy pasiiiiiii :twisted:

Link a hozzászóláshoz
A rendrakásról csak annyit, hogy szerintem egy nő is kiakadna, ha szeretett férfija egyszer csak rendet rakna a kacatjai között. :twisted:

Miazhooogy.... :) :twisted:

A'frad: sztem hagyd békén kedves párod szobáját... :P

Hja amúgy ma megkaptam uramtól' date=' hogy lételemem a veszekedés, a cinizmus, és a konfliktushelyzetek, és h mikor van vmi balhé elkezd csillogni a szemem meg stb.... De ez nemisigaz:) Én sosem veszekszem.... Én békés, kedves, bájos nagykislány vagyok...öööööööö....majdnem....

Nah mind1, ő is csak egy pasiiiiiii Twisted Evil [/quote']

De legalább látszik a hsz-edből, hogy magad is tudod, igenigen... ebben van vmi igazság... :)

De azért egész jó, hogy egy ekkora forumon nem szégyenled elmondani, hogy mikkel b*szogat a pasid, meg rendrakás etc. Na mostmár jöhet vmi nagyobb falat... :lol:

Üdv:

Link a hozzászóláshoz
Az a gond' date=' h nem hagyhatom, mert néha nagyon gáz a szobája, meg az anyuja is ki van akadva tőle, de sztem én is vele fogom rendbetartatni a szobám :D :twisted:

És mi legyen a a nagyobb falat? :P 8)[/quote']

Például mondd el hogy viselted hogy a szobádban turkált... 8)

Vagy más lányokat néz... meg ilyenek... :twisted: :D Vaaagy... amit csak akarsz... ;)

Link a hozzászóláshoz

Naakkor: RQ: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Mások megismeréséről annyit hogy addig nem akarok megismerni és ezáltal nagy valószinüséggel megérteni másokat, amíg a saját eszem járását nem értem.

Rendrakás...hmm...igazából én az arany középúton maradok, amit napi rendszerességgel használok(pl figura festő kellékek, ecsetek, töriatlasz, törikönyvek) azt nemes egyszerűséggel széthajigálom az íróasztalomon, amin szerintem eddig életemben 2X ha írtam 2 mondatnál többet. Valahogy nekem sokkal kényelmesebb az ágyon feküdve, vagy mellette a földön ülve írni. A szoba többi részén tulajdonképpen rend van, a könyvespolcról ha leveszek egy könyvet miután elolvastam vagy megnéztem amit akartam visszateszem, egyébként ha még a közepén járok az ágy mellett tartom. Még van egy puff ami rendetlenség hatását kelti, ugyanis az aktuálisan nem használt ruhákat nemes egyszerűséggel arra szórom le, mert tudom hogy még a héten úgyis fel fogom venni. Ha meg már koszos akkor zuhanyzásnál veszem csak le és meht a szennyesbe vagy egyenesen a mosogatógépbe.

Link a hozzászóláshoz
Mások megismeréséről annyit hogy addig nem akarok megismerni és ezáltal nagy valószinüséggel megérteni másokat, amíg a saját eszem járását nem értem.

Mondom én... :P

Gem, de ezt nem Te döntöd el. Mmint úgy értem, egy bizonyos szintig úgyis figyelsz másokra és meg akarod érteni, ismerni őket. Mégha csak az adott rövid intervallum alatt is, amíg kontaktban vagy vele... :roll:

ui.: a saját eszed járását úgyis sosedenemfogodmegérteni... 8) :lol:

Link a hozzászóláshoz

RQ: Eddig 2x volt hajlandó vmit csinálni a szobámban, de az egyik felesleges volt mert jött aznap a takarítónő, amúgy én meg szoktam köszönni, és az nem zavar, ha ő kutakodik, csak az, ha a nővérem, vagy az anyám...

Nem szokott más lányokat nézni, mert tudja, h kiskanállal kapargatnám ki a szemét, de amúgy csak jelzés képpen nyakon szoktam vágni. Vagy máson. :D

De amúgy ő is féltékeny, volt akinek el akarta magyarázni- persze csak finoman, úriember módjára-, hogy én lenni ő barátnője, más nem érni hozzám :D 8)

Persze én is csak kedvesen elmagyaráztam volna annak a *****-nak a Kormorán koncert után, h szálljon le róla :twisted:

Szóval tipikus gorviki pár vagyunk :D 8)

Köv. téma lehetne: féltékenység

Link a hozzászóláshoz
Nem szokott más lányokat nézni' date=' mert tudja, h kiskanállal kapargatnám ki a szemét, de amúgy csak jelzés képpen nyakon szoktam vágni. Vagy máson. :D

[/quote']

Az én kedvesem azért nem néz másra, mert ott vagyok neki én ;):)

Ha meg néz, igazából nem zavar. Nézze csak meg nyugodtan, hogy kik közül választ engem, aztán már legalább nem jöhet azzal, hogy

"Anyám én nem ilyen lovat akartam"

:):lol:

Link a hozzászóláshoz

Egézsésges féltékenység, hát igen, jó is az. Ahogy a Ti esetetekben is...

A'frad, azért szvsz a micsodáját ne nagyon ütögesd, bár nem akarok beleszólni... :D

Nem érdemes időt pazarolni arra, ha kedvesünk megnéz vkit... Úgyis megnézik a jó nőt... Dehát, az még nem a világ. Persze ne mindegyiket, mert az már gáz... De ami tényleg szép, azt meg kő nézni. :roll:

Persze én most könnyen beszélek, nekem könnyen nagy a szám... :P :twisted: :lol:

Link a hozzászóláshoz

Na ebbe most csak azért is beleszólok. Egy költői kérdés. Miért nézne mást lányt a fiú, ha ott vagy mellette? Nem azért vagy neki, hogy ne tegye ezt? Persze fiú...mások, nem lányok, így a gondolkodásuk is más. De kérdem én, mi értelme van, ha van egy barátnőjük. Azért van az a lány mellettük, hogy a többit nézegesse és ezzel megbántsa, mert szerintem nem olyan jó érzés, hogy akit szeretsz az más csinos lányt nézeget. Tudom tudom, megint lehetne mondni, hogy más agy, más gondolkodás menet, de akkor is, ha szeret akkor figyeljen oda a lány érzéseire is, és legalább akkor nézegesse a nőket, ha nem vagy vele.

UI. (valakinek):Akkor se!!! :)

Link a hozzászóláshoz
Miért nézne mást lányt a fiú, ha ott vagy mellette?

Hát többnyire sztem arról beszéltünk amikor nem vagy ott... :roll: Nem? De midnegy, mert ha ottvagy, biztos akkor is megnézi ha nem figyelsz... :) Persze ez nem szabályszerű, de... ált. azért így működik. Szvsz mindig :D

'Szerelmet, hűséget fogadtak nem vakságot...'

sztem biztos H. is megnézi a jó bigéket... :lol:

Link a hozzászóláshoz

Csajok szerintem ez természetes dolog :)

Nem kell rajta sem kiakadni, sem megvonni a srácoktól... mert amit néznek az általában a külcsíny, veletek viszont nem CSAK azért vannak.

Ez olyan, hogy ti is megnéztek egy szép ruhát, vagy autót, bármit, és ettőlmeg a fiúk másznak a falra :) meg valljátok be, mindenkinek van valami kedvenc színésze, akinek a képe valahol a szobában/pénztárcában/stb megtalálható, vagy akiről néha áradozik. Most ők ne legyenek erre morcosak ?:) Ez ugyanaz a problémakör :)

Igen, most lehet mondani, hogy "de hát az csak egy színész... úgysem jönnék vele össze", de akit meg az utcán megnéznek, az meg egy csaj a sok közül. De akit kiválaszt, aki ott megy mellette, az az EGY. És higgyétek el, minden egyes másik csajnál, akit megnéznek, eszükbe jut, hogy valamiben biztosan rosszabbak, mint a barátnőjük, és hogy mennyivel jobb is, hogy az van mellettük aki.

Szerintem ne idegeljétek őket ilyen korlátozásokkal. Részemről az enyém azt néz meg akit akar, elvégre én is megnézem a helyes fiúkat, de attól még nem vagyok hűtlen :)

Link a hozzászóláshoz

Andoron: Én ha valakit szeretek, vagy ban valami jóm, pl. ruha esetén, akkor nem érdekel a többi. Mert az az EGY, az EGYETLEN és minek nézzem a többit, ha nem lesz az egyém, akkor mi értelme. Ha ott van mellettem az az egy nekem tökéltets, akkor nincs szükség mást nézegetni. Én már egy ideje nem néztem meg fiút, ez most komly, minek, hiszen mellettem van az aki a legjobb, a legtökéletesebb nekem, akit szeretek, akit mindennél jobban szeretek.

Már csak azért sem nézek rá véletlenül sem másra ,,úgy", mert nem akarom megbántani, mert azért tudat alatt az embernek akkor sem esik valami jól, meg néha érzi is, persze ez érzékenység függvénye is. De már csak tényleg azért sem nézek meg véletlenül se egy másik férfi egyedet sem, hogy biztosan ne bántsam meg. Ha egyszer is rosszabb, érzékenyebb hangulatában van, és az ilyenre kicsit eltúlozva reagálna és még ezzel is rontanám a kedvét, akkor megint nem lenne jó.

Ha valami mást lányt bámul a barátom az nekem is egy fajta jelzés, hogy na én ilyen szempontból, vagyis ilyen testtagból nem vagyok a neki legjobb. Persze nem azért van velem, mert annyira szép és csinos vagyok, hanem főleg azért mert valamit megszeretett bennem, de mivel lányból vagyok és a maximalista fajtából így az én esetemben ezzel folyton emlékeztet arra, hogy bizonyos téren milyen rossz is vagyok, vagy mennyire nem tökéletes. Szerintem minden lány szeretne nagyon tetszeni a kedvesének, hogy büszkén vonulhasson végig egyszer-egyszer az utcán vele, mert azért minden fiúnak kell egy kis önbizalom növelés, és ez azért rendesen azzal jár. És ha neki jobb akkor neked is. Én ezt így fogom fel és bár kissé elkanyarodni látszok, mégis az alap amin fekszik megmaradt.

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...