Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Hát nemtom belekontárkodhatok-e, de azért úgyis megteszem :wink:

A Nyári Tábor nem Gánton lesz, ugyanis a férőhelyek száma ott korlátozva lenne, ahogy most volt is.

A tavalyi NYT is, az azelőtti is Selypen volt, úgyhogy merem mondani, hogy az idei is ott lesz :)

Egy kastélyban, ami még feelinges is, főleg a rommal... öhm... na mindegy, szóval Selypen lesz NYT :)

Az árát nemtom :D

Link a hozzászóláshoz

Tiszteletem!

Én jósokévre előre elterveztem hogy nem fogok dolgozni!!! 8)

És ezért mindent megteszek ha kell ugyebár tanulok is. Bár lehet hogy nyáron megdolgozok a motorért, de akik ismernek tudják hogy most a levegőbe beszélek... :lol: Négy hónapra előre meg kell tervezni hogy megy valahova az ember?! Éna zért nem is tervezek még egy hónapra előre sem mert úgyis elfelejtem az adott dolgot. Igen kipróbáltam de nem segít ha felírom. Olyan jó megerőszakolni azoknak az agyát ezzel a sok hülyeséggel amit most leírok és tulajdonképpen senkinek semmi köze hozzá mégis megosztom mindenkivel aki ezt a fórumot olvassa... :) Fantasztikus. Farsulnak az emberek ide meg oda, olyan roghadtul idegesítő hogy mikor már megírok egy féloldalas hozzászólást rákattintok aaz elküld ikonra, és hopp megint be kell jelentkeznem amit meg írtam az elveszett, folyton ez van de mostmár ügyes vagyok, amikor végeztem bemásolom oszt' csá!

Kérlek kedves moderátorok ne töröljétek már ki a hozzászólásomat. Az olyan rosszul esik az embernek mikor itt ül meg gépel, időt szán rá (idő=pénz) csak azért hogy megoszthassa a gondolatait, és ekkor valaki pár kattintással eltünteti a gondolatokat. Hát nem kegyetlen?!

Najó berekesztem. Itt jön az a rész hogy aki idáig elolvasta de végig, tehát elolvasta a teljes hozzászólásomat annak köszönöm szépen, lehet hogy én nem tettem volna meg. Oi!

u.i.:Mi a rák az a pteropta?

Link a hozzászóláshoz

Szia,

pár szóban nem lehet leírni, legjobb átélni. :)

A lehető legtöbb, amit kérdésedre tehetünk, hogy megadom az utolsó két táborhoz kapcsolódó linkeket:

Téli Tábor 2005 :arrow: http://kalandozok.hu/html/?terem=talalk ... tt2005.htm

Nyári Tábor 2005 :arrow: http://kalandozok.hu/html/?terem=talalk ... yt2005.htm

Az előbbi a frissebb, alig 2-3 hete volt ugyanis a tábor. Ott még nincs fent minden oda tartozó anyag.

Ha gőzöd sincs, egyáltalán mi történik egy ilyen táborban, akkor ajánlom mindkét tábor kiírását olvasd el, illetve kukkants bele a fórumcsoportjaikba. (Ezeket is megtalálod a fenti linkek alatt.)

Üdv,

TAO

Link a hozzászóláshoz

Ismét Üdv TAO!

De van némi derengés a bucimba azt illetően, hogy mi szokott zajlani. A gondot az jelenti, hogy gőzöm nincs, hogy milyen felszerelést (értem itt pl.:kockák, Tvk, karakterlap<mert ugye mint MagyarGergely mondta volt "próbálj ki több fajt és kasztot" nekem meg csak eddig egy fajhoz volt szerencsém és 2kaszthoz> és ehez hasonlókra gondoltam) visztek, mert a beszámolókbol sem tudtam kihámozni. Lehet, hogy felületesen olvastam el.

Mégegyszer köszi az infót!

Link a hozzászóláshoz

Tiszteletem!

LEgutóbbi hozzászolásom (a nickem eredetéről)kapcsán megnéztem, hogy vajon mi van az interneten a fasizmusról és kapásból beleütköztem egy szemetszúró tévedésbe(H-Ü-LY-E-ségbe). Mégpedig egy nagyon hivatalosnak, és nagyon okosnak tűnő oldalon említették a következő badarságot:"Jelképe csomóba kötött rudak középen kalapács."

Emberek: EL NE HIGGYÉTEK!!! A tanulság hogy az ilyen dolgokról jobb biztosabb forrásból információt szerezni mint az információ eme labilis tengere. A fasizmus jelképe a rőzseköteg közepében a csatabárd volt. Lehet hogy apró eltérés de egy komolyabb helyen az emberek hülyére röhögik magukat azon aki ilyet mond. Csak hogy másokat megóvjak eme szégyentől gondoltam leírom ezt. :)

Link a hozzászóláshoz

De van némi derengés a bucimba azt illetően, hogy mi szokott zajlani. A gondot az jelenti, hogy gőzöm nincs, hogy milyen felszerelést (értem itt pl.:kockák, Tvk, karakterlap visztek, mert a beszámolókbol sem tudtam kihámozni. Lehet, hogy felületesen olvastam el.

Szia,

asszem a táborok kiírásában szerepelnek a legfontosabb dolgok, hogy mit ajánlott, és mit nem ajánlott vinni, de azért nagyjából leírom, miket szoktunk vinni:

:arrow: Mindenki: a természetes szükséges kellékek szerepjátékhoz (kockák, karakterlap, első törvénykönyv és egyéb szabálykönyvek, 00-s varázsital ;) stb.)

:arrow: Live-osok: Élő szerepjátékhoz szükséges kellékek és fegyverek (ruházat, vértek, kardok, pajzsok, stb.)

:arrow: Mindenki: egyéb szórakozáshoz tartozó dolgok (HKK, Munchkin és egyéb kártyajátékok, zene és egyéb személyes dolgok, ki mit szeret...)

:arrow: Mindenki: személyes dolgok (fogkefe, kispárna, sátor, áldozótőr, stb.)

Biztos hagytam ki jópár dolgot a felsorolásból, de ez legalább valami irányt adhat elképzeléseidnek. :)

Link a hozzászóláshoz
Tiszteletem!

LEgutóbbi hozzászolásom (a nickem eredetéről)kapcsán megnéztem, hogy vajon mi van az interneten a fasizmusról és kapásból beleütköztem egy szemetszúró tévedésbe(H-Ü-LY-E-ségbe). Mégpedig egy nagyon hivatalosnak, és nagyon okosnak tűnő oldalon említették a következő badarságot:"Jelképe csomóba kötött rudak középen kalapács."

Emberek: EL NE HIGGYÉTEK!!! A tanulság hogy az ilyen dolgokról jobb biztosabb forrásból információt szerezni mint az információ eme labilis tengere. A fasizmus jelképe a rőzseköteg közepében a csatabárd volt. Lehet hogy apró eltérés de egy komolyabb helyen az emberek hülyére röhögik magukat azon aki ilyet mond. Csak hogy másokat megóvjak eme szégyentől gondoltam leírom ezt. :)

/off

Fasces. Etruszk katonák jelvénye volt, vesszőnyalábok közé font kettős bárd. A rómaiak átvették és így terjedt el.

/on

Link a hozzászóláshoz

Ahoy,

nekem nagyon tetszett az ynei kifejezés rész mert volt hogy megnéztem mi mit is jelent pontosan. Bár volt egy olyan kellemetlen érzésem hogy nem mindegyiket volt esély regényejből illetve meglévő anyagokban olvasni, de remélem én tévedtem csak. Az amund szavak mentek :lol: .

Az utolsó hírek pedig...nem volt nagyon sok hír, bár az Ultravioletről való értekezsét örömmel fogadtam. Szerintem hír sokkal ritkábban van mint mindig újuló kifejezés vagy újabb beírás és sokszor átugrotta a szemem is.

Az a sáv ami a legutóbbi beírásről közvetít szerintem fölösleges mert a fórumon látjuk ha be vagyunk jelentkezve mit nem olvastunk még, illetve ki írt oda utoljára.

Mindezeket leszámítva nem volt baj, bár az én szememnek szimpatikusabb mikor tiszta az a rész, jobban látom a fórumit és jobban tudok rá koncentrálni is szvsz.

Tiszteletteljes meghajlás a szerkesztőknek a kifejezésekért és a naprakész hírekért...

(bár azért azt a szóátíró motort ki lehetne szedni mert komoly személyiségi jogokat sérhet, de személyeket biztosan....)

üdv

Amund

Link a hozzászóláshoz
(bár azért azt a szóátíró motort ki lehetne szedni mert komoly személyiségi jogokat sérhet, de személyeket biztosan....)

Szia,

köszi a véleményt!

Mivel az oldal automatikus cenzúra része csak olyan szavakat alakít át amiket felhasználói szabályzat tilt, ezért nem sért semmilyen jogokat hanem elviekben megvédi a felhasználót a kitiltás egyik lehetséges okával szemben. 8)

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Épp most olvastam Antail a fórumos híreket. Mivel nekem le van töltve a fórum nagyrésze, ezért valszeg el tudom küldeni azokat az avatarokat, amik eltűnnek. Ha valakinek tehát kell, szóljon. Vajon miért van az az érzésem, hogy az én avatarom nem fog visszakerülni??? Még hogy arculatváltás! Az én arculatom igenis megváltozott, és már szinte tökéletessen hasonlítok az avataromra! Tehát azért kérném, hogy az egyém még is csak kerüljön vissza. Illetve ha elküldöm, akkor tedd fel légy oly szíves!

Darun

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...