Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Ett: MotoGP=Moto Grand Prix=gyorsasági motoros világbajnokság.

Köv futam=Csehország Brno. Talma=Talmácsi Gábor(HUN),tavaly vb 3. 125cm3 kategóriában a KTM-el.idén másik csapat,gagyi motor. :cry: .esélytelen jó eredményt elérni. Rossi=Valentino Rossi(ITA) alias The Doctor.

Legjobb eredmény:125ccm-ben világbajnok 250ccm-ben világbajnok 500ccm-ben 2szoros világbajnok 1000ccm-ben 3szoros világbajnok.(2002ben a kétütemű 500ccmes géposztályt felváltotta a 4ütemű 1000ccm es géposztály.)szal egy igazi zseni :)

szal nekik kell szurkolni 8) :lol:

Link a hozzászóláshoz

Tiszteletem!

Ahriman, nagyon felkeltetted az érdeklődésemet a vénusz földről látható pályájával kapcsolatban. Légyszíves mutass valami feljegyzést erről mert én semmit nem találtam, ahol ezt említenék a vénuszról. De még olyat se hogy a kelták vagy a rómaiak, vagy a görögök, meg sumérok, meg aztékok, meg mayák, meg germánok, vagy beduinok, maorik megemlítették volna hogy a vénusz pályája pentagram alukú, akárhonnan is nézve. Nem kötekedésből, tényleg kíváncsi vagyok, rá, de eléggé meglepődnék ha kiderülne hogy ez így van és én nem hallottam róla, mert belevág egy-két témakörbe amivel foglalkoztam.

Link a hozzászóláshoz

Stammheim: igazából naggyon nem akartam utánanézni különböző okok miatt, de akko' jó'vannakko'. :lol:

"A curious, and somewhat astronomically irrelevent, occurance of cyclical positions of Venus will determine the points of a pentagram figure in the morning or evening sky during certain times of the year. Plotting the recurrence of Venus' westward elongation from the Sun, over six consecutive synodic periods, will create the points of a pentagram. Historically though, the pentagram has not been a symbol for Venus, neither planet nor goddess." A Szabadkőművesek oldaláról

ez mást ír le, és erre igen sok forrást találtam, viszont nem ezt kerestem... mind1, ez is érdekes, csak ezt a régiek nem láthatták. :D

Hm-hm... nem igazán találom a legtöbb forrásomat, talán mert fáradt vagyok, de erre visszatérek vala, mihelyt megvannak... Sajna most egy darabig A'frad se fog tudni kisegíteni... :( Mind1, úgyis megtalálom. Ahhoz, h ennyire megmaradjon az emlékezetemben, legalább 3 számomra elfogadható forrásból kellett olvasnom... :lol:

Link a hozzászóláshoz

Mindenkinek írom amit írok:

Elég baj, hogy idáig süllyedtünk...

Részemről kicsit szüneteltetem a fórum látogatását, mert nem hiányzik az életemből a nyilvános "vérivás". Gondolom mások is ezért nem járnak ide, mert a szórakozásra fordítandó idejükbe nem kell az idegelés.

Mindenkinek szép napot!

Link a hozzászóláshoz

lol :) vicces, mik történnek...

Üdv!

Más téma, ami talán nem harapódzik el egész odáig, hogy valaki vitatkozni kezdjen rajta (elvégre a fórum nem arra van...)

Szigeten ki volt? És melyik napokon? Én Ensiferumra mentem ki Leviathannal Trollal. Meg útközben találkoztam CS-vel és Gambittel. Másokról mi hír?

Link a hozzászóláshoz

Nos,

sajnos kemenyebb modszerekkel kell fellepni a forumon eluralkodo indulatokkal szemben,mert ketlem, hogy az ilyen szemelyes vitatkozas lenne az oldal fo profilja vagy hogy ez hosszu tavon jot tenne ennek a kozossegnek.

Termeszetesen nem a velemeny nyilvanitas korlatozasa a cel hanem az ilyen es hasonlo ertelmetlen vitak/viszalyok megszuntetese vagy megelozese.

Az nem kerdeses, hogy ezzel a lepessel nehany embernel csak jobban lesz szitva a harag es ellensegekedes tuze, toluk megertest vagy ha szukseges csendes tavozast szeretne(n)k kerni.

A tovabiakban minden eme hozzaszolashoz kapcsolodo reakcio el lesz tavolitva (fuggetlenul attol hogy tamado vagy tamogato jellegu)

Koszonettel

Cz

Link a hozzászóláshoz

Majdnem megköszöntem, de rájöttem, h az reakció... :oops: :lol:

Namind1. Szigeten nem voltam, bár egyesek nagyon csábítgattak... :wink: fránya anyagiak, meg időhiány, meg stb... jó ég, mindezt úgy, h nincs párom, lenne, meg is őrülnék ezek mellé... :lol: Btw, csinált bárki is itten használható képeket? Amit Predéknél láttam az leginkább csak dokumentumértékű... látszik, hogy hol és kikről készült, de kb ennyi... :lol:

Link a hozzászóláshoz
Mindenkinek írom amit írok:

Elég baj, hogy idáig süllyedtünk...

Részemről kicsit szüneteltetem a fórum látogatását, mert nem hiányzik az életemből a nyilvános "vérivás". Gondolom mások is ezért nem járnak ide, mert a szórakozásra fordítandó idejükbe nem kell az idegelés.

Mindenkinek szép napot!

Ha lenne bármi olyan hatalmam, hogy mindíg igazam van, vagy igazságossan tudnék ítélni, akkor én szívessen megoldanám a problémát, de sajnos még arra sincs időm, hogy bármit is elolvassak. :-( Én is remélem, hogy a tanítással együtt az élet is újra a régi kerékvágásban folytatódik itt.

Darun

Link a hozzászóláshoz

Hy.

Cz-nél a pont *én is beállok Ett mellé cézés transzparenst lóbálni*.

Más:

:arrow: Sziget: sajna nem volt kreditem hogy kimenjek, kisnyugdíjbúl nem futja, :) pedig igazán rám fért volna legalább egy-két nap.

:arrow: Brünhilda naplója: Már hallottam igentisztelt ork pajtásomtól eme mű létéről,de most olvasva azt kell mondanom hogy nagyon ott van. "Egy késsel szurkálta a hasamat. Nagyon csikis vagyok és jót nevettem. Nagyon szeretem a papámat. " :he: :hiszti:

Link a hozzászóláshoz

Sneer: megállapításod helyes, én is úgy látom, hogy szerencse, hogy nem vagyok moderátor. És nem csak feltétlenül azért, mert nem kell elolvasnom minden hozzászólást, hanem mert nem is kell reagálnom rá. Hiába... a moderátori hatalom felelősséggel jár, ők ezt nem teheteik meg bizonyos esetekben. Minden tiszteletem az övék.

Link a hozzászóláshoz

Hy

Nah emberek nem akarlak félbevágni titeket v h mondjam :D . Nah szóval az van h nem találom a "választ szeretnék kapni a...." topicot. Ez lehet h csak az én bénaságom vagy ezt mindenki tudja csak én nem de oda akartam ezt írni de nem volt szóval ide írom mert máshova nem nagyon tudnám... :lol: nah tehát a tűzvarázslói varázslatoknál van egy ojjan h "tűzszem". A varázslat befejezte után egy apró varázsjel keletkezik...balbalabal . 1 ábig érzekeli a mozgást alapesetben és mindíg kilő egy tűznyilat. Egy láb után szetefoszlik.. mind1 ez most nem lényeges. 1. kérdeés mijjen időközönként :?: mert pl nem hiszem h egy géppuska sebességével lő :P 2. kérdés lehetne mondjuk egy ojjat csinálni h egy pl 5cmX5cm-es papír v pergamen tök mind1 ezt úgy megcsinálni mint egy könyvet lap nélül és a borítóban lenne egy kis hely egy kis olcsó drágakőnek, h amikor becsuknám és ugy magától kilőné a nyilat ne jukasodjon ki mert az elemi tűznek csak a drágakövek állnak ellen. Lehetséges? és ezt alkalmazni meg úgy lehetne h kinyitom és Mp nélül tűznyilazok (kár h csak 1 láb az alapeset):) első szinten ugye csak 1 lábig k6al 2.TSZen 2lábig k6 vagy 1lábig 2k6 etc...

Link a hozzászóláshoz

Halaj.

Nos ugyé bár az Eu-ban most kitalálták hogy a piás üvegekre is a cigikhez hasonló cimkéket kellene ragasztani. Most találtam egy pár igen "komoly" feliratot :D, érdemes őket komolyan is venni :respect: .

Figyelem! Az alkohol fogyasztásának hatására azt gondolhatja, hogy suttog, pedig ez nem biztos!

Figyelem! Az alkohol fogyasztása a legfőbb oka annak, hogy úgy táncol, mint egy idióta!

Figyelem! Az alkohol fogyasztása okozhatja, hogy a barátait állandóan biztosítani próbálja a ragaszkodásáról!

Figyelem! Az alkohol hatasára azt gondolhatja: tud énekelni!

Figyelem! Az alkohol fogyasztása elhiteti önnel, hogy az exbarátja/barátnője majd meghal az ön telefonhívásáért hajnali háromkor!

Figyelem! Az alkohol hatására azt gondolhatja, hogy értelmes társalgásba tud bocsátkozni az ellenkező nem bármelyik tagjával!

Figyelem! Az alkohol hatására gondolhatja, hogy önnek misztikus kung-fu tudása van, minek következtében jól elláthatja mások baját!

Figyelem! Az alkohol hatására reggel az ágyban a másik oldalára fordulva valami nagyon ijesztőt láthat!

Figyelem! Az alkohol hatására az az illúziója lehet, hogy ön okosabb, ügyesebb és sokkal szebb is bármely más embernél!

Figyelem! Az alkohol hatására az gondolhatja, hogy ön láthatatlan!

Figyelem! Az alkohol hatására azt gondolhatja, hogy az emberek önnel együtt nevetnek!

Figyelem! Az alkohol hatására törés keletkezhet a tér-idő kontinuumban, minek hatására az idő szó szerint eltűnik!

Figyelem! Az alkohol terhességet okozhat!

Link a hozzászóláshoz

No emberek nemtudom ki hoyg van vele de én megwatchingoltam Holló videóját. Hangulatos és szép, és azt hiszem mindenkit arra emlékeztet amiért eljön a táborba. A jó hangulat, a társaság és a jókedv szerepelnek a listán, de számomra vissza adja a film azt az érzést is, hogy nincsenek különböző korú, különböző gondolkodású emberek. Mindenki nszerepjátékos és mindenki egyenlő félnek tekinti a másikat.

Én külön köszönöm Misi hogy iylen hosszan bevágtál a videóba, meglepő módon nem is rontja a fejem az összképet :D

Szerintem mindenki nevében mondhatom hogy következő táborról várunk egy ugyanilyen videót ;)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...