Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

"Winston háta mögött a teleképből áradó hang még mindig az öntöttvasról és a Kilencedik Hároméves Terv túlteljesítéséről fecsegett. A telekép egyszerre volt vevő- és adókészülék. Akármilyen hangot idézett elő Winston - az egészen halk suttogáson kívül -, a készülék felvette. Sőt: ameddig a fémlap látómezején belül tartózkodott, nemcsak hallhatták, hanem láthatták is. Azt persze nem lehetett tudni, hogy egy adott pillanatban éppen megfigyelik-e az embert. Bizonytalan volt, hogy a Gondolatrendőrség milyen gyakran és milyen rendszer szerint kapcsolódik be egy-egy magán-teleképkészülékbe. Még az is elképzelhető volt, hogy mindenkit állandóan figyelnek. Mindenesetre akkor kapcsolódhattak be akárkinek a készülékébe, amikor csak akartak. Az embernek abban a tudatban kellett élnie - s abban a tudatban is élt, ösztönné vált megszokásból -, hogy minden hangját hallják, s kivéve, ha sötét van, minden mozdulatát megfigyelik." - Goerge Orwell 1984

NAGY TESTVÉR SZEMMEL TART

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenkinek!

Igazából, csak azért zaklatom a tisztelt társaságot, mert jó magam is mágusozom, immáron nem tudom hány éve, talán 5-6, és ez idő alatt rájöttem arra, hogy mit sem ér az ha nem tudod, teljesen beleélni magadat a karakterbe.

Most viszont hogy ez sikerüljön egy kráni szótárra lenne szükségem, mert egy kráni birodalmi fejvadászt óhajtok megszemélyesíteni és ahoz számomra elengedhetetlen, hogy ne tudjak, legalább minimális szinten krániul.

Szóval, ha valakinek estleg van kráni szótára, az írjon nekemerre az emailcímre, vagy egyből el is küldheti, rá ha tudja.:

matelsun@vipmail.hu

Link a hozzászóláshoz

"Winston háta mögött a teleképből áradó hang még mindig az öntöttvasról és a Kilencedik Hároméves Terv túlteljesítéséről fecsegett. A telekép egyszerre volt vevő- és adókészülék. Akármilyen hangot idézett elő Winston - az egészen halk suttogáson kívül -, a készülék felvette. Sőt: ameddig a fémlap látómezején belül tartózkodott, nemcsak hallhatták, hanem láthatták is. Azt persze nem lehetett tudni, hogy egy adott pillanatban éppen megfigyelik-e az embert. Bizonytalan volt, hogy a Gondolatrendőrség milyen gyakran és milyen rendszer szerint kapcsolódik be egy-egy magán-teleképkészülékbe. Még az is elképzelhető volt, hogy mindenkit állandóan figyelnek. Mindenesetre akkor kapcsolódhattak be akárkinek a készülékébe, amikor csak akartak. Az embernek abban a tudatban kellett élnie - s abban a tudatban is élt, ösztönné vált megszokásból -, hogy minden hangját hallják, s kivéve, ha sötét van, minden mozdulatát megfigyelik." - Goerge Orwell 1984

NAGY TESTVÉR SZEMMEL TART

Te drága, egy kéréd sem lenne hozzád:

hogy tetszette z a regény??? (sajnálom, a kedvencemről van szó és ebből nem engedek)

szép új világot olvastad?

az illik nagyon hozzá hangulatilag...

állatfarm? :twisted: :roll: :lol: :oops:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Az A+ igenis jó.Főleg a manga őrültekenek.Mint én. 8)

Animal Planet a legjobb állatokról szóló csatorna.

Esténként szoktam nézni az állatrendőrséget.(NY,Huston...)

Mindenki nézze meg.Szomorú ugyan,de nagyon tanulságos is.És nem utolsó sorban valamilyen "célt" kitűzöl magad elé.

Még ha csak azt is,hogy meg tanítod az utódodat hogyan bánjon az állatokkal,már meg érte.

Nekem minden esetre célt adott.

Szeretnék létre hozni egy hasonló szervezetet.(igen tudom álmodozó és idealista vagyok.és hogy nem lesz egyszerű feladat.)

Link a hozzászóláshoz

picit visszatérnék a Németország-ban felvetett javaslatos témára.akit érdekel picit részletesebben adok linket(nemtudom h szabad-e,ha nem akor bocs a moderátoroktól és pls töröljétek.amenyiben ez meglesz és vkit érdekel a téma küldjön pszít és elküldöm neki úgy)

http://www.sg.hu/cikkek/49519/nemetorszagi_jatekhelyzet .

egyébként szánalmasnak tartom azokat akik így gondolkodnak.

üdv,

Aksi

Link a hozzászóláshoz

Amit a németországi helyzetről írnak, az valami elképesztően hihetetlen. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy kaphatna valaki 1 évet azért, mert teszem azt, Counter-Strikeozik. Ez képtelenség! :shock: Egyszerre nevetséges és szomorú. Ha a Német állam ennyire ellenzi az emberölést, akkor ne küldjön katonákat Irakba.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

ELolvastam.Elég durva.

SZerintem első sorban azt az embert kellene keményen elítélni aki elkövette a bűncselekményt.

Nem a játék fejlesztők hibája.Legalábis én inkább az ilyeneket ítélem el.

Minek játszik egy ideg gyenge ember ilyen játékkal?

A párom is szokot ilyennel játszani,mégsem lesz tőle agresszív állat.(bocs a kifejezésért)NEm kezd el ütni,verni.Miért?Mert Õ egy inteligens ember aki meg tudja különböztetni a valóságot.

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

ELolvastam.Elég durva.

SZerintem első sorban azt az embert kellene keményen elítélni aki elkövette a bűncselekményt.

Nem a játék fejlesztők hibája.Legalábis én inkább az ilyeneket ítélem el.

Minek játszik egy ideg gyenge ember ilyen játékkal?

A párom is szokot ilyennel játszani,mégsem lesz tőle agresszív állat.(bocs a kifejezésért)NEm kezd el ütni,verni.Miért?Mert Õ egy inteligens ember aki meg tudja különböztetni a valóságot.

Húh igen csak érdekes, sajnos mindig vannak 3-6 intelligenciájú személyek. Viszont a legdúrvább hogy sok nem normális Szaddamost játszik... Felkötik egymást és tegnap hallottam a tévében hogy volt már ebből halál eset. Normálisak ezek az emberek??? Elképesztő és megdöbbentő.

Link a hozzászóláshoz
Viszont a legdúrvább hogy sok nem normális Szaddamost játszik... Felkötik egymást és tegnap hallottam a tévében hogy volt már ebből halál eset. Normálisak ezek az emberek??? Elképesztő és megdöbbentő.

De abba is gondolj bele hogy ilyenkor az hal meg aki mint tettei is bizonyítják, teljesen életképtelen. Vagyis az ilyenekért nem kár!!

Link a hozzászóláshoz

Olvasd el újra a hozzászólásomat, egy szóval sem mondtam hogy az ilyen kreténeket meg kell ölni! Megteszik maguktól is akkor minek másnak ilyenekre pocsékolni az idejüket. Én néztem Dragon ballt Tom és Jerry-t, sött még lövős játékokkal is játszottam. Ja és a Saddam videót is láttam, médis élek.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

HM.Ez van.

És te is olvas figyelmesen,de én nem is téged akartalak ezzel piszkálni.

(Bírom ahogy egy-egy hsz miat "felkapják a vizet" mások 8) )

Amit írtam általánoságban írtam.Nem személyre szabva.

Toxik, miért reagáltál ilyen hevesen?Tényleg csak általánosan beszéltem...

Azt hiszem egy korosztály vagyunk,nem kell semmit be mutatni. 8)

A kommunikációs tanárom szerint a mai média az oka a gyerekek agresszivitásának.Pont a tom és jerryvel példálózótt.Meg a barbie babák rossz hatásával,hogy attól lesz valaki anorexiás.Vagyi torzul a gyerek én képe.Én is játszotam vele még sincs semmi bajom.

Na de ez olyan éredekeségként.

Link a hozzászóláshoz

Aztán miután komplett idióták leszünk, egyenként jelentkezünk hogy áldozzanak minket, tharrnak vagy orwellának :D ha nem akarnak, a jogainkra hivatkozunk majd hogy már pedig én leültem játszani és bűnös voltam tessék feláldozni :D na jó félre téve a poént. Az embereknek azért jó ha sok hülye emberrel van dolga mert a sok hülyén gazdaggá keresi magát. Lásd magyar parlament, hiszünk nekik aztán sehol nincs pénz ;)

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Ahogy ígértem, a reklám után visszatértem. Épp a minap hallottam hogy kedves barátaim mit játszottak szilveszterkor, és látom itt a fórumon is megy valami hasonló. Vicces hogy Stamm 1984 idézetéből hogyan jutottunk el a mindenféle TV csatornákig. A könyvet mindazonálltal most már több mint fél éve hajtom, de hiába. Majd talán a Keleti Szél után. De ha már a TV-nél tartunk... Nálunk már bizony jó ideje csak az alap hárm csatorna fogható, és mivel egyiken sincs semmi értelmes, így nem is nagyon nézzük. Nekem két sorozatom volt, a Vészhelyzet meg a Lost. Most már csak utóbbi van. Ha nincs mit nézni, nem hiányzik az embernek. Az elmúlt két hónapom azonban úgy alakult, hogy majd 40 csatorna közül válogathattam, és hát ugye A+ az kötelező ilyen szempontból. Megmondom, nekem mi a bajom az ilyen Discovery meg stb csatornákkal: nem szeretem hogy elfogultak és a stáb a műsor 50%-ban magát fényezi. Nekem ez valahogy nem jön be. A természetfilmeket amúgy se bírom, nekem ehhez nincs idegzetem. Nem akarlak kiábrándítani Kiara, de épp a két elején gondoltam arra, miközben avart söpörtem hogy a szomszédban ketrecbe zárt álatokhoz is nyugodtan kijöhetne az álatrendőrség. De abba is belegondoltam, hogy mi fényévekre vagyunk még ettől. Ugyan nem merültem el mélyebben a témába, de amit tapasztaltam, az nagyon kiábrándító volt! :-(

Kiara: ez de jó volt! A múlt hónapban lett vége a Trigun-nak, és még mindíg ott cseng a fülemben Rem tanítsa, hogy senkinek nincs joga életről és halálról dönteni. És rájöttem, hogy Vash ezért nem ölte meg Knives-t. De persze az az igazság, hogy aki életképtelen, az úgy is elpusztul. Nem kell neki segítség.

Raze: csatabárddal???? Abba nincs semmi élvezet. :twisted:

Darun

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Sajnos én szívemen viselem az állatok sorsát.

Amit az A+-t ileti nem látam a Trigunt.A mostani kedvenceim a kaleidostar,cowboy bepop(azt hiszem így írják) meg az inujasha.

Az inujashának tiszta dragon ball filingje van.Vagy legalábis nagyon hasonlít.

Az Odaát című sorozatot ki nézi?

Vááááá, nyavaj-nyavaj...akarok kábeltévét és animéket meg egyéb gagyi rajzfilmet akarok nézni, egy picca és üccsi kíséretében....persze egész nap. Ebben csak az állít meg, hogy nincs kábeltv-nk. :cry:

(Persze a Discovery-t, meg a Spektrumot is siratom...)

Odaát milyen? Még nem láttam, csak fél füllel észleltem egyéb tevékenység mellett, hogy megy...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...