Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

A Világ Közepe Fogadóról - Kérdések, válaszok


Darun

Szerinted van értelme az online mesének?  

85 szavazat

  1. 1. Szerinted van értelme az online mesének?



Recommended Posts

Sziasztok!

Eddig még csak nézelődtem itt, ezért, ha bakiznék ezt nézzétek el nekem.

Tudatlanságom határtalan, ezért ha valaki elmagyarázná, hogy hogyan is működik ez a mesébe való bekapcsolódás, és egyáltalán MI is EZ?

MAGUST már régóta játszom, de eddig még csak otthoni keretek között, ezért az értetlenségem. De játékkedvem az lenne.

Tehát aki segítene eligazodnom a hipertérben annak megköszönném.

Addig is mindenkinek jó kalandozást!

Link a hozzászóláshoz

Már kezdtem megijedni, hogy ennyire kihalt lett az oldal. Jó tapasztalni hogy még vannak emberek, akik érdeklődnek játék miatt. Nem tudom, hogy hogy megy a játék, de szerintem elindulhatna egy kisseb körnek egy kaland. Tapasztalt régi játékosokat megkérnék, hogy ha van rá lehetőségük akkor valahogy játszunk a neten, mert én tűkön ülve várom az első nagy kalandot.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Ezek online novellák, ha úgytetszik online játékok, ahol kicsit elő kell venni irodalmibb énetek és úgy alakítanotok a történetet.

Kitaláltok egy karaktert és azzal játszotok. Érdemes visszanézni az első néhány oldalt, ott meglátjátok, hogy a többiek, hogy kapcsolódtak be a történetbe. Ha nincs kedvetek elolvasni a történetet az ejétől a végéig, akkor az utolsó 2-3 oldalt is érdemes, hogy épp mi a helyzet, pl.: a Világ Közepe fogadóval kapcsolatban a fogadóban.

Csak elkell kezdeni írni, a sötétben szunnyadó régiaktív onlinenovellajátékosok pedig idővel felkelnek és csatlakoznak.

Hosszú utazás Ynev földjén aktívabb volt az utóbbi időben, azzal is érdemes foglalkoznotok.

üdv. Antail

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...