Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

A Világ Közepe Fogadóról - Kérdések, válaszok


Darun

Szerinted van értelme az online mesének?  

85 szavazat

  1. 1. Szerinted van értelme az online mesének?



Recommended Posts

Sziasztok!

pillanatnyilag így néz ki a fogadó szobatulajdonosok listája.

Fogadó felső emelete:

Barbár a sivatagi ugró egerével és (Sz .cs leütve),Kobzos a bárd, "Eros" Neblon a harcos, Carmen Poulinec a női bárd, női fürdő,8 ágyas szoba: teljesen üres

folyosó

A Kaszi és Kami a két enoszukei kidobó, Pokolsikoly Grom a hegyivadász ork, Hyrasson a toroni , A bölcs, férfi fürdő,8 ágyas szoba teljesen üres

A vendégházban, hogy ott van e Hithos a tűzvarázsló? Abban Crowstone segítségét kérném!Cyriust néven Regan őt keresi?Scylla tavaly nyári táborbeli tűzvarázslójára gondoltál?Taxen is elnevezte Tondaqu néven.Szép hosszú neve lesz a keresett tűzvarázslónak.Megkapja mind a három nevet?Vagy javítsuk ki együtt egy névre?A válaszokat privben is megküldhetitek!

Figyeljetek az előző beírásokra!Rufusz kösz hogy szóltál tanácsadónak.

tanácsadó köszönöm hogy vetted a lapot!

tanácsadó azt hogy értetted hogy a saját receptje alapján?A bölcs receptet adott Roninéknak?

A kocsma személyzetét úgy mond NJK alkamazottait mindenki belátás szerint használja és mozgassa.Ronint,A Lady-t,A törpét,az enoszukeieket már kicsit óvatosabban használjátok fel, náluk azért figyeljetek oda (mintezt eddig is tettétek)hogy összhangban legyen korábbi viselkedésükkel,cselekedetükkel az általatok leírtak.

Link a hozzászóláshoz

Nem kell.Ha gondolod megoszthatod velünk.Nem árt ha ki van dolgozva a karakter.Úgy reálisabban tudod kezelni, mert tudod mit tud meg csinálni és mit nem, de igazából ez nem kell hozzá.Ha jól használod a fantáziád és le is írod érthetően amit kitalálsz az már elég. ,)

A Világ közepébe ha valamelyik kari hosszabb távra berendezkedik annak kellenek az adatai, értékei.Ilyen pl. a bárd lány Dharran elküldte a kidolgozott karaktert és a következő bővítésben már bent lesz az ő bárd hölgye is.

Mi az ynev szerte híres étek neve?Randu raguja?Mennyibe kerül?fel venném a készülő Világközepe étlapra! :)

Link a hozzászóláshoz

Sneer: Ismerek pár toroni specialitást, ha gondolod abból is felírhatsz néhányat. Hyrassonról csak annyit, hogy gonosz, szemét, beképzelt, fajgyűlölő meg minden... Szóval csak azt szeretném megjegyezni hogy Hyrasson álláspontja nagyon sokmindenben különbözik az enyémtől, tehát ha valamit csúnyát mond másokra rá tessék haragudni ne rám. A kasztja meg az előtörténete talán majd kiderül, most nem akarom lelőni a poént.

Link a hozzászóláshoz

nos, akkor én csak annyit, hogy aki tudja, hogy nem fog a karakterével 2 hozzászóláson kívül semmit nem tesz, az ne is jöjjön be... gondoltam itt pl. taxen karakterére, aki bejött, váltott két szót a nővel, majd befeszített, és aztán itt hagyta a kariját, és akkor most a többiek mozgassák...

ha valakit érdekel, a karakterem (neve: Expolitus Nexus, 6. szintü Domvick paplovag) maradni kíván, tehát elküldöm az előtörténettel együtt...

néhány ételt én is fel tudok sorolni:

1, fűszeres krumli (hajában főtt krumpli)

2, vadas sültek, amennyiben a terület megengedi (pl. sivatagban nem fogsz olcsón őzből készült vadast enni)

az orkoknál dessszertként fellépő étel

1, nyers elf agyvelő

2, emberi vér és testnedvek keverkéből és némi fűszerből készült, koponyában tálalt ínycsiklandozó... nos, ha nem is az, de akkor is leves

3, nyárson sütött kifordított tengerimalac

a dzsadoknál a kedvelt ital pedig a kaktuszlé, aminek az íze messzeföldön híres...

ezekből egyet-kettőt talán be kívánsz tenni, remélem nem az elf agyvelő lesz az...

Link a hozzászóláshoz

Kérném a karaktereket mielőtt még valaki betöri Ronin fogadójának kapuját, elolvasni az utolsó soraimat és elgondolkozni azon hogy egy mágikusan védett fogadóban ahol 10E tűz, hideg sőt méregmágia elleni védelem van és a kapu "nyílj ki" felszólításra nyillik , hogy a fenébe rúgja be egy max 20-as erejű kalandozó. Ez olyan mintha a fekete Lacit (világ erős egyik legerősebb embere) nekiállítanánk a postabank zárt kapujának, hogy rúgja be, most még leírom de legközelebb káromkodni fogok és kidobatom az ilyen beírót a kocsmából higgyetek nekem én ismerem a legjobban a két enoszukei kidobót.

Link a hozzászóláshoz

hümm..elnézést, nem birtam ki, h ne follyak bele, de kb fél éve erre fenem a fogamat:D

remélem nem fogjátok megbánni, de ha vkinek nem tetszik, akkor vágjátok ki, v kössetek belém

öhm.nekem még nincs kész a karim, vagyis apró változtatásokat kell rejta eszközölnöm-papiron, de fejben már nagyjából meg van.

csak annyit, h kb hanyadik szintűek vannak jelen, h ne legyen az, h nagy alacsony, v túlontúl magas szintű.???

Link a hozzászóláshoz

Hahó emberek!

Visszajöttem és örömmel látom, hogy idősebb kollégáim is előkerültek. :D

Jót nyaraltam a papámnál, ahol 3 napig csak takaritottam... :(

Na, de mostmár megint itten eszem a penészt. És jól hozzá is ugatok.

A bárd lány véglegesen letelepedett. ;)

Huszár: a szint nem számit. végülis nem egy kidolgozott mesét folytatunk...

Pusszantás: Batka

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

MA ejfel fel fogk beírni a sztoriba aki esetleg rám varna.Madovick nekem lejött a tororni stilus nagyon jó hogy ilyen karakter hoztal.Igy lesznek konfliktusok es azokbol esemeny.Egymas kariainak a megolese kenyes pont lesz.ah megz akkor ezt elkerulendo stilusos leutes legyen vagy FP 0-ig valo sebzes.Ha a helzzet olyan akkor a kinyirando tulajdonosaval tessek egyezteni.

Madovick toroni specialitasokat varom akkor!

Rufusz az itt felejtett karakterekkel megpróbálok foglalkozni, aztán ha hosszú ideig nem jelentkezik a gazdája.egyszeruen tavozik a fogadobol.

A beirasod jogos amugy!

bemutatásnak elég pár sor itt a tobbiek fele vagz a sztoriban.Ha maradnak ugz is szep lassan kiderulnek a titkok es a mult.,)

A reszletes leirasokat ahigz mar irtam szivesen varom en vagz Crow.Persze a sztori tobbi tagjanak is el lehet kuldeni,mert igy jokat lehet kombinalni.

Link a hozzászóláshoz

Tehát akkor a jellegzetes toroni ételek:

:arrow: Kenyerek, cipók és más gabonakészítmények:

-Triass [édeskés, sűrű tésztájú rozscipó]

-Seques [hagyományos toroni fehérkenyér, kb. 2 font súlyú]

-Cjendal [hét ágra fonott kalács, a kyr számmisztik és a pékmesterség csúcsa, nagyon ritka]

:arrow: Sajtok:

-Toroni márvány [egész yneven közismert juhsajt, savanykás ízű, kékes-zöldes erezetű]

-Piderai fehér sajt [édes, kevésbé ismert]

-Rilga [lyukacsos, erős illatú tehénsajt, több mint ötven fajtája létezik]

->Vörös rilga [vörösre érlelik]

->Császár rilga [dióval töltött]

->Gombás rilga

:arrow: Halételek:

-Navillai halleves [laposhal, burgonya, tej]

-Cápaleves [nagyon csípős]

-Ebedori birka-kagyló [íze a bárányhúsra emlékeztet, nagyon drága étel]

-Sült vescar [hegyi folyókban élő kék uszonyú pisztráng]

:arrow: Húsételek:

-Weld [a kyrek által betelepített hatalmas termetű pulyka]

-Thabbrass, avagy a fekete rántotta [tojásból és csirkevérből, Tharr kedvéért fogyasztják]

-Albari lúdpástétom [a pástétomok királya]

-Fűszeres birkapörkölt [igen gyakori étel]

-Lhyg [töltött birkabél, még a cápalevesnél is csípősebb]

Azt hiszem egyelőre ennyi, remélem tetszett, ha igen, akkor majd talá holnap reggel az italokat is leírom.

Link a hozzászóláshoz

nahh akkor talán pár szót a karimról, ez amugy még változtatható is, ha nem fogadnátok el; ugyanis a kinézete egy rehynre emlékeztet, de még csak nem is tisztavérű elf.egy egyszerűnek látszó félelf; 5.szintű fagyvarázsló.a fagyvarázsló leirását (ha valakit érdekelne) a házi kiegészitők résznél az új fajok, kasztok, ötletek topicban találjátok a 2. oldalon lévő kissé terjedelmes leirásomban.azt, hogy fagyvarázsló senki nem tudja, és egyelőre nem is fogja tudni.

ha nagyon nem tetszik, akkor átminősül egyszerű 5.szintű varázslóvá.tudom nagyon nem szép, meg nagyon nem illik ilyet csinálni, igy viszont nem érzem, h egyszerűen belerakok egy haláltáp (új) kasztot a szoryba -amugy egyáltalán nem táp-.

pszi pajzsai vannak, magasak is, de jelenleg holt fáradt, de még mágikusan is ki van fáradva.elő, és élettörténetét egyelőre homály fedi, és nincs híre sem, habár régóta kalandozik, mindig álnéven tette, és mindig a háttérben maradt.

a neve Vellias Gil-Raumienn

nyugodtan lehet kérdezni, de asszem a lényegi infót megadtam róla

Link a hozzászóláshoz

Ahogy megígértem akkor az italok következnek:

:arrow: Borok:

-Vérnedű [a legjobb toroni bor, Pidera tartományból]

-Toroni alkony [savanykás ízű]

-Suerda [testes, fűszeres]

-Ambrosia Imperialis [ilyet csak az Elendorok isznak, egyszerű halandó nem fogyaszthatja]

:arrow: Pálinkák:

-Shikkat avagy a Pörölycsapás [mérgerős körtepálinka]

-Jégszilánk [drága]

Link a hozzászóláshoz
Madovick köszönöm az étel és ital listát.

@huszár az NYT-s karid vendégeskedik a Világközepébe?

tanácsadó te voltál aki vendég néven az öreget mozgattad?ő a bölcs akivel a 3 részeg kötekedett?

Egy biztos...én nem az nyt-set hoztam:DDD

de ez neked, Sneer bácsi tuti feltünt ;)

Link a hozzászóláshoz

sneer:nem!

kinézetre igen, de tudásra, értékrendre, hozzáállásra, mentalitásban márnem mint mondtam ő egy "kisérleti" alny az általami átdolgozott fayvarázslókból, ezt az átdolgozást eljuttattam taohoz, hogy küldje tovább antailnak, és ki van rakva alanatur a fórumban a házi kiegészítőknél, az új fajok, kasztok 5letek résznél.remélem ez nem gond, de ha igen, akkor teljesen az nyt-s karimat hoztam.ez így megfelel??

Link a hozzászóláshoz

Nesire bizony feltűnt!Örülök hogy a hallgatag félelfeddel voltál!Ha ezzel a "bombázó" karival jöttél volna még Selypről se jutunk ki!CZ bárdjának szerenádját kellett volna hallgatnunk 6 játékülésen keresztül. :twisted:

@huszár ,ahogy megbeszéltük hozd amolyan tesztjátékra karakteredet!Meglátjuk mi sül, bocsánat fagy ki belőle. :wink:

Dragon a wiered mikor ivott utoljára vért?Iszik egyeltalán?Az a fajta akit szeretsz játzsani, mint azt az egyik topicba írtad?

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...