Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

A Világ Közepe Fogadóról - Kérdések, válaszok


Darun

Szerinted van értelme az online mesének?  

85 szavazat

  1. 1. Szerinted van értelme az online mesének?



Recommended Posts

Nahát elnézést kérek hogy sneerbátyót terhelte az én karakterem mozgatása is, scak voltak olyan dolgaim az elmúlt időszakban amik miattnemigazán volt hangulatom és ihletem írni. De most aktívan visszatér a barbár.

Egyébiránt immáron 11.tsz-ű barbár a kari, a többit nem lőném le mert mikor sneerbátyó először mesélt ennek a karinak a többeieknek is nagyon teccetek amik útközbe kiderültek róla. Ahogy a legutsó írásomban olvashatjátok elég jó harcos...

Link a hozzászóláshoz

Ezuton kérnék mindenkit, hogy olyan beszélgetést, cselekményt, ami folyamatos írást igényel, ne kezdeményezzen a már meglévők befejeződése után, mivel kicsit szeretném felpörgetni a gróffal kapcsolatos eseményeket, hogy egy kicsit valami egység is kerüljön a történetbe. Azonban mivel nem karok időzavart okozni(értsd: azok a történések amiket majd leírnék a barbár távoztának utána 3 nappal történnek és nem akarom a jelenidejű beszélgetésekbe belekevrni) nem folytatom egyelőre a történetet. mégegyszer kérnék mindenkit, hogy olyan beszélgetést, cselekményt, ami folyamatos írást igényel, ne kezdeményezzen újat. Természetesen ami már folyamatban van nyugodtn fejezzétek be.

Link a hozzászóláshoz

Bocsássatok meg, hogy eddig nem irtam, de nem igazán tudtam elolvasni a dolgokat. Igérem estére elolvasom az egészet, és bocsesz, ha valamiböl kimaradtam volna, és ott kellett volna lennem.

Szóval igyekszem mindent behozni, és elnézést minden játékostól.

Link a hozzászóláshoz

//Bocs, az elöbbiért, inkább átírom:)))//

Kinyílik az ajtó és egy ember lép be rajta. Fekete hosszú hátra van fogva lófarokba, és egy normális hétköznapi ruha van rajta.Amikor belp körbe néz a társaságon és elmosolyodik, majd odalépked, a pulthoz és kér a fogadóstól egy kupa házi bort, majd leül egy asztalhoz, miután a kívánt összeget kifizette.Majd amikor leült elkezdi kortyolgatni a borát, miközben a társaságot szemléli.

Link a hozzászóláshoz

Gem épp idejében érkeztél már vittem volna ki a karakteredet a sztoriból.Ott felejtettél egy leütött embert a tetőn egy zsákba.A közeli városba kellett volna leszállítanod.Beleírnád hogy elviszed éjközépkor, ahhoz a részhez kellene mikor kimész a fogadóból.Más ötlet?Ha már így ot maradt magához térjen?,) Lenne ribillió a fogadóba azt hiszem+ ha visszatérsz egy kis számon kérés.Melyiket választod?De mondom lehet más verzíó is.Mondjuk egy wier a szomját is olthatja vele felőlem!,)

Az ötletet amit említettél, majd írd meg mert én már nem emlékszem rá.A többi privbe ment.

@ és Gem mivel azt írta hogy 3 nap múlva ér ide a sereg én meg azt hogy hajnalban, ezért szét kellet szednem a shadoni csapatot.Legalább izgalmasabb lesza a történet így.Azt a 200-as sereget nem igazán akarom megérkeztetni én se.

A fogadóban már éjközép elmúlt és lassan hajnalodik!!!

A Lady mindjárt megy a karidhoz Dharran!

Warlock kérdezned se kellet volna.Mit szólsz egy shadoni gróf szerepéhez?,)))

Dragon szerintem menni fog ez.A közelben van egy maradék goblin törzs mit szólsz hozzájuk?Na meg a Világközepe elleneseket csapolhatod ezerrel.Pl a három kötekedőt, a tetőn lévő csávót. stb.persze hogy ki hogyan regál rá ha kiderül az már más kérdés..ha kiderül.De miért derülne i!,)Időve Ronin is beavatódhat ha gondolod mivel jó üzleti érzéke van nem fog az inkvizícióhoz rohanni. Biztos jó üzletet tudnának kötni a dartonitáddal ,)

Matayus ,ahogy Dtagon írta...

Kitöröltem helyetted az első beírást.Folytasd csak tovább jó lesz ez!Amúgy nekem a khállal s lett volna bajom. Cz a tiedet is ki kellett bocs, mert így értlmetlen volt.

Link a hozzászóláshoz

nna lehet, hogy nagyon nem lenne fair, amit most beírok...

a karakterem igen elismert tagja a shadoni egyháznak... küldetésen... egy démonimádó szentélyt kell kiírtania, de ezt megtudhatjátok a legutóbbi beírásomból is, amit a fogadóba tettem...

a lényeg az, hogy tudja, hogy nem képes egyedül kifüstölni a szektát, s nem is beképzelt eléggé ahoz, hogy megpróbálja... kellenek neki shadoni vagy nem-shadoni zsoldosok... akik éppen jöhetnek már most is a fogadó felé százszámmal... szal ha gondoljátok, a sereg létszámát drasztikusan le tudom csökkenteni, vagy akár az egész ebertömeget is elvihetem a szentélybe... úgyis ott vesznek mind, mivel tudom, hogy mi van a szentélyben... :wink:

szóval ha gondoljátok, különösen Sneer, írjatok...

Link a hozzászóláshoz

Nesire a Kobzos már itt van!A karaktered persze nem tudja ,)

Darunnal egyeztetek prívben pár dolgot ami nem stimmel szerintem a beírásában.

Gemmel meg küzdünk az időzavarral!Valamit kitalálunk majd Gem mester.

Legvégső esetben írom át más szövegét , törlöni is csak egyértelmű esetben fogok!!! ( Persze ha valaki Antailt megnyeri vagy egy másik moderátort!,) ) Ezt azért tartom fontosnak megjegyezni, mert -néha talán jogosan- páran kiakadtatok társaitok beírásán.Kinek ez nem tetszett, kinek meg az.

Link a hozzászóláshoz

Darun az eső "a hadsereget hátráltatja" egy nappal ok?A gróf és válogatott csapata mondjuk éppen az eső miatt jön előbb.Forró nyomon akarnak maradni.

Az öreg hogyan érzi meg a távozó lelket?Ez írói fogás igaz.Nincs a Magusba konkrétan ilyen kaszt vagy faj ami tud ilyet.Ugye?Tőlem megérzheti ha tényleg ollan nagyhatalmú csávó vagy képes rá.De több félisten nem kell már jó!,)

Ronin még tárgyal a koldussal.Nincs lélegzetvételnyi ideje.Ettől függetlenül figyelhet még az öregre és eszébe juthat a figyelmeztetés is!

A szállás helyzet a fogadóban

Fogadó felső emelete:

Vellias Gil-Raumienn (@huszár) ,Kobzos a bárd, "Eros" Neblon a harcos, Carmen Poulinec a női bárd, női fürdő,8 ágyas:Nexus+ 7 üres ágy

folyosó

A Kaszi és Kami a két enoszukei kidobó, Pokolsikoly Grom a hegyivadász ork, Hyrasson A toroni , a bölcs, férfi fürdő,Dartonita paplovag+ 3 ágy üres íróasztal, kanapék, tárgyalóasztal

vendég ház:üres, Nesire Macskabombázója, Regnar, üres,üres, üres,üres,üres

Ezüstcsákány Graim !Tudom hogy ismerem !Honnan ismerős nekem.regényben volt?Filmben?ő valmi nagy hirró!!!Segítsetek!

Lord a Lady a gróf paplovagjai ellen akarja felbérelni a bárdlányt nem ellened!

A bárdlány amint válaszol a Ladynek és a törpe kovács beinvitálja ezüstcsákányt lakhelyére vagy neki állnak beszélgetni hajnalig. Én hajnalt csinálok!!!!!

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...