Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

A Világ Közepe Fogadóról - Kérdések, válaszok


Darun

Szerinted van értelme az online mesének?  

85 szavazat

  1. 1. Szerinted van értelme az online mesének?



Recommended Posts

"Lord a Lady a gróf paplovagjai ellen akarja felbérelni a bárdlányt nem ellened!"

még jó... télleg... a karakterek a fogadóban kb. hanyas szintüek?

tudom, hogy nagyon változóak meg egyebek, de szerintem nem ártana leírni egalább a szintet valahová, mert ha esetleg valaki egy másik karaktert akar mozgatni, akkor nem feltétlen lehet, hogy helyes beírást fog tenni... nem?

persze nem kell, csak egy ötlet

Link a hozzászóláshoz
"Lord a Lady a gróf paplovagjai ellen akarja felbérelni a bárdlányt nem ellened!"

még jó... télleg... a karakterek a fogadóban kb. hanyas szintüek?

tudom, hogy nagyon változóak meg egyebek, de szerintem nem ártana leírni egalább a szintet valahová, mert ha esetleg valaki egy másik karaktert akar mozgatni, akkor nem feltétlen lehet, hogy helyes beírást fog tenni... nem?

persze nem kell, csak egy ötlet

hmmm egen, ez engem is foglalkoztat, meg talán húzni kéne egy vbonalat, h e fölött télleg nem kéne kari meg miegímás, mert pl15.tsz felett minden karakter iszonyat brutal, akiből ha több kerül egy fedél alá, az biztos, h apokaliszissel jár... elég ha csk két egyámással nem szimpatizáló papja megtudja a másikról, h ki is valójában...akkkor meg már nem hinném, h megállítható a lavina...sajna.

ugyan akkor tudom, h itt végül is mindenki mindenkivel van, kivéve aki nem :roll: :twisted: :D :shock: 8)

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Ezüstcsákány Graim akkor "halt" meg, mikor a törpék elhajóztak Beriquelről. Igaziból persze nem halt meg. Ha jól tudom, akkor ismeri a hatalomszavakat, mert a Tudók közé tartozik. Nekem egyébként jó jött a "halála" mert így meg tudom magyarázni, hogy hogyan került az én világomba. Az öreg egyrészt maga is vérivó, mellesleg (akarata ellenére) közelebb áll a "halálhoz" mint maga Darton nagyúr. Még ha ő erről most nem is tud. Ja, és mellesleg VAK! Viszont a szellemek világában jobban lát bármely mágusnál.

Rufus, huszár: érdekelhet, de úgy is nekiálnátok köpködni, és abból már elegem van, de nagyon. Mellesleg én tudok vigyázni a karaktereimre, ti is tudtok a tieitekre? Mellesleg úgy vélem, hogy senki karijával nem variálltam, ha még is, akkor szóljon. Asszem inkább én panaszkodhatnék. De nem teszem.

Darun

Link a hozzászóláshoz

darun: Kalíthas!

köhhhh-köhhhhh.szóval, a:nem szoktam köpködni, csak furcsán néz ki a doog, ha... de asszem neked elég annyit mondanom, h TT-s magus játék (direkt nem az NYT-s:D)...ezt szeretném lehetőleg elkerülni.hogy tudok-e vigyázni a karimra??huh, látod ez egy jó kérdés, mivel ő (jelenleg) épp kipróbálásban van, hogy működik-e igy, ahogyvan, vagy nagyon táp, vagyon nagyon halott.tehát, végsősoron nem feltétlenül az a jó kérdés, hogy én tudok-e vigyázni rá, hanem ő tud-e vigyázni magára, mert én játszom vele, és nem vigyázok rá...:D :wink: :roll: :x :shock: :lol: 8) :D

Link a hozzászóláshoz

Bocs Darun hogy megzavarom köreidet, legközelebb melyik karid téved be , a Világ Közepébe talán Shackallor és természetesen egy pohár mézsörért fog könyörögni a kocsmárosnak mert elfelejtett pénzt hozni magával. És ezt ved enyhe célzásnak. Sneernek üzenem, Wolfi is így kezdte és most hol tart nézze meg. " egy fekete páncélos alak jön szembe velek -CZ - megtámadom...."

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Crow: kissé félreértettél. Graim nem Játékos Karakterem, szigorúan NJK. Eredetileg nem is Ynevre terveztem, hanem a saját világomba, de ha már egyszer így hozta a sors. És lehet, hogy rosszul emlékszem, de eddíg még nem bántottam senki karakterét, sőt... A karaktereim eddíg minden problémát megoldottak maguk között. És bár ez most változni fog, de ha úgy gondolod, hogy azért hoztam ide "tápos" karikat, hogy leromboljam a fogadót, akkor ki kell hogy ábrándítsalak. Black Knight pl.: szigorúan megfigyelő szerepet tölt be, és csak a legvégső esetben avatkozik be, ami azért rajtatok is múlik. Ami meg a múltkori kis "incidenst" illeti, azt már magam is megbántam, de próbálok tanulni a hibáimból. Remélem kielégítő választ kaptál!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Lord a karakterek a fogadóba kb 4-12.szintűek.

Az oldalon való leirást a Világközepéről hamarosan frissítjük Addig itt vannak azok akikről tudom a szintet.Már beszéltümnk erről hogy van aki nem dolgozta ki konkrétan,részletesen a karakterét.Ez nem baj, de tényleg érdemes kb-ra belőni.Egy extrém példa:ne legyen egyik cselekedete szerint 3. szintű vari a köv pillanatban meg 10. szintű Slan.

Statisztikák a Világközepében eddig megfordult személyekről embereiről.

MAGUS szabályok szerint kaszt és szint nélküliek:

Ronin Offspring ember fogadós.

Napsugár felszolgáló

Sandra felszolgáló gorviki

Trentea felszolgáló

Többiek akikről tudok:

Lady Arckhan, 10.szintű, félelf varázslónő

Acélpörölyű Rogan, 11.szintű, törpe harcos

Kami no Hida, Kaszi no Hida ,11.szint, enoszukei harcművészek

Szürkecsuklyások, 6.szint ,emberek, tolvajok

Szürke 7. szintű ember fejvadász Szürkecsuklyás

Vulaghar 8.szintű ember tolvaj Szürkecsuklyás vezető

Hórkan Tósjoci és emberei, kocsmatöltelékek

Vairo a barbár Gem Kapocs a megmondhatója

Hithos 13. szintű ember tűzvarázsló

Jázmin erdőpille

Uruwartha ork talán harcos, nem volt szint kidolgozva

Csuklyás 6. szintű ember harcos

Kobzos ember bárd nincs konkretizálva szint,de nem 1. annyi bizonyos,CZ majd kidolgozza ha úgy érzi

vámpírlány mint a vámpírok statjai

nekromanta Lesath ,Darun tudja

Siennea Odoret 13. szintű ilanori Arel-papnő

Droadran Kre nem tudom

Black Knight a teleportálós láthatatlan.Kb. egy Hatalmas alatt egy fokkal.Darun megfigyelő szerepkörbe fogja tartani(ezek részleteit még tárgyalom vele)

Carmen Poulinec ember 11. szintű boszi/bárd

Pokolsikoly Grom Ork hegyi vadász, a szintjéről nem esett még szó,Darun van neki?

-"Eros" Neblon. ember harcos, szint ?Taxen karija

Randun Gorm A bölcs azt hiszem ő Darun karaktere szint ?,kaszt ?

Hyrasson A toroni kyr-származék, szint?kaszt?

Expolitus Nexus, 6. szintü Domvick paplovag (Lord Rufus )

Darton paplovag wier (Dragon) szint?

tyronnai gróf nincs még kidolgozva

Rendell az erdei remete szint? kaszt? (CZ)

Darun asziszi embere szint? kaszt?

Nesire karija ?szint kaszt?.De mintha róla írt volna ide az off fórumba.

Vellias Gil-Raumienn (@huszár) 5.szintű fagyvarázsló próbajáték a fajjal!!!) kinézete egy rehynre emlékeztet, egy egyszerűnek látszó félelf;

A két nő (Dharran lányai),enoszukeiek vagy niareiek.Még előttem is rejtély kik és mit tudnak, sőt hogy mit keresnek itt!,)

Az ötök(Darun)

Az első Mortel, 2.? 3.?

Negyedik Alacsony, csuklyás alak volt, a Birodalom egyik aquirok vezette boszorkánymesteri iskolából jött.

az ötödik egy magas vámpír

Ezüstcsákán Graim törpe hérosz A Kőatya küldötte .Tyrrano démonaival való csatában halt meg.Újbóli feltünése Yneven éppen ezért nagyon is érdekes!

Link a hozzászóláshoz

Hogy ez a Vendég miket nem írt ide!,)

@huszár teljesen igaza van a szinttel kapcsolatban.Gondolom ti se állandóan 20. szintű karikkal játszatok otthon.

Dragon mire gondoltál?Bezárom én csak nem tudom hogy mit?Valószínüleg nem dobtam meg az érzékelésem és az Inelligenciám.Nálam ügyesebbeket megkérdezem milyen sz***-ot intézzek el.

A kérésedet nem felejtettem el, összehozni a shadonival!,)Ronin intézkedik meg nyomoz majd!,)

Darun valóban nem variálltál mások karijával.Gyerekek Darun megkapta a fedéseket!Szerintem tanult belőle.

Ehhez kapcsolódva álltalánosságba.Ha úgy érzitek valaki nagy blődséget írt.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Sneer:

-Pokolsikoly Grom: ő a zalás karim, tehát 8.szintű, ork énekmondó

-Randun Gorm: soha nem hallottam róla, azt se tudom kicsoda. Gyanítom, hogy az öregre gondoltál. Õ a NYT-s karakterem, de kicsit azért más. Õ most mutáns, nekromanta, szintet nem írok, mert túl tápos, és amúgy is haldoklik. De Shadow Darkseider-nek hívják.

-Black Knight: mondjuk úgy, hogy a Hatalmasokkal nem lehet egy napon emlegetni, de őt igazából csak SD érdekli. Mások dolgába nem avatkozik. Amúgy sem akar harcolni.

-az aszisz emberem csak epizód szereplő volt, de igazából meg kell hogy mondjam, hogy nem tudom, hogy ki ő. Annyi biztos, hogy vámpírvadász.

-Az ötök második és harmadik tagja két sequator, a mortel alárendeltjei. Mellékszereplők, csak a biztonság kedvéért küldte őket a Birodalom.

-Ami Ezüstcsákány Graimot illeti, gratulálok, látom sikerült megtalálnod. Mellesleg nem lehetünk biztosak a halálában, mert amikor elhajóztak a törpök, akkor még tarották magukat, és ő nem is akart elhajózni. A további sorsáról értelem szerűen nem tudni, mert nincsenek túlélők. De valóban igaz amit írtál.

Ha valakinek nem tetszik valami, természetessen meg lehet mondani, bár nem szeretem, ha a karaktereimet kritizálják. Kifejthetném bővebben, de úgy se értenétek meg. Sneer: ha úgy érzed, hogy a karijaim rontják a hangulatot, vagy bármi problém van, akkor szólj, és szedem a sátorfámat! Ezt komolyan gondoltam. A többieknek mondom, hogy lehet aláírásokat gyűjteni, és el is megyek, de akkor azért nem árt, ha mindenki egy kicsit magába néz. Köszönöm a figyelmet!

Darun, egy megkeseredett kalandozó

Link a hozzászóláshoz

Hello mindenki!

ujra itt vagyok... :wink:

Ami a karakteremet illeti: Hastin jellemu, 6. szintu (oroszlanmetorph) harcos.

Eleg erosnek mondjak, ez nem egy karakterem, hanem egy NJK-nak csinaltam az egyik kalandhoz, amit en meseltem. Nem mondom, megtetszett, szoval gondoltam, hogy behozom a karaktert. Egyebkent ha valami nem jo a karakteremmel vagy tul erosnek gondoljatok, vagy valami, csak szoljatok, es kitalok valamit, hogy mi lesz vele. De az biztos, hogy kihozom onnan.

Ami pedig Losman-t illeti:

Losmannal a "karakterem" mar regen talalkozott. Meg korulbelul 15 eves volt "eros", mikor megismerkedtek. Persze, ez ugy tortent, hogy megprobalta kilopni ot a tolvaj, de elkaptam. Azota egyszer talalkoztunk, es most megint itt a fogadoban. (Ezek benne vannak az elotortentben reszletesebben is.)

Peter-nek en ajanlottam a dolgot, O is Amerikabol ir, ezert is nincsen ekezetje. Peter szerepjatekozik, nemreg ismertem meg. Peter=Losman.

Egyebkent en is szeretnelek udvozolni Peter.

Link a hozzászóláshoz

Sneer, lenne egy kerdesem.

Most ugy nagyjabol kik vannak a fogadoban? Marmint akik a kajalda reszen vannak. Nagyon sokan vannak? Mert ha igen, akkor csak egy parat mondjal meg nekem, legyszives.

Taxen, koszi, hogy elmondtad, hogy ki, es honnan vagyok. En is el szerettem volna mondani, de a vegen gondoltam, elhalasztom meg egy kicsit. Amit Taxen mondott az igaz, benne van mindkettonk elotorteneteben.

Link a hozzászóláshoz

Kösz mindenkinek az infókat!

Losman "Azt hogy hívjatok" itt mire gondoltál,Kifejtenéd?Nem biztos hogy jól értem .Félelf és ember utóda ember lesz, így tényleg nem látszanak rajta elf vonások. ,)

Losman éppen akartam írni egy áttekintést a kajálda részről ide az offba hogy ki hol helyezkedik el.Abból letudod majd szűrni.ok?Pontos akarok lenni ezért már tegnap elkezdtem visszaolvasni a 8. oldaltól a sztorit.

Darun ha probléma van szólok.A többiek megtették helyettem is.Minek szedjem le rólad a keresztvizet én is.A karaktereid nagy részével nem is volt és nincs is baj.A"baklövésedből" írtad hogy tanultál.Nem is töröltem ki azt a részt .Direkt.Cz,Crow és Dharran reagálása jól tanuló pénz mindenkienk.

Pár dolog ha sok karaktert mozgatsz az idő igényes és nagyon összetett dolog.Kívánom hogy bírd erővel és idővel.Én is azért nem hozok be saját kalandozót, mert bőven elég feladat a Világközepének legénysége.Persze ha pl. az ötök csak kevest cselekednek akkor nincs velük sok gond.Mint a 200 shadonival akik csak lovagolnak,)

A karaktereid egymással intézik a dolgaikat az oké, de ez nem egy regény.Mások is beleszólnak szólhatnak a köztük zajló eseményekbe és illik figyelembe venni őket.Ezt nemcsak neked írom (pl magamnak is,) )

!!!!

Ezüstcsákánnyal kapcsolatban értem amit írsz.Amit most leírok érvénytelen ha van valami más forrás is,amit én nem ismerek.A Summáriumban leírják hogy ott pusztult a mélység rémei elleni harcban.A te értelmezésedben ez az infó az elhajozó törpéktől származik (vagy valami ilyesmi)így ,mivel ők nem voltak ott a helyszínen, akár életben is maradhatott.

Szerintem mondjuk hősi halált halt.Mivel küldött volt nem olyan nagy dolog hogy a halála után a Kőatya mellé kerül vagy, ahogy sejtéseim szerint nálad van átkerül egy másik világba.Nincs abban semmi ha egy isteni küldött újra alá száll Ynevre.

Black Knight nyugodtan maradhat a megfigyelő szerepben.Ki tudja idővel talán mások soirsa is elkezdi érdekelni.Talán még a végén VK "Védőangyalává" válik.Ki tudja?,)

Taxen Erős maradjon csak!Ékezetnélkül is jó helyetek van itt remélem!,)

Az előtöriteket ,majd elküldhetitek Losmannal ha gondoljátok, de ez tényleg apróság nem fontos.

Madovick Hyrasson elsőosztályos Szeptembertől Ediomadban? ,)

A Világközepe fogadót első körben még 10. szint alatti kalandozóknak találtuk ki.Azért csináltunk magas szintű NJK-kat, hogy tudjunk zabolázni velük.Aztán itt a neten ezeket a szinteket alapnak kezdték tekinteni az emberek ezért van itt most ennyi magas szintű kari.Plusz sokan a kedvenec karakterüket hozták és bizony ha régóta játszik az ember egy karival az eljuthat magas szintre is.

Gem köszi hogy a többieknek is megmondtad!,)

Link a hozzászóláshoz

Nos akkor akarakterről az értékek tükrében.

5. szintű Darton pap. Aki egyetlen extraként megkapta darton ajándékát. Nem fél a haláltól mert e kegy nem jár neki. Feladata, és sorsa beteljesíteni ura akaratát. Nem kötekedik, és már régen beletörődött önön halhatatlanságába. Egyetlen cél vezérli ura darton evilági kiteljesülése.

Link a hozzászóláshoz

a karakteremhez néhány kiegészítés: nem paplovag, hanem paplovagból lett inkvizítor, s nem 6. szintü, hanem 9. (nem tom honnan jön a 6, de a karilapján 9 van... ha én mondtam, akkor az a másik karim volt)

a karakteremnek semmi extrája sincs, kivéve talán, hogy az inkvizítori ruházat (amit most is visel...) egy 3 SFÉ-s varázsköpeny meg hogy a pallosára minden nap áldást kér (és kap)

ja és lappang benne némi kis pirománia, ezért várja már a grófot... s ezért imádkozik annyit...

Link a hozzászóláshoz

Hát it vannak!,)

Gem Vairo jött vissza ugye,Ugóegér merre van?Időutazás volt?csak így tudnám lereagálni

pl.Kaszi no Hidával ritkán történik olyan ,amin meglepődik. A barbár lesétálása a lépcsőn ezek közé az események közé tartozik. Két keze ujjait egymásközé illesztve nyújtózik egyet, majd oda ballag a férfi mellé. -Szervusz. Lenne itt egy érdekes dolog. Szeretném veled megbeszélni.

Sandra kerek szemmekkel néz a babárra, miközben az ételt készíti. Õ is tisztán emlékszik , mikor a férfi kisétált az ajtón

Szal mi legyen?

Lord a 6 tőled származik.Ha 9 akkor 9.

Dragon ha a Darton papod halálos sebet kap mi történik?

Link a hozzászóláshoz

Alapban wierként működik. Ha halálos sebet kap akkor nagyon lassan képes regenerálódni a teste. Egy stázis szerű állapotba kerül. Egyetlen módon képes meghalni igazán ha a testét elégetik. Ebben az esetben a lelke egy másik testbe kerül teljes tudatában a történteknek (elnyomja a másik személyíséget ). Csak olyan testbe plántálódik amelynek a személyisége még nem kellőképpen kifejlett.

Értékekben nézve az Ép-je 18, és 9 vérpontot képes tárolni a szervezetében.

Link a hozzászóláshoz

Hölgyeim ,uraim akinek van kedve, írja meg a shadoniak bejövetelét az étterembe.Vagy hogy hogy néznek ki.Semmi nincs még róluk kitalálva ,így bátran lehet alkotni.Ha van valakinek kedve hozzá!Gyorsabban menne a történet,Én most idealudtam a gépemhez és csak szerda vagy csüt éjjel tudnám ezt részt megírni.Szal csak bátran!

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...