Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

A Világ Közepe Fogadóról - Kérdések, válaszok


Darun

Szerinted van értelme az online mesének?  

85 szavazat

  1. 1. Szerinted van értelme az online mesének?



Recommended Posts

Tévedés Lord Rufusz nekem nincs tv-m nekem csak videom van na meg pap karakterem aki Sogron híve, de ehhez el kellene olvasni a külső leírást valahol korábban, és nem nem azt a 12-t pusztítja el hanem sokkal többet de hogy kiket :twisted: , már rég elhagyta a fogadót de a neveket helyesen írtad én vagyok Regnar és Ronin a kocsmáros és Rogan a törpe kovács.

Link a hozzászóláshoz

Először it is bocsánatot kérek Gemtől.@huszár beírása hogy egy barbárnyi kaját kér összezavart.Nem is néztem hogy ki írta, azt hittem te Gem!Azt hittem a barbárodat hozod vissza időugrással.Fogtam is a fejem.De végre tiszta nekem is!,) @ rád meg éppen ezért nem reagáltam,azért hagytalak ki .Bocs! :oops: :?

Crow a sztoriba Rogant írtál a Sogron papodnak legutoljára. :wink: Utólagos engedelmeddel átjavítottam a Regnarra.

Lord Rufus. Nem a 12-t shadonit írtotta ki Crow.Szóban beszélgettünk Crowal. Én javasoltam neki hogy a gróf után érkezik kicsit leszakadva egy másik shadoni csapat és a fősereg meg 3 nap múlva jön.Crow ne titokzatoskodj, annyit áruld el legalább hogy shadoniak voltak vagy teljesen más csapatot nyifantottál ki.Kinyiffantak(élve a te befejezéseddel)?

Gem az ogár most nem jött a fogadóba túl feltünő lenne és a gróf egyből lebukna.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Sneer: A "sok" karakter irányítása annyira nem zavaró, még így sem, hogy keveset tudok netezni. Arra azért megkérnélek, hogy a neveket pontossan írd, mert allergiás vagyok az elírásokra. Ez a természetemből adódik, nem gonoszkodásból mondom. És hidd el, nem regénynek terveztem. A többiek is beleszólhatnak, sőt. Minél előbb kapcsolódnak bele a történetbe, annál "könnyebb" lesz megoldaniuk. Szóval csak rajtuk múlik. És mellesleg hátsó szándékom is van az újabb "sztorival" kapcsolatban. Graim történetéhez ragaszkodom, mert nekem fontos a világképem! BK azért csak megfigyelő, mert fontos munkát végez, csak a nekromanta miatt van itt, Ynev különösebben nem érdekli, bár megtehetné, hogy elpusztítsa az egész planétát, de semmi sem áll távolabb tőle. Amit privát írtál, azt igyexem teljesíteni. És még egyszer köszönöm a bizalmat, de azért ne számítsatok semmi jóra!!!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Dharran:nehari, de irnál valahova egy leirást, h most hogy néz ki a bardlány???milyen ruha van rajta?mert igy láhatatlanban egy kitsít megnehezíted a dologmat :roll: :wink: :D 8) :D:D

előre is köszönöm...

még mielött megérdezné vki , h mért is nem lapozok vissza, mondom, h vissza lapoztam, és az elmúlt 4 v 5 oldalon nem találtam meg -mármint a fogadóban :roll: :D 8) ...

Link a hozzászóláshoz

Losman ott a leírás amit ígértem.A te karaktered szemszögéből írtam le az éttermet.

Darun te nem vagy egy egyszerű eset.Ezt mint tényt írom.Az allergiádra tekintettel leszek. :roll:

Graim történetéhez való ragaszkodásodat megértem.Neked is meg kell értened hogy Yneven való feltűnése nagyon extra!Arra gondoltam hogy az ok legyen azon démonok egyikének felbukanása akik ellen valaha küzdött.Acélpörölyűre bízhatná a feladatot hogy intézze el és utánna tovább állhatna Ezüstcsákány.

Link a hozzászóláshoz

Kalíthas!

Sneer: miért is nem vagyok egyszerű eset??? Köci!!! Igen, olvastam a pm-t, és rajtam nem fog múlni, sőt!!! Lesznek még extrák is!!! Megbeszéltük BK-t??? Mondtad, hogy nem "ilyen" szintű karikra méreteztétek a fogadót. Ha szükséges, akkor persze bármikor beavatkozhat a fogadó védelmében...

Darun

ui: majd el felejtettem. Remélem (ill. szeretnélek megkérni) hogy az ajtó mellett tartózkodjon majd egy szuke kidobó, ha nem probléma. Thx!!!

Link a hozzászóláshoz

Darun nem vagy egyszerű eset ezt a személyiségedre értettem.Ez nem kritizálás,se nem puncs ,a véleményem.

Az oldal látogatói és a világközepbe írok is mind másként ugyan de ilyenek(Mán hogy egyéniségek).Öööö ez lenne az a híres Kalandozó lelkület? :twisted:

A Világ közepébe való ötleteidre is rányomja a bélyegét ez.Néha elég egyedi a látásmódod!Nehéz moderálni.Jó ötleteid vannak,de néha nem passzoltak ide,néha túl sok,túl extrémnek tűnik ,amíg nem fejted ki őket.

A titkolózásnak az a formája ,amikor annyira kevest árulsz el hogy hülyeségnek tűnik amit leírsz pl.az információ hiánya miatt, az nem jó egy együtműködésen alapuló munkában!Na ez az egyik lényeg!Hozzá tenném hogy a beirásaid nagy része teljesen ok.

BK-ra a megbeszéltük visszakérdezésedre a két variáció:

1. variáció Kértem hogy legyen szemlélődő üzemmódban BK. Te ennek eleget is tettél.Le is írtad ha jól emlékszem hogy hogyan fogsz cselekedni vele,mik mozgatják, így értettem a megbeszéltüket.

2. variáció ha arra kérdezel rá hogy szóban nem beszéltük meg.Igaz írásban volt. A megegyeztünk szót használnám akkor, így ok?

Mindig jól jön egy védelmező a kocsmának!Arel,Darton,Domvik,Bul Ruurig, BK azért nem rossz névsor!,)

Nem udom hogyan alakul a benti helyzet.Egyenlőre mindkét szuke közel van az ajtóhoz.

A worgodat ne felejtsed ám az ork karaktered el.Külön van az arénában elzárva.Lovak közé még se tehették az istállóba.

Egy fontos dolog.A karavápihenőt körbevevő cölöperődítés bejáratainál örtornyok vannak.Ebben éjjel nappal katonák vannak.Ha ezek közelébe akciózik valaki az ezzel számoljon.

@.huszár ok chaten lenne leggyorsabb és/vagy élőben TT-n.

Dharran a szuke hölgyek is sima harcművészek és kalandozók.?A köszöntésből azok kellenek hogy legyenek.A szigorú alá fölérendeltség miatt az enoszukei kúltúrába.Mivel nem hívják ki a Hidák őket párbajra ezért egy utat is járnak(iskolát) ok?!Ezt a sztoriba majd leírom és akkor érthető lesz.

Link a hozzászóláshoz

Nem tudom ki, hogy van vele, de kint örült szél fúj, és szakad az esső. Ennek következtében nem értem, hogy is érezheti valaki meg a vér szagát. Nekem mind1, de azért ne legyünk irreálisak.

Magyarul, ha valaki x-dik szintű az nem jelenti, hogy a szaglása állandóan 100%-os 1 km-es körzeten belül.

Bocs, de......

Link a hozzászóláshoz

Most már tudom miért kedvelnek a játékosaid.Illusztrálom:"

KM a JK-nak: Meghaltál.

JK meglepve: Miért

KM: Mert én vagyok a mesélő.

JK értetlenkedve: De hogyan.

KM: Mágia + egyebek észre sem vetted.

JK még mindig értetlenül: De miért.

KM: Mert én mesélek, ez nem személyes csak tudod a kevenc karim és..."

Remélem értesz kedves Dragon ez nem személyes de a kedvenc karim. :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Wow Sneer...

Az a leiraas nagyon kiraly volt, foleg az en szemszogombol. Koszonom.

A Taxen otlete nagyon tetszett, majd meglatjuk, hogy egyaltalan Ronin belemegy-e. Ha igen, akkor nem csak a karakterem lenne gazdagabb, hanem sok mas is tortenne.

Nagyjabol ennyi. Ha van valami kerdesem, vagy ilyenek, akkor majd jovok.

Ui.: Tanacsado, jo, hogy viszajottel.

Tenyleg...neki is jol jon majd a varazslhatalma.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Most már tényleg nem értek semmit. Akkor mi volt az, amit az orkommal kapcsolatban ki kellett moderálni, mert a hullákat "véletlenül" még is megtaláltam és még a :-( (elfelejtettem a nevét) is átírtad, pedíg én másra akartam gyanakodni!!!!

Darun

ui: Sneer felhívására közölném, hogy csak az öreg JK, a többiek mint NJK-k vannak itt, de szeretném, ha tiszteletben tartanánk a személyiségi jogokat. Előre is köszönöm!!! És CZ: nem a sárkány miatt nem írom vissza az Ikreket!!! Thx!

Darun

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...