Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

A Világ Közepe Fogadóról - Kérdések, válaszok


Darun

Szerinted van értelme az online mesének?  

85 szavazat

  1. 1. Szerinted van értelme az online mesének?



Recommended Posts

Líthas!

Igen signissa Liedor, Antail mondta, hogy voltak apróbb gondok és az elmúlt két hét hsz-ei elszálltak.

Dragon: igyexem, majd azér igyekszem rendezni a dolgokat.

Darun

ui.: el is felejtettem, Dragon, lenne hozzád egy kérdésem. Mit csináltál Gem tetőn felejtett emberével, mert az orkom igazából az ő keresésére indult volna. Köci!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet! Kapcsolódnék a meséhez, írtam is hozzászólást bár afordított időrend elsőre kicsit megzavart, nos talán javítva már jól jöttem ki belőle. Ha nem ok akkor kitörlöm. Egy szó mint száz szeretnék csatlakozni a meséhez, újként azonban úgy gondolom, nem tudhatok minden eseményről ami már történt és így is van ez jól. Amúlt kiegészítésével és a jövő megélésével remélem hozzáteheték vmit ehhez a történethez.

Mythus Tharamant

Link a hozzászóláshoz

Kalíthas Mythus!

Nos, ez nem éppen az én asztalom, de ha már itt vagyok, segítek. Először is betekintést nyerhetsz a történetbe, ha visszaolvasod azt a rengeteg oldalt, ami írtunk. Másrészt, nem akarlak megbántani, de legalább az utolsó néhány oldalt vagy hsz-t elolvashatnád. Egyébként Darton hozott közöttünk! :wink:

Darun

Link a hozzászóláshoz

Itt annyira nem vagyok illetékes Mythus, de azt hiszem te fordítva nézed a történetet, ugyanis mi a múltból haladunk a jövőbe, csak itt - sok más fórummal ellentétben - az új hozzászólások vannak a lap alján, így Antail hozzászólása, amire válaszoltál, volt a legelső...

Bár lehet, hogy csak én értettem félre, akkor bocs.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Atna Morken: ha véletlenül benézel ide... Nos, az ítélkezés itt nem az én tisztem, de felhívnám pár dologra a figyelmed. Először is a fogadó leírásában szerepel, hogy ötfürtöst nem szolgállnak fel (vagy tévedek??) és hogy azért ügyeljünk a napszakokra, mert legjobb tudomásom szerint esteledik, bár ezt azért nem merném olyan határozottan állítani. De ha jól tudom semmiképpen nem süt a nap, mert három napos eső van (hála Arel-nek)

Dharran: ezt szomorúan hallom! Tudom, talán nem éppen hihető ez az én számból, de én rád mindíg is úgy tekintettem, mint a fogadó oszlopos tagjára. Ráadásul sok most az "új" kalandozo és minden tapasztalt, öreg róka nélkülözhetetlen. Örülnék hát neki, ha nem mennél el!!! És ha még is megpróbálnád, meglásd, mit indítassz el...

Darun

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Mythus: a fogadóst és úgy a fogadó állandó alkalmazottait a Dark Zala Team kemény magja irányítja, akik azonban emellet jó munkásemberek is, ezért nem lehetnek mindíg velünk. Egyébként Sneer és Crow a két atyja eme helynek. Az ő nevükben is (remélem nem veszik rossz néven) türelmeteket kérem!!! Thx!

Darun, the Ewil

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Mythus, BYCS és Alysium: látom igen csak elvagytok. Nyilván most az indulat beszél belőlem, de mondandóm értékén mindez mit sem csorbít. Lehet, hogy elolvastátok az eddígi beírásokat (bár nekem a hsz-eitek alapján nem így tűnik) de mint ha nem vettétek volna különösebben figyelembe. Mindazonálltal nem jogom ítélkezni fölöttetek, ez csak az én véleményem. Tudom, talán nehéz a várakozás, de ha nem tudjátok megállni és mindenképpen online akartok játszani, akkor arra nyithattok másik topicot. Igen tudom, anno én is idéztem elő némi "kavarodást" a megjelenésemmel, de azért szvsz az nem volt mérhető a ti munkásságotokhoz. Nem azt akarom ezzel mondani, hogy ne írjatok! De kétszer is gondoljátok meg, mielőtt elkülditek a hozzászólásotokat!!! (ezen kívül ajánlom figyelmetekbe a VK letölthető leírását, és hogy még egyszer olvassátok át az eddigieket!)

Darun

ui: azért látom sikerült off-olni párat, annak ellenére, hogy külön ki van emelve, hogy ez mellőzendő! Azért ne használjuk ki ennyire a moderátorok távollétét. Azért örömmel konstatálltam az "új" helyetek létrejöttét...

Link a hozzászóláshoz

Másfél évnyi hozzászólást el lehet olvasni. Meg is lehet érteni, jegyezni.

Ez a másfél évnyi hozzászólás azonban játékidőben vajh mennyi lehet. Nem tudom és még csak felmérni sem tudom.

Amúgy amint elkanyarodtunk a fogadótól nyitottam új témát.

És még vm. Ha ez online mese (a fogadó), mint ahogy vhol régen Cz nevezte akkor miért kéne tisztában lennem mások hozzászólásaival?

Ucsó: elolvastam az egészet 2* is. A VKát nem tudtam letölteni.

Aki moderál moderálja ki az egészet ha akarja. Nem akartam neki feleslegesen munkát adni.

Az pedig hogy a moderátorok távol vannak nyilvánvaló volt.

Ezt sok fórumnál észre lehet venni.

Salam

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Csak a vita kedvéért:

Pred: nem az a baj, annak örülök, hogy nyitottak újjat. Az zavar, amit előtte csináltak!

Alysium: nos azért, hogy tudjad, hogy mások hogyan fogank reagálni. Ez nem úgy működik, hogy csak fogjátok magatokat és felgyújtjátok az istállót. Azt meg hadd döntse el maga minden kalandozó, hogy ki megy e megnézni a tüzet vagy nem. Remélem értitek!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Hi!

Hát igen ezen lehet vitatkozni.

Tűz: Kinek származott bármi kára? Meghalt vki, elpusztult a lova? Leégett az istálló? Véglegesen megváltoztatuk a környezetét. NEM! kb két csomó széna égett el, nagyobb volt a füstje mint a lángja. Hisz Alysium el is oltotta...

Mindíg csak cselekménykezdemény lett írva amit aztán a megszólított úgy folytat ahogy szíve esze diktálja... Volt aki hozzászólásával konstatálta a történteket és kiderült, nem ment ki a fogadóból, jelezte felénk, hogy igen látom a történeteket, ám legyen elfogadom.

Az elf hölgyet és párját tiszteletből vontam be, mert tetszett a hozzászólás stílusa, ugyanakkor nem erőltettem a dolgot csak lehetőséget adtam ha akarnak csatlakozzanak a cselekményhez. De nem lettek kényszerítve semmire...

Igaz, hogy bevontam a fogadóst, de cselekedett vmit is?, nem csak lett egy barátja akire számíthat a jövőben is tudtán kivül is.

Én örültem volna, ha mozgatják kicsit a karimat, terelgetik, megsúgva ezzel a társjátékos által kedvezményben részesített irányt.

Ezt Alysium meg is tette, tiszteletben tartva a a karakterem megnyilvánulásaiból már megismert határokat.

Száz szónak is egy a vége, tiszteletben tartom a véleményedet, de nem értek egyet vele!

Mythus

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok

Sem moderátor, sem állandóan jelenlevő online kalandozó nem vagyok, de ennek a vitának nem hiszem, hogy van értelme. Darun elmondta a lényeget. Nyitottak saját mesét, no problem. Ami történt tényleg hibádzik kicsit, de azért nem kell levenni a fejüket. Én sem vettem le annó Darun fejét.

Üdvözlettel:

Dragon

Link a hozzászóláshoz

Gem Kapocs!

Megkövetlek, :oops: igazad van, nem szemrevételeztem hozzászólásomban az udvar állapotát, most ezt megtettem, a szerintem megfelelő helyen, viszont nem akartam abba a vonalba beleszólni pont a keverés miatt, másik szálat szerettem volna párhuzamosna a régivel, perszse egymás története mellett nem nézhetünk el mintha ott se lenne.

Játszunk tovább, van kedved résztvenni a hosszú utazásban? :)

Mythus

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...