Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

A Világ Közepe Fogadóról - Kérdések, válaszok


Darun

Szerinted van értelme az online mesének?  

85 szavazat

  1. 1. Szerinted van értelme az online mesének?



Recommended Posts

Látom újra megy a fogadó. Régebben még én is hoztam egy toronit, aki akkor annak rendje és módja szerint elment aludni. Egy darabig vártam, hogy jöjjön a következő reggel, aztán már nem is nézegettem az itteni hozzászólásokat. Akkor most Hyrasson is kiíródott, vagy még mindig a szobájában pihenget? Utóbbi esetben kész vagyok játszani vele, ha nem zavar senkit.

Link a hozzászóláshoz

Madovick a toronid még mindig fent pihen a szobájában.Hogy pontsan hol azt otthonról megírom.Ha jól emlékszem az emleten vett ki szobát.Odafenn az emeleten van Losman tolvaja még.Mintah éppen ő is jönne lefele vagy a szobájába tesz vesz.Ezt olvasd el ha a folyosó akarsz valamit akciózni.Ha jössz lefele a lépcsőn, ott Dragon dartonita paplovagjába ütközöl a lépcsőfordulóba,amint az éttrem fele figyel.

Link a hozzászóláshoz

Nos, elkezdtem olvasni a hozzászólásokat a tiedik oldaltól, de ez nekem valahogy rengetegnek tűnik, és nem is értek belőle semmit, mert ahhoz el kellene olvasnom a legelejétől, hogy tudjam ki kicsoda és hogyan bukkant fel. Ezért szeretnék kérni valakit, hogy a jelenleg fennálló helyzetet röviden vázolja. Csak annyi érdekelne, hogy ki hol található és éppen mit csinál.

Előre is köszönöm.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Nos, mikor elkezdtem én is reménytelennek láttam a helyzetet. Én azt csináltam, hogy szépen letöltöttem az oldalakat egyenként és este szépen elolvastam őket. Egyébként is szerintem nem árt átolvasni az elejétől, hiszen az a biztos.

RQ: szerintem töltsd le és olvasd el a fogadóról szóló letölthető anyagot. Érdemes átolvasni. Hogy hol van, azt már nem tudom, de Sneer vagy valaki biztossan meg tudja mondani. Egyébként örülnék magam is ha csatlakoznál. Egyébként most éppen a dolgok sűrűjében vagyunk, így nehéz pontos helyzetképet adni.

Darun

Link a hozzászóláshoz

Először csak annyit akarok leírni, hogy addig akarom mozgatni mások figuráit, amíg a tulajdonosok vissza nem térnek. Ha nem térnek vissza akkor kiviszem őket a sztoriból. Ha valakinek kell egy karakter ezek közül az majd szóljon. RQ Pl. így is be lehet szállni. Bár ez lehet, hogy nem jó ötlet. Aztán szívesen átadom egy-két helybeli irányítását is ha teszik valakinek valamelyik karakter. Crownak meg nekem marad elég így is! :)

A Világközepe leírása az oldalról a következő képpen érhető el: Kiegészítők/ Ynev kiegészítői/ Világközepe fogadó

Madovick nekem megvan egy skiccen itthon, hogy ki hol tartózkodik éppen.

Arra próbálok időt szakítani hogy ezt valahogy gépen is megalkossam és így eltudjam küldeni az éppen aktuális helyzetet .Hosszú távú terv hogy itt az oldalon folymatosan legyen egy frissülő ábra ami az elhelyezkedését mutatja a karaktereknek a leírtak szerint.

A ki kicsoda azt hiszem könnyen megoldható. Megvan nekem az összes karakterről szinte az összes infó. Most már csak azt kell kihalásznom a informácíó halmazból hogy mi a publikus és mi nem. Ez menni fog csak napok kérdése.

A jelenlegi helyzetről:

Cz bárdját akarja elkapni a shadoni gróf.1 Mithrill a vérdíj. A lányát meg azt hiszem a feleségét is elcsábította. A fogadó helybeliei a régi ismeretségre való tekintettel, a félelf varázslónő vezetésével megpróbálják megmenteni. Felbéreltek egy csomó itt "tébláboló" kalandozót.

A fogadóban váratlanul feltűnt Ezüstcsákány Garim, a törpe hérosz, hogy figyelmeztesse Acélpörölyű Rogant. .

A shadoniak a gróf vezérletével egy démont imádanak igazából aki a közelben van.Az itt lévő inkvizítorra és kalandozókra még nagy feladatok várnak.

Aztán itt vannak az érkező krániak. Vajon kiért jönnek?

Van egy Darton paplovagunk (Dragon karaktere) akinek teszik környék és lehet, hogy rendházat alapít a környéken.

Egy izgága tolvajunk (Lossman karaktere), aki még nem akadt össze a helybeli Szürkecsuklyásokkal. Még...

A háttérben azonban minden karakter mögött újabb és újabb rejtély/történet húzódik meg és én is csak egy részükről tudom hogy ki mit tervez.

Mythus Tharamant igazad van .Valóban nehéz bekapcsolódni. Most hogy körök, percek eseményei zajlanak. A shadoni incidensnek remélhetőleg hamarosan olyan szakaszához érkezünk ahol be lehet majd kapcsolódni. Amikor ti kezdtetek írni se én se Crow nem foglakoztunk a Világközepével, ezért nem sikerült bekapcsolódni. Nézd azt az oldalát hogy így megszületett a hosszú utazás. Oda ha időm engedi beszállnék élvezve, hogy ott csak írnom kellene. Tényleg ha bármit akarsz moderáltani ott csak szólj és már javítom vagy törlöm vagy amit én mint moderátor tehetek megteszem. Magamtól nem kontárkodok oda, kivétel dupla beírás azt gondolom törölhetem. A Világközepéből való átollózás pedig nem lehetett megoldani máshogy csak így, hogy az első beírásotokat bővítettem ki.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

EH! Rájöttem tegnap hogy még van egy napom (ma) de egyéb elfoglaltságaim annyira elvonták a figyelmem, hogy a Fogadó kis is ment a fejemből. Pedíg Grom reakciója már meg van, csak otthon felejtettem. Úgy néz ki kb. két hétig nélkülöznöm kell a társaságotokat, minek szintén nem örülök. Igyekszem vissza. Tisztelettel:

Darun

ui.: Sneer: remélem így jó!!! :wink:

u.ui.: Gem, ennél jobban nem tudom helyrepofozni a karid, a lehetőséget megadtam hogy visszatérhess. Jó szórakozást! :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Dharran: teljessen jogos. És örülök, hogy visszajöttél. És mivel eddíg még nem tettem meg, engedd meg, hogy bocsánatot kérjek a múltkoriért! Nagyon bunkón viselkedtem. A minap olvastam vissza a régi írásaimat és teljessen elszégyelltem magam, hogy ilyen primitív módon voltam képes csak megnyilvánulni. Tényleg örülök, hogy visszatértél! :wink:

Darun

Link a hozzászóláshoz

Én is visszatértem :twisted: ! Remélem, hogy most nem kevertem meg a dolgokat, és nem okoztam semmilyen féle gubancot senkinek, semmi módon.

Sneer: Köszike, hogy irányitottad a karakteremet!

Nemrég kaptam egy SMS-t, amiben azt irta Tanácsadó, hogy nem tud jönni többet, hiszen eltiltották a nettől...

Losman felől már régen hallottam, ezért nemtudom, hogy fog-e még jönni valamikor...

Csak ennyit tudok most elmondani, hisz csak ennyit tudok, arról, hogy mi folyik itt mostanában

Link a hozzászóláshoz

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Líthas!

Most valamiért különössen "gonosz" hangulatban vagyok. Azért KillerDaemon!!! Látszik hogy új vagy még itt. Én is pont olyan "h*lye" voltam, mikor ide jöttem, mint te. Remélem te is hamar megtanulod a rendet! :twisted: Ez a "mindenkit megölne a kisújjával" ez tetszik. Amikor én idehoztam a "shadowmancer"-t akkor én is ezt képzeltem róla, pedíg ő nem is volt az a hú de erős kari. Azért megnyugtatnálak, hogy: 1. nem intéznél itt el senkit fél kézzel, de még egy "lényt" se 2. ezzel a hozzáálással hamarossan szülőhazádban találhatod magad!!! :twisted: :twisted: Ezt veheted fenyegetésnek is, bár én "csak" ígéretnek szántam! Soha nem késő elkezdeni tanulni!!! Tisztelettel:

Darun

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...