Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Shuluri viadal a neten


Recommended Posts

Én is jelentkeznék, mint az 1.csapatba tőrvető:

1. csapat

gladiátor: -

BM: Meran

Számszeríjász: Taxen

Tőrvető1: Lord RuFuS

Tőrvető2: Veichassur

Stratéga: -

2. csapat

gladiátor: Madovick

Tőrvető1: TAO

Tőrvető2: Con_Salamander

Számszeríjász: -

BM: -

KM1, KM2: -

Taxen: Igen, szerintem is 3 csapda van, mmint 3féle...persze csak elvileg! mert ugyebár a KM még kitalálhat!!

:arrow: Ravasz íjász - egy súlyérzékelő, és egy elrejtett számszeríj, a dologban az a rizikó, hogy nem tudni hol fog aktivizálódni (nem biztos, hogy ott, ahol az érzékelő volt)

:arrow: Végzetes verem - egy verem nyílik meg valahol...

:arrow: Kitörő forrás - bukózsineg valahol kinn ==> gladiátoroknak egy kis víz...

Link a hozzászóláshoz

Koszonjuk a jelentkezesedet Veichassur, kelett meg valaki...Emlitetted valahol, hogy tudnal embereket toborozni egy kalandhoz... Ez is egy kalandfeleseg, szoval ha jonnenek, vagy tudnal embereket szerezni az nagyon jo, es ezzel egyutt hasznos is lenne.

Ha valakinek van egy vallakozo KM-je, aki szivesen mondana az arenazast, akkor mondjatok meg neki, h szivesen varjuk... Vagy ha te magad -marmint az ovaso- vagy a KM, akkor neked is orulnenk... :D

Ne csak az egyes szamu csapatba jelentkezzetek, meg akkor sem, ha ott van a legjobb baratotok, mert meg egy csapatban is lehetnek ellenvetesek. Meg ebben a harcban nem is a baratsag szamit, hanem a harc, meg az, hogy jolerezzuk magunkat...

Ha ez a dolog megis osszejonne, es valakinek nincsen kedve jatszani- elment a kedve, nemtetszik neki a dolog, etc...- akkor is probalja meg kijatszani a karakteret az illeto, mert ha ezt nemtudja megtenni, akkor ez gaz, mivel az osszes jatekosnak elveheti tole a kedvet...

Link a hozzászóláshoz

d3st: ize... az jo, ha jelentkezel KM-nek, de szerintem a csapdakon nem nagyon kellene modositani. Egyreszt mar vannak csapdak, 3 fele is, masreszt mar az a 3 fele csapda is eleg durva. De persze, ha izlesed ugy kivanja, akkor nyugodtan, te tod...

Link a hozzászóláshoz

d3st: nekem is teljesentokmind1, szoval nyugodtan tehetsz be uj csapdakat, amilyeneket akarsz. De ha mar KM leszel, akkor jo lenne, ha a kaland, illetve ebben az esetben arena jo lenne. Persze ez a jatekosoktol is fugg, meg szerintem te sem mondtal meg arenat shuluri rendszerben... ha igen, akkor mind1, de ha tudod, akkor legyszives szedd ossze magad.

Taxen

Link a hozzászóláshoz

Hehe. Asszem Taxen fél attól, hogy szar lesz a mese, ha én mesélek... :) HA azaz HA én mesélek, akkor ne aggódj felkészülök rendesen, de lehet hogy nem fogok, mert nagyon elfoglalt vagyok, és ha nem lesz időm, akkor nem mesélek. Egyszerű.

Amúgy még nem meséltem shuluri viadalt, de akartam és egy időben terveztem is, hogy mesélek, csak ez élőben nem túl megoldható.

Link a hozzászóláshoz
Hehe. Asszem Taxen fél attól, hogy szerves eredetű végtermék lesz a mese, ha én mesélek... :) HA azaz HA én mesélek, akkor ne aggódj felkészülök rendesen, de lehet hogy nem fogok, mert nagyon elfoglalt vagyok, és ha nem lesz időm, akkor nem mesélek.

Meg, hogy en felnek a te mesedtol??? En nem mondtam, h felek, mert ez nem igaz. Es azt sem tudod, h honnan vetted azt, h en felnek attol, h szerves eredetu vegtermek lesz a mese? NAH, en nem felek attol.

Link a hozzászóláshoz

nos, nem tudom, miért kell folyton eltérni a tárgytól... ha valaki KM akar lenni, akkor másolja be a kis táblázatot és írja be a nevét oda... ha valaki változtatni akar, pl. d3st, akkor kimásolja a táblázatot, kitörli a nevét, majd beírja oda, ahova gondolja, h illeni fog...

1. csapat

gladiátor: Garrett

BM: Meran

Számszeríjász: Taxen

Tőrvető1: Lord RuFuS

Tőrvető2: Veichassur

Stratéga: -

2. csapat

gladiátor: Madovick

Tőrvető1: TAO

Tőrvető2: Con_Salamander

BM: Lord Lazusch

Számszeríjász vagy Stratéga:d3st

KM1, KM2: -

ez fentebb azt jelenti, h aki jelentkezni szeretne számszeríjásznak vagy stratégának, az úgy írja át a dolgot, mert ahogyan kivettem, d3st-nek igazából mind1, h szíjász lesz-e vagy stratéga...

Link a hozzászóláshoz

En nemtudom. Ez attol fugg, hogy milyen hamar lesz ki a 2 csapat, es hogy milyen hamar lesz meg a 2 KM.

Ha mar meglesznek a KM-ek, akkor majd tudunk egyeztetni. Viszont ha tanevkezdes utan lenne, akkor az nekem nem jo, mert en -Magyar idoszamitas szerint- 9pm-kor erek haza, es nemhiszem, hogy azutan lenne a jatek. Itt a suli Augusztus 24.-en kezdodik...sajnos

Madovick: kosz... 8)

Link a hozzászóláshoz

Ehh, jól megkeverem itt a dolgokat ezzel a strat/szszí/km1-gyel... :)

Nah mind1. Tehát: nem ártana ha megszerveznénk még tábor utánra, mert szeptembertől lehet, hogy megint nem láttok egy évig :twisted: . Najó, azért majd jövök, de lényegesen kevesebbet leszek. Szóval szervezésre fel emberek!

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...