Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Shuluri viadal a neten

Recommended Posts

Nem szeretnek jatszani a neten Shuluri rendszeru viadalt, de szivesen segitek a megszervezeseben, ha tudok valahogy...

Vagy azt mar elinteztetek? Mert ha nem, akkor szivesen, mint mar az elobb is mondtam.

Van valami elkepzelesetek, hogy hogyan fog ez kinezni? Ugyertem, hogy a 2 KM privatban mondja egymasnak a dolgokat. Es -tegyuk fel, hogy- az 1.KM mondja az elso csapatnak, hogy "Egy villamot latsz nemsokkal meletted a foldbe csapodni. Teszel valamit? Lehet, hogy ez egy ellenseged volt, es nem a csapattarsad!!!" . Vagy nem igy megy?

Nemtudom, de valaki mondja mar el, legyszives.

Elore is koszonom

Link a hozzászóláshoz

Miért nem szeretnél neten játszani? Szerintem sokkal jobb, mint élőben, így az egyik csapat nem tud a másik dolgáról, sem az egyik játékos a másik dolgáról. Én sem tudom pontosan, hogy hogy képzelték ezt a játéklevezetést, lehet, hogy másképp, mint én. Szóval ez engem is érdekelne.

Link a hozzászóláshoz

Nemtudom. Meg nem is probaltam a neten jatszani. Lehet, hogy majd kiprobalom, majd meglatjuk. De ha a neten jatszanek ilyet, akkor keptelen lennek Stratega, vagy KM lenni, es annak nem hiszem hogy jo lennek...

Azert nem szeretek neten jatszani, mert szoban is lehet, eleg jol. Es akikkel en jatszom, azok ki tudjak jatszani, hogy ok nemtudjak, amit a KM elmondott nkem. Tegyuk fel egy regi emleket, vagy azt, hogy nem szeretem a csapattarsaimat, vagy azt, hogy az en kuldetesem nem az volt, hogy az ekkovet megszerezzem, hanem az, hogy megoljem ezt a csapatot, etc...

Link a hozzászóláshoz

nos, emberek... úgy tünik, lassan alig 1-2 ember kell még, ezért kicsit továbblépnék a szervezésben...

Tp, illetve Tsz...

a problémám:

alacsony szint: kevés Fp ---> 1-1 sikeres találat véget vet az életnek és a viadalnak is... és nem igazán az a célunk, vagy igen? (sztem nem)

magas szint: nincs találat sem... rengeteg Fp, rengeteg Vé, és akkor marad a számszeríjász rlz szabály, holott...

éppen ezért mondanék egy közepes szintet, olyan 5-6. szintet, azaz 3000 Tp-t, akár a netharcban

mivel sokan vagyunk, nagyon különbözhet a véleményünk, s ezért szeretném kikérni minden szereplő véleményét, akár KM, akár játékos

Link a hozzászóláshoz

3000 Tp az szerintem megfelel. Meg azt is be kellene majd irni, hogy a vegen ki milyen kaszttal lesz benne a jatekban.

En peldaul harcossal megyek, ki majd szamszerijasszal lesz egy kituno adag szamszerijasz.

Vagy ezt nem fontos elmondani? Lehet, hogy nem...

Vannak meg mas otleteim is, de azokat most nem mondom el, azzokkal majd a sajat csapatomnak fogok kedvezni. ha talan az en otlete(e)m megegyezne a masik csapateval, akkor nem kell majd arra gondolni, hhogy toluk loptam el. Minden ilyen veszekedest, meg ehhez hasonlo dolgokat el kellene kerulni. Meg azt is, hogy ne legyen megsertodve a gladiator, ha meghal, vagy valami ehhez hasonlo dolog.

Link a hozzászóláshoz

döncike, döncike... sosem tanulsz hát? az embereknek nem kellene megsértődniük azon, ha meghal a karijuk... tudod nem mindenki olyan, mint... nos... te.

a kasztokat a karilapokkal együtt belátható időn belül adja le mindenki a Km-nek, ill. Km-eknek, amint kerül egy második... ide NEM kellenek a kasztok, mivel az egy dolgot máris elárul a csapatról...

döncike... azaz Taxen: az ember nyilvánvalóan a saját csapatának fog kedvezni, nem az ellenfélnek... na mind1

Link a hozzászóláshoz
Hell!

Hosszú csend után visszatértem :)

Na sztem a Tp hülyeség, mer midegyik kaszt máshogy lép szintet.

Szerintem egy 5. Tsz bőven jó lenne az nem is olyan negy meg nem is olyan kicsi...

Az természetes, hogy mindenki oda írja, hogy ki milyen kasztal jön...

ém pl.: **** *****-al:)

Na pont ezért kellene tp-t megadni, és nem szintet. Naná, hogy minden kaszt másképp lép szintet! Ez a lényeg a fejlődésben... egy tolvaj másképp fejlődik, mint egy harcművész, vagy egy pap. Ezért kellene nem szintet, hanem tp-t megadni. Ha megadnánk azt a konstans szintet kaszttól függetlenül, akkor nem lenne kiegyenlítve a dolog.

Pl: szted mennyi esélye van egy 5. tsz tolvajnak egy 5. tsz gladiátor, vagy teszem azt 5. tsz varázsló ellen? semmi... :) Ez persze nem kötődik szorosan a shuluri viadalhoz, ez csak példa volt.

TAO

Link a hozzászóláshoz

Hat, en benne vagyok mindenben, ugyanis a kis városunkba(Székelyudvarhely) én hoztam be a mágust és igyekszem felvirágoztatni, hajlandó lennék játszani és nagyon örülnék is neki, de még nem nagyom vágom. Valami könnyű kasztba.

És más kalandban is mindig benne vagyok

Esetleg írjatok e-mailt: estel@vipmail.hu

Eloreis kosz, Csaba

Link a hozzászóláshoz

sajnalattal tapasztalom, hogy meghalt a téma... peig jó ötletnek indult...

Ne adjuk fel szszerintem, kalandra fel!!!!

Beszállnék bármelyik csapatba, csak azért nem stratégának, mert azért az nekem még magas... És, most hogy így eléggé benne vagyok a dolgoban, foglalkoztat a kérdés, hogy a stratégékat hogy lehetne megoldani???? MERT ha 3 Km alatt folyik a játék, akkor elég nehéz, hogy ő mindent lásson... szóval ezt még meg kell fontolni.. de mindemelett én benne vagyok, és játszanék is ha olyan időpontban lesz

Link a hozzászóláshoz

Hát meglátásom szerint akár mi lehet csak elf nem mert azt ott nem csipik de wier meg akár lehet mert ugye a gladiátor viadalokra romában is minden féle rabszolgákat beküldtek a nép szórakoztatására és szerintem 10. TSZ mert ott már látszik a kasztok kötzi különbség. Ja és én jönnék játékosnak

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
  • Új...