Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Minden a játékos szemszögéböl - dobások,játékon felüli játék


Recommended Posts

Na igen, a pszi rengeteg dologra jó. Nálunk a pszi roham a nagy kedvenc, erről van egy tanulságos történetem, Lord Lazusch-sal esett meg:

Egy föld alatti labiruntusrendszerben összefutottak egy gólemmel. A csapat harcosai rögtön körülrajzották mint lámpást a rovarok és hitvány pengéikkel karcolgatták a gólem vastestét, ami eredménytelennek bizonyult. LL biztos távolságból figyelte az eseményeket, de amikor már a második fejvadász hullott ki a sorból a vasgólem csapásai nyomán, egyre idegesebb lett, mígnem elszánta magát egy pszi rohamra. 30 méterről teljes erőből rohanva harmincvalahány pszi pont bevetésével akart pontot tenni a harc végére. Megfogta a k100-at és dobott. 01.:D Elesett egy apró kiszögellésben egyenesen a három méteres monszta lábai közé...

Azóta nem használ pszi rohamot.

Link a hozzászóláshoz

A történet vége:

Lord Lazusch a gólem lábai között fexik, készül a pár pillanaton belül bekövetkező halálra, feladja magára az utolsó kenetet, imádkozik Ranagolhoz, mire a csapat varázslója felemeli aszott kezét és a fegyverforgatókkal összhangban kivégzi a gólemet, LL pedig hálát ad Ranagolnak amiért megmentette őt.

Vége. Ez most kivételesen Happy End lett, pedig azt különösen utálom...

Link a hozzászóláshoz
Ez most kivételesen Happy End lett, pedig azt különösen utálom...

Hogyhogy utalod a Happy End-et?!?! Bar neha en is utalom, de meg akkor sincsen bajom... Mar oltel meg karaktereket a kalandodban? Szereted, ha meghalnak a karik, vagy egy karakter meghal? Nem ertelek. Szerintem az nemtuljo dolog, mert ha csak arra mesz, h legyilkold a karaktereket, nemleszel tulzottan jo KM...

Bar ezt te tudod, es nem en. Ha ez nemigyvan, akkor mondjatok meg nekem...LECCI

koszi

Taxen

Link a hozzászóláshoz

Félreértés ne essék én nem vagyok szemét KM. Egy karaktert azért nem szoktam megölni mert rosszat dobott. Bár már errre is volt példa. Én GONOSZ vagyok a szó szoros értelmében. A filmekben és a könyvekben is mindig a negatív hősökhöz húz a szívem. Miért van mindegyik végén az hogy győz az igazság és mindenki boldog lesz :?: :?: :?:

Egyébként nem lelem örömömet a pusztításban és a karakterek leölésében, de ha súlyos hibát követtek el, vagy egymást gyilkolják, akkor egy pillanatig sem érzek lelkiismeretfurdalást emiatt.

Ha gondoljátok egy másik topicon kifejthetem a véleményem a jóságról és a gonoszságról is...

Link a hozzászóláshoz

Eleg durva... Telleg szerencsed volt, meg lehet, h a KM is jo volt, mert ha az megtortent volna, az a harcmuvesz nemsokat elne mar...

Velem van tortenet a 01-rol, nem is keves, de azok nem ilyen fajtak, ugyanis akkor nem a szokasos, es jol mesolo KM volt a KM, hanem egy valaki, aki eppen belement a "szakmaba"... De azert jo volt, ugyanis egy Rochelat egy 01-es dobassal oltem meg...

Egyebkent mi van akkor, ha a jatekos dob egy 01-et, de a TE-je meg mindig nagyobb, mint az ellenfele? Az lehetseges, tudom, vagy az a tamadas akkor mar nem valosulhat meg?

Link a hozzászóláshoz

Hmmmm...

01-es dobásnál nálunk (a támadás elvétése mellett persze) ha esetleg harcol az illető, akkor (kard vagy lövés tök mindegy) általában a hozzá legközelebb álló kariba áll bele :twisted:

S a KM 100-as dobásai?? Az se túl jó... Pl.: amikor 3* egymás után dobja a 100-at :twisted: :twisted: (Persze valami alsóbbrendű repülő démonellen harcoltunk :shock: :evil: )

Link a hozzászóláshoz

nekem kicsit különös módon... haverom, aki általábna 3 órás bevezetőt mond egy 5 erces témához, adta nekem... úgy történt, hogy ismét valami über-unalmas témát ecsetelnt a maga über-értelmes módján, én meg a magam módján figyeltem, ami abból állt, h egyáltalán nem... erre ő fél óráig szajkózta, h "Marciiii... Marciii..." (mert az a kereszt nevem) majd mikor ez nem müködött, akkor jött, hogy "Rufus!" olyan hangsúlyal, mintha kutyához szólna, én meg felnéztem rá, h vajon kihez szólhat... így lettem Rufus az ő szemében... aztán utánna néztem, h volt-e a történelemben Rufus nevü valaki, és mikor megállapítottam, hogy volt, akkor Rufus lettem a saját szememben is... a Lord meg azír van ott, mert szeretem a lovag ill. a bajvívó kasztokat, amik gyakorta nemesek...

Madovick: neked honnan ered a neved?

Link a hozzászóláshoz

Én azért lettem Tybycsoky, mert:

Ez az egész még 2 évvel ezelőtt történt amikor volt a gólyatábor. És én magamhoz hűen csokit ettem, táblásat, és tibi-t :D . Nos így lettem én Csoki, de mivel már van egy osztálytársam akit szintén Csokinak becéznek régebbóta, mint engemet, ezért előszőr tibicsoki, majd mivel féltem attól, hogy rámszál az adóhivatal inkább modósítottam Tybycsokyra :lol: . Nos ennyi :)...

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...