Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

A szállásról - Kérdések, kérések, galéria!


Recommended Posts

  • Antail featured this téma
On 2020. 01. 20. at 13:09-kor Sir Thomas írta:

Szerintem nagyon biztató, szuperül néz ki minden.

Egy bajom van vele, piszok messze van. Szerencsére autópályán könnyen és viszonylag gyorsan megközelíthető, de azért nem a szomszéd, nem megy, hogy beugrom egyik este... Látogatók ezzel nagyjából kilőve... :peace:

Nekem egy köpesre lesz (marmint a szulöktöl, nyilvan Stockholmbol mas :)), ami nagy valtozas, mert eddig minden helyre rengeteget utaztam :)

Antail és Owden kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

A képek alapján szimpatikusnak tűnik. :)
Az pedig külön plusz pont, hogy közel van hozzánk (végre nem kell hosszan utaznunk). Ez számunkra most különösen fontos. :)
(Bár nálunk lehet, csak Dekker képviselheti majd a családot... ). Így remélem élőben is beváltja a reményeket és máskor is lesz itt tábor.
Az is jó szerintem, hogy a Pestről érkezők az autópálya révén szintén viszonylag könnyen megközelíthetik.
A játékra kitalált helyek, vizesblokkok jónak és kellően tisztának tűnnek a képek alapján.
A kinti közösségi helyek pedig egyszerűen szuperek.
A többi meg majd élőben úgyis elválik. :)

Link a hozzászóláshoz

Jól látom, hogy bevásárlás és étkezési lehetőségek szempontjából Gyömrőre hasonlít?

Pár perc kocsival Mórahalom központja, látok egy CBA-t, egy Coop-ot, és valami rétesest. Látszik a térképen egy csárda és egy pizzéria, és ennyi? Meg fél óra Szeged (tesco, auchan)?

Van erre már valami felmérés, előkészület? A szálláson milyen kaják várhatóak?

köszi,

Daelon

Link a hozzászóláshoz
13 órával ezelőtt-kor Daelon írta:

Jól látom, hogy bevásárlás és étkezési lehetőségek szempontjából Gyömrőre hasonlít?

Pár perc kocsival Mórahalom központja, látok egy CBA-t, egy Coop-ot, és valami rétesest. Látszik a térképen egy csárda és egy pizzéria, és ennyi? Meg fél óra Szeged (tesco, auchan)?

Van erre már valami felmérés, előkészület? A szálláson milyen kaják várhatóak?

köszi,

Daelon

Mórahalom kb. 8kmre található a szállástól, ahol van Coop és CBA és néhány vendéglő. 

- Az étkezést a szálláshely üzemeltetőjén keresztül intéztük és Mórahalomról szállítják nekünk frissen minden étkezés előtt. A menüt a tábor előtt fogom publikálni. Étetallergiákat továbbra is a jelentkeztetési rendszerben szükséges jelezni.

- A szálláshelyen nincs büfé.

A szálláshely elhelyezkedése miatt, idén praktikus étkezést kérni.

 

Link a hozzászóláshoz
13 órával ezelőtt-kor Antail írta:

Mórahalom kb. 8kmre található a szállástól, ahol van Coop és CBA és néhány vendéglő. 

- Az étkezést a szálláshely üzemeltetőjén keresztül intéztük és Mórahalomról szállítják nekünk frissen minden étkezés előtt. A menüt a tábor előtt fogom publikálni. Étetallergiákat továbbra is a jelentkeztetési rendszerben szükséges jelezni.

- A szálláshelyen nincs büfé.

A szálláshely elhelyezkedése miatt, idén praktikus étkezést kérni.

 

Nagyon szépen köszönöm, pont ezek miatt kérdeztem :)

Antail kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

A tábor a semmi közepén van (konkrétan), 6 km a falu, ami viszont cserébe jól kiépített és felszerelt, hála a gyógyfürdőnek. A táborhoz nincs buszközlekedés, így Mórahalomtól gyalogosan húzós lenne, érdemes betársulni valakihez, aki kocsival megy. Miután a szerb határ közelében van a szállás, a telók automatán átkapcsolnak a szerb hálózatra, erre érdemes lesz majd odafigyelni. A wifi sem erős a helyszínen, szóval érdemes előre mindent letöltögetni, nagy netezés 60 emberrel a kb 1,7Mb sávszélességre nem túl életszerű.

Link a hozzászóláshoz
On 2020. 02. 29. at 22:03-kor Antail írta:

Mórahalom kb. 8kmre található a szállástól, ahol van Coop és CBA és néhány vendéglő. 

- Az étkezést a szálláshely üzemeltetőjén keresztül intéztük és Mórahalomról szállítják nekünk frissen minden étkezés előtt. A menüt a tábor előtt fogom publikálni. Étetallergiákat továbbra is a jelentkeztetési rendszerben szükséges jelezni.

- A szálláshelyen nincs büfé.

A szálláshely elhelyezkedése miatt, idén praktikus étkezést kérni.

 

A helyi adottságok miatt fontos lenne tudni, hogy VEGÁN opció lesz-e, ha nem akkor pedig mikró/egyéb melegítési lehetőség lesz-e, vagy azzal is készülni kell? 

Link a hozzászóláshoz
3 órával ezelőtt-kor Caos írta:

A helyi adottságok miatt fontos lenne tudni, hogy VEGÁN opció lesz-e, ha nem akkor pedig mikró/egyéb melegítési lehetőség lesz-e, vagy azzal is készülni kell? 

Most beszéltem a helyszínnel ezzel kapcsolatban és Arelnek hála lesz vegán opció az étkezéshez. Az ezen témában felmerült kérdéseket/válaszokat a táborkiírásba is beteszem. Ne felejtsétek el a jelentkeztetési rendszerben jelezni ezt az igényt. 

Caos és TAO kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Szegediek lévén (most szerveződünk még csak, és sokunknak első alkalom) mi naponta járnánk ki. A távolság v bevásárlás ennek alapján nem lehet gond - szemben a most kialakult járványügyi helyzettel. 

Szóval ha nem lesz gond a napi beszerzésben tudunk segíteni, de akár a minimális mozgásban is Szeged és a tábor helye között.

Antail kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
  • Antail unfeatured this téma

Sziasztok!

 

Átnéztem a képeket és  egy darab kávéfőzőt láttam a helyszínen. Esetleg valakinek van elfekvőben még ilyen szerkentyűje, amit el tudna hozni? Felteszem nem én vagyok az egyetlen ember a táborozók között, akinek kell egy kávé, hogy odataláljon a kávéfőzőhöz, így valószínű az egy gép kapacitása reggel szűkösnek bizonyulhat. (Engem sajnos a feleségem száműz ha elhozom otthonról, ezért bátorkodtam feltenni a kérdést.)

Owden kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
23 órával ezelőtt-kor Rodrigo írta:

Sziasztok!

 

Átnéztem a képeket és  egy darab kávéfőzőt láttam a helyszínen. Esetleg valakinek van elfekvőben még ilyen szerkentyűje, amit el tudna hozni? Felteszem nem én vagyok az egyetlen ember a táborozók között, akinek kell egy kávé, hogy odataláljon a kávéfőzőhöz, így valószínű az egy gép kapacitása reggel szűkösnek bizonyulhat. (Engem sajnos a feleségem száműz ha elhozom otthonról, ezért bátorkodtam feltenni a kérdést.)

Biztos vagyok benne, hogy több csapatnál is lesz kávéfőző, csupán a megnyerő stílusodon és a megfelelő kompenzáción fog múlni a döntésük. :D

Owden és Lopov kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...