Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Antail

Általános beszélgető

Recommended Posts

Miután idén a mesélés mellett maradnék, az estékre fáradtabb, de kevésbé stresszes mesélőt kaptok ... ha lesz rá igény. Már most érdemes tehát ötletelni, hogy mit szeretnétek játszani az esti ST-os alkalmakkor. Persze még meg kell győznöm az itthoniakat is, hogy nélkülözzenek pár napra.   

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
12 órával ezelőtt-kor Sir Thomas írta:

EP tényleg kellene, Kult MMC folytatás, ha jól értem Tao... Jól értem?

Részemrôl igen, de szinte biztos vagyok benne, hogy mások részérôl nem csak MMC-re lesz igény. :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Na, erre már igazán el szeretnék menni. 

Mindig csak nézegetem a beszámolókat a táborokról,  de most már én is írni akarok egyet :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
20 perccel ezelőtt-kor DartonCF írta:

Na, erre már igazán el szeretnék menni. 

Mindig csak nézegetem a beszámolókat a táborokról,  de most már én is írni akarok egyet :)

Szivesen latunk! Kezdj el csapatot szervezni minel elobb (vagy csatlakozni), hogy a marciusi taborjelentkezesnel ez mar ne legyen fuggo. :kv:

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

On 2020. 01. 15. at 12:22-kor Sir Thomas írta:

Miután idén a mesélés mellett maradnék, az estékre fáradtabb, de kevésbé stresszes mesélőt kaptok ... ha lesz rá igény. Már most érdemes tehát ötletelni, hogy mit szeretnétek játszani az esti ST-os alkalmakkor. Persze még meg kell győznöm az itthoniakat is, hogy nélkülözzenek pár napra.   

Esetleg egy kellemes Cthulhu? ;)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
On 2020. 01. 23. at 23:31-kor Antail írta:

Most, hogy ezt beküldted a modulíróink új alapötlet után nézhetnek... :viragos:

Vagy épp ellenkezőleg. 8-)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...