Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.
Keresés Itt
  • Több lehetőség...
Eredmények keresés, amik...
Eremények keresése...

Csapatkereső, szervező

Recommended Posts

Sziasztok!

Első leendő táborozásom alkalmából jó lenne játszani is, tehát KELL EGY CSAPAT! :)

Akik még nincsenek meg, vagy elférnék, vagy szeretik a kihívásokat (velem játszani...), azoknak önéletrajzot, referenciát, szakmai múltat, etc. psziben küldöm :)

Üdv.

Dart

Link a hozzászóláshoz
On 2020. 02. 05. at 19:52-kor DartonCF írta:

Sziasztok!

Első leendő táborozásom alkalmából jó lenne játszani is, tehát KELL EGY CSAPAT! :)

Akik még nincsenek meg, vagy elférnék, vagy szeretik a kihívásokat (velem játszani...), azoknak önéletrajzot, referenciát, szakmai múltat, etc. psziben küldöm :)

Üdv.

Dart

Megvagyunk! :)

Antail, Hulla és tetra kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet Mindenkinek!

Úgy alakult, hogy a tervezett csapatunk nem tud részt venni a nyári táborban, így a feleségem és jómagam számára keresnénk csapatot.

Mindketten évek óta játszunk M.A.G.U.S.-t, és egyéb szerepjátékokat, kedvenc karaktereink az Uwel-, és a Főnix paplovag, de megbirkózunk bármi mással is, ha az kell a csapatba. :)

Szívesen beszállunk teljesen kezdő és renegát csapatba is. :)

Akiknél esetleg emberhiány lenne, akár itt, akár fb-n Mareta Péter néven megtaláltok.

Előre is köszönjük.

Rayen és Sylphlox

Owden és Antail kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
16 perccel ezelőtt-kor Legolol345 írta:

@Pistike Én szívesen jönnék, de még nem játszottam, M.A.G.U.S-t, a világról viszont van némi tudásom.

Üdv!

Az nem akadály. Sőt, szerintem sokkal jobb közösségben, egy jó KM keze alatt megtanulni a szabályokat - de a játék , elkezdés célja nem ez - mint otthon, egyedül. Szóval csak ez ne tartson vissza, a jó játék a lényeg, és lesz a lényeg! 

Legolol345, Antail és Darabolo kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Sziasztok,

Apám is jöhetne? Nem fórumozó és, (én legalábbis mindig ezt mondom), ha lettek volna olyan barátai, akiket érdekel a szerepjáték, Bíborholdat olvasott volna (szóval világismerete sincs), viszont ezt valamennyire orvosolni tudom, és van már szerepjátékos múltunk (Harc és Varázslat és a Dungeons & Dragons 3. kiadása).

Üdv,

Legolol345

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok! 

Ha semmi nem jön közbe, akkor (általában) szerény személyem is szívesen csatlakozna egy csapathoz. A karácsonyi ZŐD óta játszom magust (ha ez számít) és jellemzően a csapat érdekeit tartom szem előtt. 😁😁😁

Link a hozzászóláshoz
On 2020. 04. 11. at 16:51-kor DartonCF írta:

Sziasztok!

Ha nem borul minden és meg lesz tartva a tábor, akkor elkelne nekünk még egy csapattag, hogy biztosan lehúzzuk a KM agyi kapacitását minuszba!

Szia!

Meglett azóta a csapat? Szívesen csatlakoznék kezdőként, ETK-val szeretnék játszani. Tudnák társulni hozzátok addig is akárcsak megfigyelőként?

Köszi a választ!

Link a hozzászóláshoz
8 órával ezelőtt-kor Szabofiuk írta:

Szia!

Meglett azóta a csapat? Szívesen csatlakoznék kezdőként, ETK-val szeretnék játszani. Tudnák társulni hozzátok addig is akárcsak megfigyelőként?

Köszi a választ!

Szia!

Sajnos kicsit bomladozik a csapat. Én sem tudok menni (nem lesz kutyakönyvem)

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

@DartonCF, Tisztelettel és nyomatékosan kérek mindenkit, hogy a politikai megnyilvánulásokat - akármelyik oldalra vonatkozzon is - tartsa távol ettől a fórumtól és az ide írt hozzászólásaitól. Még mielőtt nagyon belemelegszünk.  Köszönöm. 

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...