Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Az emberiség jövője


Recommended Posts

Takeda:Persze, szeretik látni ha küzdesz,szenvedsz értük.Számomra ebben 1 dolog a szívás:volt már ojan h bármit megtettem volna érte csak aztnemtudtam mit tegyek...Bármit mondott volna megcsinálom csakhát ugye nemmondta émmeg hülyevagyok(üssetek)és nem jöttem rá....szívás.

Ezzel a személyiséges-ajtós dologgal kapcsolatban:ez így van.Legjobb példa erre ha rossz társaságba keveredsz.Van egymilió és egy dolog amit te soha nem tennáél meg de ha olyan társaságba kerülsz lazán megteszed.--->a társaság a kulcs az ajtóhoz.

Darun:Azt h az élet értelme a nő nemmondtam komolyan de lásd be h IGENCSAK szerves része.egyébként szerintem a baj otis van h elég nehéz eldönteni(legalábbis nekem mer én komolyan mondom nem igazodok ki a saját érzelmeimen)h tényleg szereted-e vagy csak szeretgeted vagy miarák van.Az h ott él bennem ha igazán szeretem:háááát én vagy nemvoltam még Õ-vele vagy nemsikerült belémköltöznie.Egyébként meg h érted azt h ott él bennem?Szerintem nemcsak X létezik de később létezhet Y is...Az viszont 100% h nem te döntöd el kibe vagy/leszel szerelmes.EZ BIZTOS.Egyébként mi a véleményetek arról hogyha mondju öszejösz vkivel együttvagytok egy ideig és csak utána szeereted meg.Előte csak tecet meg ijesmi és úgygondoltad miérne de aztán beleszerettél.Lehetséges az ijen?Vagy csak ijen lehetséges?

(Gyerekek visszatértem ismét van netem tudom osztani az észtet remélem hiányoztam :wink: )

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Ilyen is előfordulhat, ugyanis te magad "fűtöd fel" az érzelmeid. Minél jobban belelovallod magad valamibe, legyen szerelem vagy gyűlölet, annél jobban érezni fogod, mert elhiszed, hogy így van. Bizonyos önkontroll mellett képes vagy az érzelmeidet is irányítani egészen annyira, hogy még magad is meglepődsz rajta.

Link a hozzászóláshoz

Aquenor: van ilyen. Az is egy lehetőség, amit Pred mondott, de nem az az általános szerintem. Ha valaki azután szeret bele a kedvesébe, hogy már együtt vannak, annak általában az az oka, hogy csupán akkor ismerte meg igazán. Ugyanis amikor egy kapcsolat elkezdődik, még nem ismerik annyira egymást a partnerek (vannak kivételek, mikor már régóta ismered őt), és az első korszak a kritikus, amikor megismerik egymást, kiderül, hogy összeillenek-e, vagy sem. És itt jöhetnek meglepetések, hogy ő nem is olyan, mint amilyennek gondoltad, vagy pedig sokkal jobb, mint amilyennek sejtetted még az elején.

Kissé fura megfogalmazás, de asszem érthető.

Link a hozzászóláshoz

szép délutánt!

hehe. szóval nekem több ilyen ismerősöm is van, aki másodjára van együtt a kedvesével. az egyik a nővérem....kábé 14 éves korukban jártak először fél évet egy sráccal. aztán vége lett, majd 4 év múlva újra egymásra találtak és mostmár együtt is élnek.

a másik a barátnőm. ő detto ugyanez.

nem kizárt dolog, hogy másodjára is egymásra talál 2 szerelmes ember:)

-szerintem- :lol:

odv: er

Link a hozzászóláshoz

Hát egen a szerelem...

Nekem sokan mondták h mi az de én még nem éltem át.

De egyáltalán honnan fogom tudni h az szerelem ha még nem éreztem.

Vagy lehet h volt csak nem tudom mi az.Vagy azt tudja az ember h na most szerelmes vagyok!

Én csak szívtörő voltam.

Érdekes volt nekem nagyon tetszett a lány az elején, ő kicsit ódzkodott, emiatt egyre jobban "kijózanodtam" belőle és amikor eljött az a pont h már semennyire nem mozgat meg a lány szakítottam.

Persze ő addigra belém szeretett...

Link a hozzászóláshoz

hát ez is helyzettöl függö, de 4 év azért nagyon sok és szemléletileg látásmódilag, felfogásilag, testileg (etc) is sokat változik mindkét fél... szoval ilyenkor már nagyobb az esélye annak, hogy újból öszejönnek...és jol ki is jönnek egymással etc...

Mondjuk nehéz választ adni arra a kérdésre, hogy 1-2 honap mulva van-e esély arra, hogy egy pár újra összejöjjön?... Ez attól is függ mennyire mélyült el a szerelem, miota ismerték egymást, mennyire ovlt mély kapcsolat, meddig tartott, egyik fél nem volt szerelmes vagy vmi... szal soksok dolog függvénye ez...

Nekem az első komoly kapcsolatom ami félévig tartott, az először két hétig tartott, aztán szakitottam, majd 5 nap múlva megint összejöttünk, mert rájöttem, hogy szeretem az illetőt, nagyon...és sokmindenre képesek lehetünk együtt, összeillünk etc (igen azér bizonytalanságban látszik, hogy elsö komoly kapcs... :roll: ) Szal és utána félév volt... etc...

De ha egyik fél szerelme hiányzik és igy lesz vége egy kapcsinak,tezsem azt pl. 1-2 év után, és aztán 1-2 honap mulva jön rá az illető fél, hogy mégis vissza akar menni a másikhoz... hát ennek sose josoltam és nem is josolok nagy jövöt...

sok ilyen esetet is láttam, az egyik 2.5 év után való szakitás volt... 3honap szünet, proba, + 2 honap lett az eredménye (szenvedéssel persze)... pfff... a másik 9 honap, egy honap szünet, nagy veszekedések után, szenvedés, ujraösszejövés, eredmény: még mindig együtt vannak (immáron 3honapja), de csak veszekedés, annyira nem egymáshoz illöek... falzuzás törés minden szinten, teljesen különbözöek...)Na aszem felesleges is tovább példálozni, aszem mki látja mit akarok mondani... Ritka, hogy ujra felmelegitett kapcsolat jol működjön, de kihangsulyoznám : VAN ILYEN!! :wink:

És ha két ember esetleg egyáltalán nem illik egymáshoz, azt nem kell erőltetni, mert később még nagyobb szenvedés lesz a szakitás...

Aquenor: (vagy nem tudom, hogy ki irta vagy ezt egyáltalán, nem eléxem, és nem találom,sry), de szerintem csak olyan lehetséges, hogy valaki azután szeressen bele vkibe miután megismerte az illetőt vmilyen szinten... (persze csak ha ne a "gyerekes plátoi szerelemröl", hanem a komoly kapcsi elötti dolgokrol beszélünk...). Teszem azt bele"szerethetsz" vkibe akit nem ismersz és csak látod mondjuk napmintnap, de ha aztán mondjuk elhivod randira, párszor taliztok, beszélgettek, kicsit jobban megismered az illetöt... lehet oda a nagy "tűz" ami hajtott hoyg megismerd éls akkor puff... :roll: szoval ilyenkor, az első találkozások alkalmával dől el hogy összhangban vagytok e és mennyire és mi lesz... etc... sokan összetévesztik az ismerkedés időszka alatti "fellángolást": (a mindig ujra viszontlátás vágyát az illetövel, mivel még nem ismered, de teccik), a késöbbi Szerelemmel... ilyenkor is nagyot lehet bukni... :roll:

zuzz mennyi okosságot irtam, de nem sok ujat, mostmár abbahagyom :oops: :roll: :lol: sokat tudnék még irni, mint mki, boccsi ha untattam essetlegg... :roll:

(Aquenor, ha megengedsz egy kérdést, Te hogy érzed, voltál már szerelmes????)

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

RQ:voltam-e szerelmes?Ugyérzem igen.Bár ezzel elég sokáig úgy voltam/vagyok mint Meran.De én úgyérzem nekem volt egy ojan időszakom amikor tényleg szerettem egy lányt...Hát érdekes érzés volt...Nálam ez leginkább abban nyilvánult meg h bármit megtettem volna érte(egyébként együt voltunk).Meran:szerintem azt lehet érezni.De néha azis elég ha elég hatékonyan bemeséled magadnak :wink: .

Egyébként a szerelem egyik legnyilvánvalóbb ismertetőjele:Mindent másképp lácc azzal az illetővel kapcsolatba.Szinte mindenki más aztmondja h ez így volt/ezért tette de te teljesen másképp látod és magadnak meg is tudod magyarázni h miért ijesmi...A másik elég fetlűnő jel:bármit elhiszel neki.Amire utólag(miután a szerelem elmúlt)viszagondolsz és tök nyilvánvalónak tűnik ezt ezért és íyg csinálta azt te annak idején teljesen másképp láttad/hitted.valami ijesmi..Dehát vazz ezt nemigen lehet elmondani.

"Az élet értelme a nő.Az élet ezért értelmetlen."(Hölgyek:nem megsértődni)

Üdv:

Link a hozzászóláshoz
Meran, nyugi, észreveszed ha szerelmes vagy, hidd el... :wink: :roll:

ööö.. tapasztalat... :roll: :oops: :wink: :twisted: :twisted: :twisted:

Meran, nyugi, nem veszed észre ha szerelmes vagy, hidd el... :wink: :roll:

ööö... tapasztalat... :roll: :oops: :wink: :twisted: :twisted: :twisted:

Ez az én véleményem és tapasztalatom. Aki először szerelmes igazán, az nem tudja, nem biztos abban, hogy szerelmes. Százszor, ezerszer felteszi magának a kérdést, hogy "Úristen, ez a szerelem? vajon most vagyok szerelmes, vagy ez még nem az?" stb.

Aki az ellentétét állítja, talán még nem volt szerelmes... csak azt hiszi, hogy volt.

Üdv,

TAO

Link a hozzászóláshoz

TAO: hát nem tom... azért írtam, hogy elsö komoly kapcsolatomál elég bizonytalanul jöttem rá, ezt magam is beismertem (olvasd vissza vagy nem tom...), hogy szerelmes vok, és ez az ami... de rájöttem... Nem azt mondom, hogy egyből, könnyen, de ott volt a felismerés... Erre írtam, hogy tapasztalat... És ezért irtam, mert Meran irásábol meg az jöt le, hogy azért nem kétszer találkozott az illető lánnyal... Ha jol emléxem... És azért vmi azért ha idő után is, de érzed, hogy megmozdul benned... etc. nemdebárugyebár???

:wink:

Link a hozzászóláshoz

Akkor leszeünk szerelmesek valakibe, ha az illetőben érzelmi hasonlóságok mellett, olyan dolgok vannak meg, amik bennünk nincsenek. Azért vágyunk vele lenni, hogy úgymond egy kapcsolatban egyesítsük értékeinket, általa teljesedjünk ki. Ez láthatatlanul zajló folyamat (kivéve ha nem vagy látó). Az adott személy közelében az aurádba kerül az ő rezgésminőségének egy darabja, amely neked kellemes, és ennek fenntartásához vonzó hatás, szimpátia fejlődik, ami a képzelet által erősítve addig vezet téged,míg az aurádat nem egyesíted az illetővel. Szerelmi kapcsolat esetén ugyanis az összes csakra összekapcsolódik a két emberben, és közös (védő)burkot képeznek sajátjukból. Ez szív formályú. Talán innen ered a szimbólum. Ez az aura szinte kizárja q külvilágot, és úgy érzed, csak a szerelmed létezik egyedül. Az egyesülés magasabb rezgésszintre emeli a szerelmeseket, tehát boldogok, egészségesek, tündöklőek lesznek.

Mikor nem tud két ember egymás mellett meglenni, de egymás nélkül sem, az (tapasztalatból sajna) akkor van,ha emocionális elemekben, gondolkodásmódban egészen különbözőek, de hasonló érdeklődési körűek, és mindketten hatalmas olyan jellegű tudást birtokolnak, amelyre a másiknak szüksége van.

Tényleg nem veszed észre azonnal, hogy szerelmes vagy. Azt hiszed higgadtan gondolkodsz, közben meg remegsz a vágytól....

Link a hozzászóláshoz

TAO:ez igaz ezt téleg elfelejtettem írni h az a kérdés ezerszer-tízezerszer,milliószor felmerül benne és egyre joban keresed rá a választ...Ha szerencséd van megtalálod és igen a válasz...

Takeda:hát erre az aurásos,rezgősös,burkosos,húsvétos arancsikésre( :wink: ) inkább nem mondok semmit.Talán csak annyit h hmmmm.

The hun:van abban vmi amit mondasz de:1.mér küldted el 4szer?2.h jön ez most ide?Nem baj h írtad vay ijesmi mer a a TOPIC címéhez tényleg jobban kapcsolódik bár már elég sokat tárgyaltunk róla(olvass vissza).

Maradtam aki voltam...

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Meran: RQ-nak igaza van. Tudni fogod. Pár éve még én is féltem attól, hogy nem fogom észrevenni azt, ha tényleg szerelmes vagyok, mert még életemben nem voltam. De amikor megláttam Õ-t, akkor egyből tudtam, hogy mi a helyzet. Pedíg nem vagyok egy észlény és lassan is kapcsolok.

RQ: :-( Ez fájt egy kicsit. Ha a szerelem mélyebb értelmét vizsgáljuk, akkor remélem láthatóvá válik, hogy van szerelem első látásra. Tudjátok jól, hogy én aztán egy írtó negatív figura vagyok, de Õ már az első pillanatban ki tudta hozni belőlem a legjobbat! Mondhatnám, hogy amikor meglátsz valakit, akkor meg tudod mondani, hogy Õ az vagy nem, de nem teszem. Nekem "csak" "szerencsém" volt. Egyébként logikus, hogy meg kell ismerni a másikat és csak az után tudod eldönteni, hogy az igazival hozott-e össze a sors. Remélem ezzel a véleményemmel nem hangoltam magam ellen a társaságot.

Aquenor: Hát, ezek szerint más elképzelésink vannak az élet értelméről. Sajnos ha én megmondanám az "igazat", akkor minimum kiutálnának az oldalról. De szerintem a nő akkor sem szerves része! .-) Egyébként lehet hogy csak én vagyok ennyire "bolond". Ha úgy tetszik, vegyétek úgy, hogy magam szolgálltatok nektek egy szélsőséges példát. Egyébként roppant mód hiányoztál (ha még nem mondtam volna) és örülök, hogy osztod az észt. Remélem én is kapok belőle. Egyébként szerintem egyáltalán nem nehéz eldönteni, hogy szereted-e vagy nem, de talán én is a kisebbséghez tartozom ezzel a nézetemmel, a fene tudja.

Takeda: Hááát, azért remélem nincs igazad. Az, hogy az a "másik" is én leszek csak ront a helyzeten. De ezek szerint ez is szükségszerű. Utálom a változást, ez nagy hibám. És ez némiképp magyarázat arra, hogy miért nem bírom magam. Mert: ÉN VAGYOK A V

Link a hozzászóláshoz

"Ha a szerelem mélyebb értelmét vizsgáljuk, akkor remélem láthatóvá válik, hogy van szerelem első látásra. "

Darun: szerintem nincs... Ezt persze betudhatjuk annak is, hogy még nem volt benne részem... :roll: Vagy annak is, hogy nekem egyfajta elmélyülés kell az illetőben, egyfajta megismerés ahhoz, hogy Szerelmes legyek az illetőbe... Ez valakinél gyorsabban jön, valakinél lassabban, ugyhogy aki az előbbibe tartozik, annak talán nincs is nagy esélye erre...

És ami elgondolkodtat az az, hogy írtad, hogy lassú, vagy "lassan kapcsoló" ember vagy. Ezek szerint mégis vannak kivételek. Of course... :wink: :P

Lehet tényleg csak azért nem hiszek abban, hoyg van amolyan igazi hosszú életű szerelem első látásra, mert tényleg nem volt még benne részem... Nem tudom... :?: :!: :roll: :roll:

Link a hozzászóláshoz

"A szerelem olyan,mint a pí. Természetes, irracionális és nagyon fontos."

Lisa Hoffmann

sztem ez mindent elárul, én így vélekedek róla.

RQ: TT után azt, mondta, hogy mosolyogjak, most már büszke lehet rám asszem, mert csak vigyorból áll a pofin egy jó ideje... :D

Darunnal értek egyet, jó dolog, szép dolog, és nagyon fontos, és az élethez hozzátartozik, és megfogalmazhatatlan...

írni pedig próbálok...:) :twisted:

Link a hozzászóláshoz

16 éves korom óta mindig volt barátom. Nem kérkedek vele, mert nincs miért... nem annyira öröm ez mint gondolná az ember. összesen hat sráccal jártam eddig, az egyikkel 3 és fél évet, és még belé sem voltam szerelmes.

Erre persze akkor kellett rájönnöm, amikor már úgymond túl voltam a "nehezén".

A szerelem sajnos nem olyan egyértelmű... habár csak te tudod megmondani magadról, hogy szerelmes vagy. Senki nem fogja tudni, csak te érzed, és ha te nem vagy benne biztos, ki lesz az? Ki fog neked választ adni a kérdéseidre?

Most szerelmes vagyok... biztosan tudom, mert 10 hónapja vagyok az, és még ilyet soha nem éreztem, holott lassan 22 éves leszek. Azt hiszem, ehhez kell egy bizonyos érettség, egy bizonyos kor, hogy az ember tudjon úgy érezni.

Meran, ne keseregj, érezd jól magad, ha úgy hozza a sors, érezd jól a partnert is ;) nem vagy elkésve, temérdek időd van szerelmesnek lenni. Ez nem olyan mint egy jó napszemüveg, vagy jó cucc, hogy ha másnak már volt, akkor ciki ha neked nem. Tudom, sablonnak hangzik, de tényleg így van. Majd ha az leszel, tudni fogod magadról, és akkor fogsz rájönni, hogy az a számtalan alkalom, amit már szerelemnek hittél, nem is volt az igazán... csupán vonzalom.

RQ: szerintem az ember nem lehet ilyen fiatalon már többszörösen szerelmes. Talán akkor még egyszer sem volt az...

Csak vélemény.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

RQ: őszintén sajnálom. Főleg azt, hogy hinni sem tudsz benne. Persze biztos igazad van. Amíg nem éled át, nem tudhatod. Persze én... Ha egyszer "költői" hangulatban leszek (ami nem fog előfordulni) akkor megírom neked, hogy kb. milyen érzés. A két "smile" közti dolgot viszont nem nagyon értem, ne haragudj.

Valaki: ha egyetértesz velem, akkor feltételezhetem, hogy te már tapasztaltad?

:-) Hogy én mennyire gyerek vagyok!!!

Darun

Ui: megijjesztessz Nes!!!

Link a hozzászóláshoz

Darun:az h szerelem első látásra sztem csak mázli.Van ojan h meglátsz egy csajt/fickót(lányok esetében) és az tényleg megdobogtatja a szíved mer Õ álmaid nője.És akkor még csak külsőre hiszen nem ismered.De abból h így néz ki te arra asszociálsz h ő belülről is ojan.Ha ez bejön mázlid van és te bátran mondod h szerelem első látásra.(Ennek a lehetőségnek az esélyeiről nemigen akarok beszélni de sztem igen-igen kicsi)

Andoron:Lécci akkor mond el h mit éreztél amikor eggyütt azzal a fiúval akivel 3 és fél évig jártál.Mer ez tényleg érdekel h mit érzel akkor ha nem szereted de együttvagy vele ijen sokáig...Tudom h nemkönnyű leírni az érzéseket de léci próbáld meg.köszi

Maradtam tisztelettel:

Link a hozzászóláshoz

Aksi, ez jó kérdés... ugyanis magam sem tudom, de akkor azt hittem, ő a nagy szerelem. Persze utólag kiderült hogy nem... de akkor már azt hittem, nem tudok változtatni, hogy ő jó ember, hogy jó nekem mellette, és nem akartam váltani. De egyszer aztán muszáj volt.

Hogy mit éreztem? Talán biztonságérzést, meg jót lehetett vele beszélgetni, de igazából csak azt hittem, hogy ő a nagy szerelem, nem az volt, csak fellángolás, ami már egy év után is kezdett igencsak kihunyni, de én még 2 és fél évig gyözködtem magam, hogy nem úúgy van, ahogy érzem, mert ő az a valaki...

Tévedtem.

Most már tudom..

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Aquenor: engedelmeddel, ez azért nem ilyen egyszerű. Tudom hogy sokan kinevetnétek érte (jobb esetben) de én a neten ismertem meg Õ-t. Beszélgettünk pár dologról, míg eljutottunk oda, hogy találkozzunk. Nem azt mondom, hogy ismertem Õ-t, mert ezt most sem mondhatnám el. Sajnos túl kevés időt töltöttünk együtt. Viszont amikor találkoztam vele, akkor már tudtam róla néhány dolgot. Sok közös volt bennünk. Nekem egyébként eléggé sajátos vallásom van. Vagy hitem, ha ugy tetszik. Én hiszek abban, hogy él a Földön egy ember, akivel egy egészet alkotahtunk. Tudom hogy nektek talán naív ábránd ez, de én hiszek benne. Szóval szerintem hogy ha meglátod "azt" az embert, akkor tudod, hogy Õ az. Persze lehet, hogy ez nálam azért van, mert én nem vagyok ember. Fene se tudja. Viszont volt róla egy minimális ismeretem, és amikor megláttam, tudtam, hogy Õ az. Nem akarok becsapni senkit. Õ nem tartja magát szépnek. Ha csak a szépséget nézzük, akkor tucatnyi szebb lányt láttam már. De Õ még is szebb volt mindannyiknál. Legalább is nekem. Erre van is egy jó mondás: "Nem igaz, hogy a szerelem vak. Ellenkezőleg, a szerelmes olyasvalamit lát meg imádottján, amiket más nem vesz észre." -Fekete László. Remélem most már értitek, mire gondolok. Én láttam benne valamit, amit más nem vehet észre. Na jó, ez beképzelt volt. A szerelem egyébként sem az, amikor valakit a szépsége miatt szeretünk. A szerelem több ennél. Rajongásunk az egész lényének szól! RQ, ez neked is szól. Tehát ahhoz hogy első látásra kiderüljenek a dolgok, azért kell némi "előélet" is. Egyébként van még egy apróság, amit nem említettem. Amikor először megláttam, akkor nem is tudtam, hogy vele fogok találkozni. Csak megakadt rajta a szemem. Lésőbb jött oda hozzám és mondhatom, igen csak meglepődtem. Persze a körülmények is érdekessek voltak...

Darun

Link a hozzászóláshoz

ó Darun, ígértem neked, hogy fogok írni, és örülök, hogy pont ebbe a témába csöppentem bele.

Tesó (Nes/Andoron) tudhatja, hogy én aztán... hogyis mondják... hősszerelmes vagyok. Valójában úgy tudnám megfogalmazni, hogy szerelmes vagyok a szerelembe, és utálok egyedül lenni. Elszántan keresem azt, akivel majd "teljes" leszek. Tesó mondta azt, hogy lassítsak, mert nem helyes, nem eröltethetem. Aztán elszörnyülködtem magamon. Azon, hogy mennyire buta is vagyok. Szerettem sokakat, sokféleképpen, bár inkább csak plátóian. És a kapcsolataim hazugságokra épültek. Nem volt szám szerint sok, de tanulópénznek elég is volt.

Néha sétálok az utcán, és egyre többször látok összeölelkező, kézenfogva sétáló párokat. Picit rossz nézni őket... aztán ebben is örömömet leltem. Láttam, hogy boldogok. Lehet, hogy hazamentek, elverték egymást, elszedték a mamától a pénzt, a másik utcasarkon már mással csókolóztak... ezt én nem tudhatom, csak azt a pillanatot láttam. Mikor még fiatalabb voltam, mindig azt mondtam, hogy nem fogok olyannal járni, akit nem szeretek. Milyen naiv is az ember. Főleg a magamfajta. Aki a szerelembe szerelmes.

Sokáig attól rettegtem, hogy egy srác, aki helyes, nem áll velem soha szóba, mert nem vagyok egy szép típus. Ez manapság is zavar. De Darun, hidd el, bizony úgy van, ahogy te mondod. Nincs ronda ember, csak legfeljebb fel nem ismert érték, hisz az mindenkinek van. Megtanultam azt is, hogy a szépségért meg kell fizetni. Édes pofika, jó alak, bájos mosoly... mind nagyon dícséretes, nagyon jó dolog, sokat lendülhet általa az illető. Múlandó. A lelkünk belső sugárzása a fontos. Az fog meg, vagy taszít embereket. A külcsíny nagy ajándék, de a lélek kincse még nagyobb, remélem én kaptam ilyent.

Én hiszek abban, hogy van a lelkünknek másik fele. Hiszek abban, hogy szerethetünk egyet, egészen a sírig. És tudom, hogy létezik szerelem első látásra.

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...