Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Szerelmi Bánatában Szenvedő Kalandozók


Recommended Posts

Nálunk a játékban mellékesen futnak ezek a szálak. Nem helyezünk nagy hangsúlyt rá, de ha úgy jön ki a lépés, nagyon kellemes, vicces pillanatot szül a játékban az ilyen fajta száll.

Két aktív karakterem van jelenleg egy boszorkány és Kyel pap. 

Boszorkánnyal először volt egy érdek házasságom, csak hogy szerezzek föld birtokot. :D no meg sok mellék szál... Khm-khm.... :D

Aztán a kedves KM behozott egy szintén NJK karaktert, akinek a megformálója Ser Barristen a trónok harcából. Na őt már megszerette a karakterem. :)

Gyorsan le is cseréltem az előző férjem rá. De persze ő tisztességesen legyőzte párbajban :D

 

Kyel pap már neccesebb. Ők nem nagyon váltogatják a partnereiket. Szegény a szüzességét már elvesztette egy ármánykodó boszorkánytól. Az fájt... KM élvézte sztem. :D

Csapatban van egy másik boszorkány, vele szimpatizál, dehát mégis csak egy boszorkány. :D tart is tőle ugyanakkor emiatt.

Szívét tökéletesen még nem hódította meg senki :)

 

 

Link a hozzászóláshoz

"A szerelem csak egy rohadt mágus, ha elkapom úgyis kiherélem!" Mondá Tankcsapda, s lőn ezernyi érzés. A való életben szerintem egy olyan dolog, ami baromi nehéz. De nem lehetetlen. Olyan társ kell hozzá, aki elfogadja dilidet, tisztel, támogatja a jelened, jövőd. Mint egy jó kolléga a munkahelyen. Szövetséges, TÁRS. Persze ez visszafelé is működik. A játékban? Hát itt nem tudom. Viszonylag új kalandozó vagyok. Karakteremnek elég tekervényes sztorit írtam, sőt a továbbgondolt folytatásban már hozzá is ment a fiatalemberhez.  Valamelyik részben még kiderül, hogy bizony harcos lányunk babát vár. De a lejátszás még nem tart ott, KM-ünk nem tudom milyen sorsot szán neki. Szerintem fogunk nagyokat pislogni, van egy olyan érzésem 🤣🤣🤣

Link a hozzászóláshoz
14 perccel ezelőtt-kor Sigurd O'romell írta:

Kérdésedből arra merek következtetni h még nem hallottad Lilien ni Berke úrhölgyhez intézett szerenádomat...

Jobb esetben nem is fogja! Elvégre a szerenád csak egy embernek szól!

Ha gondolod kráni hóhér poéta stílusban tudok verseket adni. Bár az nem biztos, hogy nyerő lesz :D

Link a hozzászóláshoz
On 2020. 12. 21. at 1:06-kor Sigurd O'romell írta:

Drága Lozartan!

Kérdésedből arra merek következtetni h még nem hallottad Lilien ni Berke úrhölgyhez intézett szerenádomat...

Sigurd, biztos szép szerenád lehetett, remélem elérte a hatását. Az én kis fejvadász-testőrnő karakterem csinos, szemrevaló kedves teremtés, de szerenádot még senkitől se kapott. Ellenben felkérték táncolni már 😁 Bezzeg fogdosni azt simán megtették, de hogy udvaroljanak neki, azt nem! Pedig tényleg imádnivaló ha nem hozzák ki a sodrából. De a jófej társai, két paplovag a védelmére kelt 🙂 Szerintem bele fog szeretni a társaiba az egyikbe biztosan 🤣 De ki tudja mi sül ki belőle 😁

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...