Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Sigurd O'romell

Szerelmi Bánatában Szenvedő Kalandozók

Recommended Posts

Sziasztok!

Olvasgatom, olvasgatom a fórumot, és mit látnak szemeim?! Csak nem azt h kidobásra került egy két érdekes téma? Ezért kicsit pontosítva kicsit átdolgozva, megkérdem Ynevi kalandozó testvéreimet, mi is az a SZERELEM?

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Nálunk a játékban mellékesen futnak ezek a szálak. Nem helyezünk nagy hangsúlyt rá, de ha úgy jön ki a lépés, nagyon kellemes, vicces pillanatot szül a játékban az ilyen fajta száll.

Két aktív karakterem van jelenleg egy boszorkány és Kyel pap. 

Boszorkánnyal először volt egy érdek házasságom, csak hogy szerezzek föld birtokot. :D no meg sok mellék szál... Khm-khm.... :D

Aztán a kedves KM behozott egy szintén NJK karaktert, akinek a megformálója Ser Barristen a trónok harcából. Na őt már megszerette a karakterem. :)

Gyorsan le is cseréltem az előző férjem rá. De persze ő tisztességesen legyőzte párbajban :D

Kyel pap már neccesebb. Ők nem nagyon váltogatják a partnereiket. Szegény a szüzességét már elvesztette egy ármánykodó boszorkánytól. Az fájt... KM élvézte sztem. :D

Csapatban van egy másik boszorkány, vele szimpatizál, dehát mégis csak egy boszorkány. :D tart is tőle ugyanakkor emiatt.

Szívét tökéletesen még nem hódította meg senki :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

"A szerelem csak egy rohadt mágus, ha elkapom úgyis kiherélem!" Mondá Tankcsapda, s lőn ezernyi érzés. A való életben szerintem egy olyan dolog, ami baromi nehéz. De nem lehetetlen. Olyan társ kell hozzá, aki elfogadja dilidet, tisztel, támogatja a jelened, jövőd. Mint egy jó kolléga a munkahelyen. Szövetséges, TÁRS. Persze ez visszafelé is működik. A játékban? Hát itt nem tudom. Viszonylag új kalandozó vagyok. Karakteremnek elég tekervényes sztorit írtam, sőt a továbbgondolt folytatásban már hozzá is ment a fiatalemberhez.  Valamelyik részben még kiderül, hogy bizony harcos lányunk babát vár. De a lejátszás még nem tart ott, KM-ünk nem tudom milyen sorsot szán neki. Szerintem fogunk nagyokat pislogni, van egy olyan érzésem 🤣🤣🤣

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
4 órával ezelőtt-kor Darabolo írta:

"A szerelmed egy olyan ember, aki mellett mersz fingani!" szerző: anyám férje

Darabolo, ez jó volt. Ott a pont! Az egyik :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...