Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Shadowrun- avagy 400 méteres árnyfutás


Legyen-e a Kalandozok találkozókon Shadowrun-os rész?  

36 szavazat

  1. 1. Legyen-e a Kalandozok találkozókon Shadowrun-os rész?



Recommended Posts

Ahoy,

Dragon: mondat már, hogy 8 éves korom óta mesélek Magus-t és Shadowrun-t? :o biztosan kiment a fejemből. Mellesleg ezek az új kiadások is érdekesen bezavarjáj a rendszerét. Bizony az amcsiknál is van adok-veszek szerepjáték. Nemrég adta el a FASzA cég a teljes Shadowrun parkettát a WizKidGames-nek. Ennek örömére minden megváltozott. De még hogy... :roll:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Hogy csak most találtam ide :)

A shadowrun télleg nagyon jó, nekem is a kedvencek között szerepel :)

Majdnem annyit játszottam vele, mint a MAGUS-sal, de csak majdnem ;)

Ha valakinek van kedve összehozni egy kis partit, és az idöpont nekem megfelel, szivesen mennék.

Link a hozzászóláshoz

Ahoy,

Jagger: hogy hagynánk ki! Ki hozná akkor a rágót? :lol: Amúgy állítólag jól mesélt az akkori kis csapatának akik hasonló korúak voltak. (8) Amúgy én is a régi szerint meséltem, mesélek, csak megvannak az új kiegészítők amik használhatóak a régi rendszerhez. :shock: Jah, van még ilyen kiadó ahol nem nézik le a régi rajongókat. 8)

SAS: Hogyne volna hely, mint professzionális mesélő bevállalok akár 8-as csapatot is.

Az időpontot is tartom: kevesebb mint 3 hét múlva.

MR. Jhonson :wink:

Link a hozzászóláshoz

Ahoy,

na akkor: minden potenciális játékos válasszon kreáljon(szép magyar szó, mé' a generáljon jobb lenne?) karaktert vagy válasszon az archetípusok közül. Ahogy érzed.

Illetve küldje el nekem árnyálete eddigi összefoglalását elektronikus formában a következő címre: gulandro@freemail.hu

Tehát ami "tudok": az első 8 jelentkezőt (bocs, többel nem bírok) tudom elfogadni. 23-a után bármikor lehet ez az alkalom. Kinek mikor lenne jó?

Link a hozzászóláshoz

Egy rockbanda énekese a hölgy...illetve énekes-gitárosa, és nem rocksztár... szoval saját fejlesztés. Amugy képességei alapján testörre hajaz, de nem az. Szóval egyedit akartam, mivel életút kairnak indult, de már két éve nem játszottam vele.

Jade Synan Wakefield a neve, teljes elötörténettel, söt, rajzom is van róla, saját gyártmány. Szóval nagy figyelmet szenteltem neki :)

Link a hozzászóláshoz

Hát én is :)

Amúgy ha Amund nem jönne, mert ahogy hallom, ö ismeri kicsit mélyebben is a rendszert, akkor én elvállalok egy mesét. Feltéve hogy nem leszünk ugy kifáradva, mint NYT-n, ott ugyanis sok volt a program, pedig igértem Vampire-t.

Szóval ha nem vagyunk tulontul leterhelödve az egyéb programokkal, és nem jön Amund, akkor egy mesét bevállalok.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...