Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.
Keresés Itt
  • Több lehetőség...
Eredmények keresés, amik...
Eremények keresése...

Vállalkozói szellem & RPG kiadás: Szervezhető-e alulról egy ETK megújulás?

Recommended Posts

Nem tudom, hogy mi ugyan arról a dologról beszélünk? Vagy csak nem sikerült a habosításból ki olvasni a lényeget? Kb 10 éve az a mantra, hogy az ETK lenne a kézenfekvő megoldás de mivel az annyira rossz és idejét múlt, inkább új rendszer kell helyette. Új rendszer meg nem lesz mert már a cél is egy eleve torz elképzelésből fakad miszerint az rpg rendszer célja WC regények leképzése és nem egy jó és játszható rendszer létrehozása. 

Link a hozzászóláshoz
40 perccel ezelőtt-kor Darabolo írta:
3 órával ezelőtt-kor Shen írta:

A DV-nélkül nem lehet magust kiadni és ők nem egyszer kijelentették, hogy nem akarnak a k100-as rendszerrel foglalkozni, még úgyse hogy még szerintük se lenne veszteséges. 

Volt ilyen? Erről lemaradtam. Valami bővebbet?

Ok. Erről én is. De éreztem, hogy lehet ilyen hozzáállás, erre írtam, hogy dafke se lenne kiadva. Az a baj, hogy egy bojkott sem lenne célravezető, hisz alig adnak ki valamit, ami minket érint.

(Amúgy nem kell kiadniuk, csak ingyenesen hozzáférhetővé tenniük és akkor majd mi megkeresünk egy nyomdát... :D. Cserébe a DV által kiadott majdani kiegészítő világleírásokat, meg egyéb kiegeket majd becsülettel megvesszük, ha az nálunk színesíti és nem átírja a világot.)

13 órával ezelőtt-kor MagyarGergely írta:

éppen azt próbáltam felfesteni, hogy a pénz nem megoldás, avagy nem az a gond, hogy az hiányzik, hiszen akit megfizettek érte, annak sem ment. A kedvtelés lelkesedése meg vagy kevés ehhez, vagy akinek van, másra használja ilyen vagy olyan okok miatt. Ezt kellene megoldani...

Nyilván értem, hogy baromira nagy munka, akik jelenleg hobbiból foglalkoznak vele, azok számomra eddig is felfoghatatlanul sok időt tettek bele és ezért is maximális tisztelet jár nekik és egyet is értek azzal, amit írsz, csak tök jó volna ha nem itt lenne a vége :(

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...