Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Netharc vagy chatoljunk nyugodtan


Recommended Posts

Dereck, bár nem teljesen vagyok képben azzal amit az el?bb felvázoltál, de ha kifelyted részletesen talán tudok segíteni, vagy tudok mondani valakit aki megteszi ezt helyettem :)

-->végig olvasva az öszes beirást , vettem tudomásul, kockadobo progi(esetleg script) irodik a dologhoz, nekem egyetlen kérdésem van:

az eredményt látni is fogjuk? ahogy a jo öreg szalacsi bácsi kérdi : "miko?"

:lol:

_______

Kezdetem és vegem kezdete, multam jelene vagyok ma

Link a hozzászóláshoz

Amikor az emberek(pl haverjaimmal) öösze ülnek(~ünk) játszani az valoban élvezetes.

A neten valo játék , véleményem szerint ugyanugy elhuzodhat fél nap -nap hoszuságra, és arrol is van elképzeelésem milyen az amikor probát kell végre hajtani a neten (pl script ami random számot nyom ki 0-9 között, és ez igy mind szép és jo, de pl a tájleiro jeelenteket, a harc sorrendjént (ki támad elsöre pl) hogyan kivánjátok megvalositani?

mert pl egy igazám érzklées tájleirást mig az ember cseten begépel egységnyi idö(már csak abbol is tudhatjuk hogy ha öösze ülünk is nam szorithatjuk a mesénket 2-3 oránál kevesebb idö ttartamba, tehát, a következöre szeretném megkapni a válaszaitok:

- dobás rendszer (elég ha megirjátok scrip lesz e vagy se)

- hogy gondltátok a tájleiros részeket

- hogy ellenörzitek a támadási érték valosságát (és itt nem a dobo progirol van szo hanem a jk kari értékeiröl)

___

Nekem is megfordult már az online mese gondoltam a fejemben:))

___

Varázslo szol a Brabárnak miuán már elég sok mana ponotot bele áldozott egy NJK likvidlásába ,de annak nem nagyon kotyant meg a dolog:

-Eridj csapd le a fejét

-Látod vajákos -a varázslo könyvére mutat -Baromság -majd a pallosra mutat: -Valoság...

Ujra ismételi a mozdulat sort -Baromság -Valoság

(és még be is mákolja, bejelenti a törzs csonkolást 00ás támadás , ellenfélnek egyböl anyi sem marad hogy a km azt mondhassa "köszi")

Link a hozzászóláshoz

Nos kedves Dereck,remélem tudok némi infóval szolgálni neked:

- a kockadobó progi/script nem íródik hanem már készen van és a chaten ( amint lehet újra használni a fogadót ) ki is próbálhatod.

- ami a játékot illeti,azt hiszem el kell különíteni mir?l is van szó itt.Ez a topic a netes harchoz tartozik.Err?l annyit kell tudnod - bár amint Ant felrakja a dolgokat az oldalra olvashatsz részletes éeírást is hozzá - hogy 2 karakter küzd meg egymással efy KM felügyelete alatt..Mindenki tisztában van a másik értékeivel, így iagazából csak a tapasztalat és a szerencse dönti el ki fog gy?zni.Ide nem szükségesek a tájlaeírások mert ez csak és kizárólag a harcról szól.A "rendes játék" eddig szintén a fogadóban/chaten folyt ám ez már egy sokkal kötetlenebb formában.Itt nem voltak igazán értékek mert ez senkit nem érdekelt, itt maga a játék volt el?térben.

Nah röviden ennyi.

Ha még van kérdésed - ugyis lesz :D - nyugotan tedd fel,de szerintem egyszer?bb, de megkeresheted ANtailt vagy akár engem is ez ügyben.

Remélem hamarosan el fogjuk tudni indítani a netharcot ( hála Istennek már nem a Dark zalai csapaton múlik :twisted: )

Link a hozzászóláshoz

Dehogynem,még hamarosabban :D

Jövô héten meglátogatom Pécel városát, így közvetlen közelségbe kerülök az oldal lelkét jelentô géphez, így nyomást tudok gyakorolni a mindenható adminra,hogy alkosson valamit ez ügyben.

Remélem addig még tudtok várni, tényleg nem rajtam múlik ( ez a felelôsségáthárítás a melómból adódik,sorry :wink: )

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...