Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Általános beszélgető


Recommended Posts

Üdv,

Én hozok pár társast, amivel lehet, hogy játszom majd, de ha nem, akkor is szívesen kölcsönadom:

- Uga-Buga (TT-k nagy slágere)

- Igenis, Sötét Nagyúr

- Munchkin, néhány kiegészítővel

- Kocka-bang

 

Egy sötét nagyúr party azért biztos lesz valamelyik este, ahol szétszenyázok mindenkit az elején (én leszek az első nagyúr akkor is!), de hogy mikor pontosan, az még sok mindentől függ. :)

 

Üdv,

CS

Link a hozzászóláshoz

Ha a nap közbeni verseny nem fárasztja ki a társaságot teljesen, akkor este lehet még játszani. Nagyjából 3 esti alkalomra lesz lehetőség, ezen túl egyelőre nincs semmi lekötve. A hagyományos Kult csapatról sem tudom, hogy összeáll-e idén, de ha igen, akkor az kap egy prioritást. Akkor marad 2 kalandra lehetőség. Ez a 2 nagyjából akármi is lehet, szóval nyitott vagyok bármilyen világra, rendszerre, ötletre, amit csak szeretnétek. :olvasos: Ötletelés szintjén tehát bármi jöhet, nyugodtan dobáljátok be, mit szeretnétek. A legjobb, legkreatívabb ötletek nyerők, aztán majd válogatunk, mi tetszik a nagyérdeműnek. 

Békesség és hajrá! :kasa:  

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok tábor népe!
Idén is viszek hangszert, és erre buzdítok mindenkit. Remélem Tao is csatlakozik hozzám, és tovább bővítjük repertoárunkat. Szal ha tudsz egy ritmust vagy dallamot játszani nagyapád régi ukuleléjén, hozzad. Ha egyszer egy blackmetal zenekar citerása voltál, hozzad. Ha a népi zenekarban énekeltél, ...ő hozzad :P
Második Kalandozók Jam Session ON :)

:laza::respect::otlet:

Link a hozzászóláshoz
20 perccel ezelőtt-kor Crowstone írta:

Eric én csak kardon és fűrészen tudok játszani, meg asztalon és számítógépen, de mind más és más. 

Bocsánat kifelejtettem mások idegeit. Az a fő profilom.

Jó felvetés! :D 
Kardot, és idegeket is viszünk egy páran. Nem tudom, hogy van e összefüggés ;) 

Antail kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Hear ye, hear ye! Vállalkozó kedvű bárdok kerestetnek!

12+ évvel ezelőtt, azt hiszem a 2007-es Nyári Táborban nagyot futott a LoitumaHa valaki nem ismeri, csak írja be Youtube-ba, és legalább félmillió feldolgozást fog találni.

@MagyarGergely a tábornyitón elő is adta ezt a verziót (egyébként azóta is megkönnyezem, ha eszembe jut, ahogy MG pörgeti a zoknit éneklés közben). :hiszti: 

Mate közbenjárására most szembe jött velem egy jubileumi verzió (ugyanis az első felvétel már 25 éves :shock:), amiben az eredeti előadók újra összeálltak egy felvételre, és nem bírtam ki, hogy ne osszam meg. :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=Zcg66Qcwjw8

Szóval a 2007-es kihívást újra bedobom: ha valaki előadja ezt a dalt a tábornyitón, én egyrészt leborulok előtte, másrészt 3 tábla csokival hálálom meg! (Az alkotói szándékot tessék figyelembe venni, nem ér kiskapuzni, pl. a sarokban suttogás nem számít előadásnak!)

 

 

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

3 órával ezelőtt-kor TAO írta:

@MagyarGergely a tábornyitón elő is adta ezt a verziót (egyébként azóta is megkönnyezem, ha eszembe jut, ahogy MG pörgeti a zoknit éneklés közben). :hiszti: 

Fiatal voltam és kellett a.. póló :D Hagyma meg nem volt... :D :D

És pont ilyenkor nem megyek... :( Még mindig menne! Ezt a dalt nem lehet elfelejteni. :D

Antail, TAO és Owden kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Üdv!

4 órával ezelőtt-kor Catsmile írta:

Egy teljes kórussal izgalmasabb lenne, nem? ;) szóval... hol a nagy összefoggás? :-P

 

Milyen összefogás, meg kórus? Ne felejtsük el, hogy annak idején is versenyt hirdettek, és bár a fórumon sokan hirdették, hogy készülnek rá, mint a veszedelem, de amikor oda került a sor, csak egy induló volt... 

TAO kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
8 órával ezelőtt-kor MagyarGergely írta:

Ne felejtsük el, hogy annak idején is versenyt hirdettek, és bár a fórumon sokan hirdették, hogy készülnek rá, mint a veszedelem, de amikor oda került a sor, csak egy induló volt...

Egy, csak egy legény volt talpon a vidéken... :D 

Én egyébként már elfelejtettem, hogy verseny is volt. Csak remélni tudom, hogy lesz idén egy hős bárd, aki képes tovább vinni MG legendás örökségét az Úton!

MagyarGergely kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
On 2021. 06. 21. at 8:52-kor TAO írta:

Hear ye, hear ye! Vállalkozó kedvű bárdok kerestetnek!

12+ évvel ezelőtt, azt hiszem a 2007-es Nyári Táborban nagyot futott a LoitumaHa valaki nem ismeri, csak írja be Youtube-ba, és legalább félmillió feldolgozást fog találni.

@MagyarGergely a tábornyitón elő is adta ezt a verziót (egyébként azóta is megkönnyezem, ha eszembe jut, ahogy MG pörgeti a zoknit éneklés közben). :hiszti: 

Mate közbenjárására most szembe jött velem egy jubileumi verzió (ugyanis az első felvétel már 25 éves :shock:), amiben az eredeti előadók újra összeálltak egy felvételre, és nem bírtam ki, hogy ne osszam meg. :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=Zcg66Qcwjw8

Szóval a 2007-es kihívást újra bedobom: ha valaki előadja ezt a dalt a tábornyitón, én egyrészt leborulok előtte, másrészt 3 tábla csokival hálálom meg! (Az alkotói szándékot tessék figyelembe venni, nem ér kiskapuzni, pl. a sarokban suttogás nem számít előadásnak!)

 

 

Egy kis segítség! :)


 

TAO és MagyarGergely kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...