Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Általános beszélgető


Recommended Posts

4 perccel ezelőtt-kor Con Salamander írta:
2 órával ezelőtt-kor Catsmile írta:

Sportos tábor lesz... laza 1,5 óra sétatúra :)

Catsmile,

Mórahalom, Csipaki Iskola megállóig ki tudsz jönni helyi járattal, onnan 1 km-re van az erdei iskola. De biztosan lesz olyan jelentkező, aki legalább a Mórahalmi autóbusz-állomásig bemegy érted. Mikorra érkezel?

 

Üdv,

CS

Nem ígérem tutira, mert du. már játszunk és messziről jövök így bizonytalan az érkezés, de 70/427-6386-on rámkérdezhetsz.

Link a hozzászóláshoz

Az áramszünetre reagálva: egyszer szervezzünk már egy nyári tábort valami hegyvidéki éghajlatú, hűvös helyre. ;-)

Félretéve a (félig) viccet: eszemben sincs elkámpicsorodni. Inkább facsarok egy limonádét, ha már citrom..

Aki már szervezett, az tudja milyen ilyen hírt kapni T-0,5 napon. Együtt izzadunk veletek! :)

Köszönjük a korrekt tájékoztatást (én bevallom őszintén, lehet elsunnyogtam volna ezt a bejelentést, ott helyben pedig vis maiorra hivatkoztam volna - de szerencsénkre ti nem ilyenek vagytok)! :pajti:

Link a hozzászóláshoz
Egy órával ezelőtt-kor Rodrigo írta:

Mint rutintalan kezdő érdeklődöm, hogy körülbelül mikor várható (ha várható), hogy fölkerül a modul? Az élmény friss és így bevállalnám a km-kedést, de előbb elolvasnám a teljes hátteret, mielőtt átbeszélném pár fiatallal a karikat, amit hoznak. 

Köszönöm a választ! 

Elvben pár héten belül kikerül, de írtam pszi üzit. ;)

 

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...