Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Antail

Kérdésem van a M.A.G.U.S. szabályaival kapcsolatban!

Recommended Posts

Mivel az idomítást egyébként is állatfajra kell felvenni, szerintem hivhatjuk akárminek. Solymászatnak, kutya tanítónak vagy akár sárkánygyik mentornak is :D 

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

az Af-Mf rendszerben nincs solymászat, ezt a képzettséget - külön képzettségként - az Új tekercsekben vezették be. Ez csak azért érdekes, mert itt bontották szét a vadászatot típusokra, amit ki kell választani, ám a solymászat - ami egyébként vadászat-típus lenne - nincs közöttük :)

@Darabolo, az idomítás képzettség a MAGUS szabályai szerint univerzális, nem kell fajhoz kötni. Sem az Af-Mf rendszerben, sem az Új tekercsek 5 fokú rendszerében - pedig ott nagyon sok képzettséget választani, árnyalni kell. Ez megint valami házi szabály lehet nálatok... 

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Na, reménykedtem, hogy legalább valami Rúnában megadták vagy valami. Akkor újabb strigula a koncepciótlan és ötletszerű szabályalkotás mellé.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Hirtelen lányos zavaromban 39fokos fogászati seblázzal írtam csak :)

Mea culpa.

Mondjuk akkor nem egészen értem, hogy mi a francnak van a solymászat.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...