Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc kasztod?


Antail

Melyik a kedvenc kasztod?  

27 szavazat

  1. 1. Melyik a kedvenc kasztod?

    • Harcos
    • Gladiátor
    • Fejvadász
    • Lovag
    • Tolvaj
    • Bárd
    • Harcművész
    • Kardművész
      0
    • Pap
    • Paplovag
    • Boszorkány
      0
    • Boszorkánymester
    • Tűzvarázsló
    • Varázsló
    • Egyéb - Leírom hozzászólásban


Recommended Posts

Félelf Kardművész fehér partyban.

Khál kráni fejvadász sötét partyban. :)

Egyik ismerősömnek dartonita khálja volt. Először fel voltam rajta háborodva de aztán megszoktam. Õ már sok fajt rontott meg. Halál jellemű yankari elf, halál jellemű tiadlani félelf és káosz jellemű törp tolvaj. :shock: Szoktam rajtuk nagyokat lesni, de előbb utóbb mindet megszokom. Na igen a KM öcsikéje. :mrgreen::he: Az egyetlen amibe soha nem törődök bele, hogy mindig van vagy 150-es té-je vagy egy raklap manája már első szinten. TÁPOS. :duh::uhuh:

Link a hozzászóláshoz

Egyszerű. Ugyebár tudjuk hol szokták kidobni a Khálokat az őshazájukból. És ha mi tudjuk, akkor Krán is tudja. :D Nem történt semmi különös csak összefogdostak pártucatot és nagylelkűen deportálták őket valamelyik külső tartományba. Itt aztán bekerültek a gépezetbe és a gyermekeik már teljesen átálltak a sötétség oldalára. Elfeledve népüket, elfeledve szüleiket. Már csak egy dolog számított nekik, a túlélés bármi áron! Persze leküzdhetetlen önérzetek bukkantak fel pár egyedben később is. Ezeket a páriákat általában feláldozták Ranagolnak amint kiderült vajszívűségük. De volt közöttük pár, akiknek sikerült elmenekülni Kránból. Közöttük van a JK. :)

Üdv: Cloud

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Más a krán-képünk és a khál-képünk némileg:

1. Ha valaki megszökik kránból a halál karmaiból, az nem fog kalandozni. Az menekülni fog. Következésképp nem lehet vele csak egyfélét játszani: már megint fejvadászok loholnak a nyomodban.

2. Krán minek fogdosna khálokat? Mi erre a motiváció?

3. Ha már fognak is, miért deportálják őket nagylelkűen?

4. Ha már valahogyan oda kerültek, hogy maradnak életben ilyen gyenge asztráltesttel krán káoszában? Ki fogadja el egyáltalán ezeket a lényeket ott?

5. Hogy lesz egy ilyen ösztönlényből jól képzett, hidegvérű gyilkos? Mortelnek még talán el tudnám képzelni, de ahhoz meg kéne némi aquir-vér az erekbe...

Üdv!

CS

Link a hozzászóláshoz

Mindenbe bele lehet kötni. De mivel sok szabadidőm van ezért próbálok építő jellegű ellenérvekkel szolgálni ;-) :

"1. Ha valaki megszökik kránból a halál karmaiból, az nem fog kalandozni. Az menekülni fog. Következésképp nem lehet vele csak egyfélét játszani: már megint fejvadászok loholnak a nyomodban."

Ez így igaz. Szóval akkor ezek szerint senki nem játszhat kráni karakterrel? Mert mindegy milyen karaktert indítunk onnan mindre vadászni fognak.

"2. Krán minek fogdosna khálokat? Mi erre a motiváció?"

Kránban a birodalom minden lénye a tökéletességre törekszik. És ugyan mi lehetne tökéletesebb egy két és fél méteres halálosztó oroszlánordító gyilkológépnél. :$ Még ha a krániak nem is érdeklődnek a külvilág iránt túlzottan, arról biztosan hallottak már, hogy milyen tetteket tud véghezvinni ez a faj. És Krán nem válogat úgy az eszközökben mint a KM-ek. :P

"3. Ha már fognak is, miért deportálják őket nagylelkűen?"

Azt hiszem erre már választ adtam előző mondataimmal, de hogy könnyebb legyen: Krán egyik külső tartományának hadura felfigyelt a khálok gyengeségei mellett az erejükre is és azért fogdostatta össze őket, hogy halálos mestergyilkosokat képezhessen ki belőlük ellenségei ellen.

"4. Ha már valahogyan oda kerültek, hogy maradnak életben ilyen gyenge asztráltesttel krán káoszában? Ki fogadja el egyáltalán ezeket a lényeket ott?"

Kézen fekvő a válasz. Életben tartja őket a klánjuk, hogy aztán hasznosítsák őket más klánok/falvak/várak bevételénél lerohanásánál.És persze az alacsony asztrál tökéletes az egyébként tiszta jellemű "nem akarok eszeveszettül gyilkolni" khálok irányításához. Persze mágikusan. ]:-)

5. Hogy lesz egy ilyen ösztönlényből jól képzett, hidegvérű gyilkos? Mortelnek még talán el tudnám képzelni, de ahhoz meg kéne némi aquir-vér az erekbe...

Először is nem minden mortelnek kell aquir vér. Ez csak a középső tartományok szlogenje, de nincs annyi aquir vér mindenhol. A másik pedig: A khálok valaha démonokat szolgáltak. Ha aquir vér nem is, démonvér attól még lehet a vérükben. Ennek hosszútávú hatása lehetett fajuk mai pillangó élete, gyenge asztráljuk és az, hogy az őshazájuk elméletileg nem is az elsődleges anyagi síkon van.

De ezek már mind táp kérdések. Abba pedig inkább ne menjünk bele. Lehet egy egyszerű első szintű fejvadászt is legyártani ilyen módon és lehet egy hiperszuper tápos karit megalkotni, de én inkább az előbbi híve vagyok. Bármennyire is nem látszik rajtam. Nekem nem a kaszt a legfontosabb benne. Bár az is közrejátszik. :$

Üdv: Cloud

Link a hozzászóláshoz
Mindenbe bele lehet kötni. De mivel sok szabadidőm van ezért próbálok építő jellegű ellenérvekkel szolgálni ;-) :

"1. Ha valaki megszökik kránból a halál karmaiból, az nem fog kalandozni. Az menekülni fog. Következésképp nem lehet vele csak egyfélét játszani: már megint fejvadászok loholnak a nyomodban."

Ez így igaz. Szóval akkor ezek szerint senki nem játszhat kráni karakterrel? Mert mindegy milyen karaktert indítunk onnan mindre vadászni fognak.

"2. Krán minek fogdosna khálokat? Mi erre a motiváció?"

Kránban a birodalom minden lénye a tökéletességre törekszik. És ugyan mi lehetne tökéletesebb egy két és fél méteres halálosztó oroszlánordító gyilkológépnél. :$ Még ha a krániak nem is érdeklődnek a külvilág iránt túlzottan, arról biztosan hallottak már, hogy milyen tetteket tud véghezvinni ez a faj. És Krán nem válogat úgy az eszközökben mint a KM-ek. :P

"3. Ha már fognak is, miért deportálják őket nagylelkűen?"

Azt hiszem erre már választ adtam előző mondataimmal, de hogy könnyebb legyen: Krán egyik külső tartományának hadura felfigyelt a khálok gyengeségei mellett az erejükre is és azért fogdostatta össze őket, hogy halálos mestergyilkosokat képezhessen ki belőlük ellenségei ellen.

"4. Ha már valahogyan oda kerültek, hogy maradnak életben ilyen gyenge asztráltesttel krán káoszában? Ki fogadja el egyáltalán ezeket a lényeket ott?"

Kézen fekvő a válasz. Életben tartja őket a klánjuk, hogy aztán hasznosítsák őket más klánok/falvak/várak bevételénél lerohanásánál.És persze az alacsony asztrál tökéletes az egyébként tiszta jellemű "nem akarok eszeveszettül gyilkolni" khálok irányításához. Persze mágikusan. ]:-)

5. Hogy lesz egy ilyen ösztönlényből jól képzett, hidegvérű gyilkos? Mortelnek még talán el tudnám képzelni, de ahhoz meg kéne némi aquir-vér az erekbe...

Először is nem minden mortelnek kell aquir vér. Ez csak a középső tartományok szlogenje, de nincs annyi aquir vér mindenhol. A másik pedig: A khálok valaha démonokat szolgáltak. Ha aquir vér nem is, démonvér attól még lehet a vérükben. Ennek hosszútávú hatása lehetett fajuk mai pillangó élete, gyenge asztráljuk és az, hogy az őshazájuk elméletileg nem is az elsődleges anyagi síkon van.

De ezek már mind táp kérdések. Abba pedig inkább ne menjünk bele. Lehet egy egyszerű első szintű fejvadászt is legyártani ilyen módon és lehet egy hiperszuper tápos karit megalkotni, de én inkább az előbbi híve vagyok. Bármennyire is nem látszik rajtam. Nekem nem a kaszt a legfontosabb benne. Bár az is közrejátszik. :$

Üdv: Cloud

Én az elrabolósdi helyet az elme módosításra tippelek. Úgyis gyenge az asztrál testük és pszije se gyakran van tehát mentálon sincs túl sok. És kész a gonosz khál. Talán Bm-el és varival szerintem megoldható. Ezeknek az elme módosítottaknak lesznek kölykei akiket felnevelnek gonosznak. És a khálok szolgálták valaha a démonikus óbirodalmat, ha jól emlékszem tehát lehet belőle gonosz csak a khál mama és papa beleneveli, hogy ne..........kivéve ha kráni. És harcosnak pont jó, mert könnyen megtöri az ellenfél sorait. Főleg ha azok lovagok. :tuzes:

Link a hozzászóláshoz

Mert olyan mint a Predátor, tökéletes vadász. :gonosz:

Persze a történeten lehet finomítani, hogy mágikus befolyásolás hatása alatt voltak az őseik, nekik meg már nem is volt szükségük rá, mert a kráni etikettet nevelték beléjük. :) És egy sima harcos nem aknázza úgy ki a Khál fajban rejlő lehetőségeket mint a fejvadász. Mert ebben a kasztban ugyanazt kell tennie, mint amit a természetben kéne tennie, le vadász mindenkit és visszatér jól megérdemelt helyére, a tápláléklánc csúcsára.

Mrrrrroooooááááooo! :twisted:

Link a hozzászóláshoz
De ha belegondoltok, ebben a topikban a kedvenc kasztunkat kell leírni és az nekem a fejvadász. :) A többi csak a fűszer benne, amitől jobb íze lesz. :-]

Én most csináltam egy amund boszit tartalék karinak ha találnák szerepjáték klubot (mert nekem elvileg van csak hely nincs ahol játszunk) és lesz egy új KM-em. Csak az ő kedvéért nem csinálom majd egyszerűre. :lol: A becses neve (nem lopni ! :nono: ) : Ahmesz-Nofertari Hatsepszut Iszet Nesirhat . És még vissza is fogtam magam, hogy ne legyen túl hosszú. :mrgreen:

Link a hozzászóláshoz

Szóval Anthant. Nem rosz név. :) Sok sikert ha találsz egy klubbot. Sajnos az én klubomnak sincs hely játszani. :S Ja az a mi klubunk. :P:D

Én már a legutolsó karim nevére se emlékszem. Ja de csináltunk egy karit, amivel játszottunk, de az KM kari volt. Sevrennek hívták. Nem fogjátok kitalálni mi volt a kasztja. :D Volt egy ikertestvére is, Erin. És az anyjuk Maya Azuma volt. A barátnőm első karija. :) Az a kari még mindig meg van. Pedig 2009-es kari. Már több mint két éves. Voltak kissebb nagyobb megszakítások, de összesítve szerintem kevesen játszanak ilyen sokáig egy karival. :?

Link a hozzászóláshoz
Szóval Anthant. Nem rosz név. :) Sok sikert ha találsz egy klubbot. Sajnos az én klubomnak sincs hely játszani. :S Ja az a mi klubunk. :P:D

Én már a legutolsó karim nevére se emlékszem. Ja de csináltunk egy karit, amivel játszottunk, de az KM kari volt. Sevrennek hívták. Nem fogjátok kitalálni mi volt a kasztja. :D Volt egy ikertestvére is, Erin. És az anyjuk Maya Azuma volt. A barátnőm első karija. :) Az a kari még mindig meg van. Pedig 2009-es kari. Már több mint két éves. Voltak kissebb nagyobb megszakítások, de összesítve szerintem kevesen játszanak ilyen sokáig egy karival. :?

Nekünk is vannak öreg karijaink. Amúgy Pesten van a kantina szerepjáték klub. Halottam róla, hogy nem rossz hely.

Link a hozzászóláshoz
Nem tudom, én igazság szerint még nem néztem úgy szét. De majd rá goglézok. :? De jobb ismerősök közé menni mint az ismeretlenbe. :S

Nézelődök-nézelődök, de kevesen vannak akik ETK szerint játszanának és ez itt a lényeg. Nem akarok a zavarosban halászni. ?.?

Hát igen, de egy házikieg.-el bővített etk-s rendszernél egy túlbonyolított ..... talicska se lehet jobb. :siros:

Link a hozzászóláshoz

Igaz, az új törvénykönyvet én se nagyon szerettem, nem is játszottunk vele sokat. De eléggé eltértünk a tárgytól. :) De így van, az ET-és kasztok voltak a menők, még akkoriban. Az új szabályoknál egyes kasztok szerintem tök kijáccatlanul maradtak, vagy csak a káemek nem tudták pontosan kiaknázni egyes kevésbé offenzív kasztok előnyeit. :?

Link a hozzászóláshoz
Igaz, az új törvénykönyvet én se nagyon szerettem, nem is játszottunk vele sokat. De eléggé eltértünk a tárgytól. :) De így van, az ET-és kasztok voltak a menők, még akkoriban. Az új szabályoknál egyes kasztok szerintem tök kijáccatlanul maradtak, vagy csak a káemek nem tudták pontosan kiaknázni egyes kevésbé offenzív kasztok előnyeit. :?

Hát én akkor akadtam ki mikor megláttam a tivornyázás képességet meg társait. 30 kp nélkül már alkoholista se lehetsz. :uhuh:

Link a hozzászóláshoz

Igen. Az az új tekercsek szerint is úgy volt/van. De például az új tekercsekben a papoknak és a bosziknak eléggé behatárolják a képességeit első TSZ-en. Mondjuk ott a többi is nagyon Low-Levelen indul. :( Mármint az ETK-hoz képest. Az új törvénykönyvről már ne is beszéljünk. Mert nekem is teljesen átláthatatlan volt, pedig elég sokat foglalkoztam vele. Akkoriban. :?

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...