Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc kasztod?


Antail

Melyik a kedvenc kasztod?  

27 szavazat

  1. 1. Melyik a kedvenc kasztod?

    • Harcos
    • Gladiátor
    • Fejvadász
    • Lovag
    • Tolvaj
    • Bárd
    • Harcművész
    • Kardművész
      0
    • Pap
    • Paplovag
    • Boszorkány
      0
    • Boszorkánymester
    • Tűzvarázsló
    • Varázsló
    • Egyéb - Leírom hozzászólásban


Recommended Posts

nos -akár hiszed, akár nem-, eme kis történetet nem ÉN irtam meg, ezuton is szeretnék elnézést kérni az esetleges félreértések miatt... és igen való igaz, h nem én irtam, hanem bemásoltam, és csak nem képzelitek ,h én 1szerre ennyit fogok gépelni, k?l, ha sietek :D:lol:

egyszer?en ctrl+c, és ctrl+v... de nem ez a lényeg, hanem az, h szerintem ez tökre le van tulozva, s?t, ha végig nézi - majd - valaki az alkotását (kidobás, stb.), akkor meglátja, h mily brutálra sikerült eme "kaszt"...

nem tom kinek az 5lete, de szinet biztos vagyok benne, h kissé elhamarkodott, és túler?sített kidolgozáslett..sajnaa, ugyanis az 5let szerintem - magában - jó, s?t nagyon jó, mert ez akár megválaszolhatna jó pár /eddig/ nyitott, vagy nyitva mradt kérdést a történelemben, és minden egyébben is...

Link a hozzászóláshoz

Majd utna nézek a karakteralkotásának és megpróbálom kicst ésszer?bb formába önteni ahol kell(ez nem azt jelenti hogy most azonnal nekállk scak ha lesz kedvem megcsinálom.

Tudod Nefi szerintemmindenkire ua. szükség van csak az akülönbség hogy mikor.Egy harcban inkább tudok egy tapasztalt fejvadászt az oldalamon de utána szívesen látok egy papot mert(nem tom te hogy vagy vele de), én szeretem hogyha összeraknak miután jól szétütötték az arcomat.

Link a hozzászóláshoz

Hát igen. még nem játszottam a az amund pappal, illetve nem játszottam úgy eredetiben, csak néhány ismer?sömmel próbálkoztam, de nagyok klassz, már magában az amund is klassz :wink: , de egy pap....Eddig nem hittem volna, hogy ilyen er?s és jó, de mióta jobban utána néztem rákellet jönnöm, hogy a bárd utáni legjobb karakter, ja teszem hozzá, hogy Arel-pap :lol:

Link a hozzászóláshoz

Ezúton is szeretnék mindenkit köszönteni!

Sziasztok!

Mazsino barátom hívta fel figyelmemet erre a fórumra. Remélem sok hasznos órát tudunk majd együtt eltölteni.

Elf varázsló? Az els? karakterem elf varázsló volt, és két évet játszottam csak vele. Végén leraktam. Jó kaszt, nagyon jó, de valahogy sohanem tudtam vele kijátszani azt amit mindig is akartam: a nekromantát. Egy cinikus h?zöng? bosszúszomjas gyülölköd? nekromantát. Ehez ember kell. A végén mindig jót cselekedtem. Most emberrel játszom. Összehasonlíthatatlan.

Nagyon durva mikor a társak nem tudják mit szeretnél, és természetesen, te tudod, hogy ?k mit akarnak. Mindenki fél, hogy hátbadöföm ?ket, az ostobák. Mindig ki tudom magyarázni magam, ha nem teszem megölnek, de hát tökéletes test?röket nem nagyon talál manapság az ember. Jobb ha tudod, hogy meg akarnak ölni, és fölkészülsz, minthogy meglepésb?l támadjanak rád. De ezek túl jók, hogy bántsanak, egy beteges és vékony varázslót……

Na mindegy. Lejjebb olvastam valahol egy Elf barbárról. Mi sem nézzük meg a táblázatot, ha kasztot és fajt választunk magunknak, de nem hiszem, hogy pusztán tetszett neked az elf életstílus, gondolkodásmód azért választottál elfet barbárnak.

Szerintem nincs ember akinek tetszene az elf életstílusa, lelke, gondolkodásmódja. Mi jó lehet, egy fels?brend?ségi komplexusban szenved? nyámnyila hosszúfülü kijátszásában, akinek annyit és a becsület, mint a kráni tizenhármak eggyikének. Az elfek pusztán a hagyomány miatt maradtak még a jó oldalon, de egyszer az is feledésbe merül! Nézzük meg most ?ket, ha be akarsz jutni az országukba, olyan úon, ahol nem járhatsz szó nélkül megölnek, és ez nem az eggyik legjószívübb nép sajátja.

SZERINTEM

Köszönettel:

Link a hozzászóláshoz

Azért kaptam zotgeitet, mert az a legtápabb. Kénytelen leszek megkérni a mortelt hogy segítsen. Talán amíg kinyír minket le tudom aprítani. Már elvesztettem véglegesen egy csomó fp-t meg ÉP-t és a végén él?holtat kell csinálni magunkból. :cry: Gem: Regenerálással szerinted a végleges veszteségeket vissza lehet szerezni?? :(

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...