Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc kasztod?


Antail

Melyik a kedvenc kasztod?  

27 szavazat

  1. 1. Melyik a kedvenc kasztod?

    • Harcos
    • Gladiátor
    • Fejvadász
    • Lovag
    • Tolvaj
    • Bárd
    • Harcművész
    • Kardművész
      0
    • Pap
    • Paplovag
    • Boszorkány
      0
    • Boszorkánymester
    • Tűzvarázsló
    • Varázsló
    • Egyéb - Leírom hozzászólásban


Recommended Posts

Beee rossz válasz.Ha szellemtánc közbe szúrod a fjembe a ramierát a varázslatot akkor is elnyomom, csak utána halok meg.Egyébként meg a láthatatlan gecizésed ellen egyet mondok.gyógyító amulett.Ja a variról meg annyit hog sztem mentál me van ellene ami egy sámánnak azé elég magas.Csumi(ja és lécci ne fikázódjá mindenhol mer egyszer bepöccenek és akkor olyanokat fogok mondani meg tenni amiket normál esetben soha, ugyhogy lécci)

Link a hozzászóláshoz

El?ször is: Gord finomabban egy kicsit..... :) Másodszor, Gem: Mindennek megvan az ellenszere, ebben igazad van, de ha a sámánod mindenre fel akar készülni akkor kb 35 kiló amulettet és egyébb nyalánkságot kell hurcolnia ahhoz hogy védve legyen minden ellen, és természetesen ott van a találékonyság ami ellen nem vehecc semmit :) Harmadrészr?l meg csak azt hoznám fel a sámán mellett, hogy szerintem egy nagyon jó njk kaszt, de ha kimozdul a szellemei birodalmából akkor sajna nem igazán életképes.... Ha viszont ott van akkor nagyon durva képességei vannak !! Mindenkinek ajánlom hogy vigyázzon vele, nálam már nem egy party halt meg sámánok kezei által :)

Link a hozzászóláshoz

Kedves Barátaim!

Had szólok bele eme parázs vitába. Sámán Vs. t?zvarázsló? A t?zvarázsló gy?z! Szinte 90 %. A sámán nem azért szép. Hanem mert ahogy ki játsza az ember az a szép. (Én speciál utálom). Nekem a varázsló jön be. Egy jó kisgonosz mágusnál semmi nem lehet jobb. Ahogy a csapattagok megpróbálják jó utra terelni.Háát....

Köszönettel:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...