Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc kasztod?

Antail

Melyik a kedvenc kasztod?  

27 szavazat

1. 1. Melyik a kedvenc kasztod?

• Harcos
    • Gladiátor
    • Fejvadász
    • Lovag
    • Tolvaj
    • Bárd
    • Harcművész
    • Kardművész
      0
    • Pap
    • Paplovag
    • Boszorkány
      0
    • Boszorkánymester
    • Tűzvarázsló
    • Varázsló
    • Egyéb - Leírom hozzászólásban

Recommended Posts

Sziasztok!

A t?zvarázslót bevallottan elrontották az alapkönyvben és a helyzetet a Második törvénykönyvvel javították. Az ET szerint _nagyon_ nagy kihívás a T?zvarázslóval játszani. A Mt sok hibát és hiányosságot kiköszörül. A kasztot ezért én mindíg a Mt szerint néztem. Ezért volt a félreértés Mazsino :) Az ET-s T?zvarázslóval szerintem ne foglalkozzatok. A Mt viszont egy tüzérségi üteget csinált bel?le, amivel egy valamire való játékosnak tudnia kell játszani. Mr. Bean teljesen igazad van a szépség csökkenéssel kapcsolatban. Jó ötlet ;) A Kis Mészárosnak tetszik :twisted: :twisted:

A varázsló nem gyenge, csak a varázsló esetében nem történt meg az, ami a t?zvarázsló esetében igen. Nem jelent meg hozzá kiegészítés és tisztességes kidolgozás. Amit a varázslóról tudunk, az gyakorlatilag a mágiafejezetb?l lett kinyerve és némi infó még a Rúnából. Nem csoda, hogy annyi amat?r - értsd nem hivatalos - kiegészít? jelent meg netszerte. Ez áldatlan állapot, de szerintem orvosolódni fog a közeljöv?ben. Legalábbis remélem, hogy a varázslót majd külön lektoráljuk :) Ugye Mazsinó :) Please :lol:

Úgy emlékszem tervbe volt véve a harcosok barbárok és a papok paplovagok mintájára a mágiahasználók is. Tudtok err?l valamit? Elkészült bel?le valami?

Most így hirtelen ennyi. Uff, én beszéltem

Link a hozzászóláshoz

Se az MTK-t se a Titkos Fóliánst nem nyomtatják már, ezáltal nem lehet kapni csak használtan.

Látom nem játszottatok még magas szinten tv-vel. Bárkit meg tud ölni szemt?l szemben, akár egy várost is. Olyan a harci tudása mint egy harcosnak. Max igen kevesek által ismert drágak?mágiával védhet? a t?z pár percre 14. szintt?l és ugye abból 100 sincs Yneven.

És csak 4-5. szintig tud a vari nagyobb tüzet gyujtani (megjegyzend? sokkal kevesebb formában) és a tv kegyetlenül felülmúlja a v.-t harcban. f?leg az útválasztás után.

Szerintem a varázsló jól kidolgozott. Eddig össz három eldönthetetlen dolog van a mágiájában, és talán a laikusoknak a rúnázást leírhatták volna normálisan, mert nem hitte el nekem a KM hogy ezt meg ezt így meg lehet csinálni... (Nála nem játszok varival mivel ? se játszott vele.)

Link a hozzászóláshoz

Hát hogy scsinálom?Lássuk csak.minden nap hazaérek négykor, utána jönnek különórára a kedves gyerekek akikb?l néha eléggé elegem van.Hétkor befejzem az óratartást, fél nyolcig "megtanulok"-amúgy jelképesen-utána pedig felhúzok fórumra, elolvasom mi új van itten oszt vagy megyek jáccani vagy fel a chatre.Elég húzós napirend de már megszoktam :)

Link a hozzászóláshoz
Nem hiszem, hogy kiegészítőket fognak még nyomni. Nem annyira népszerű a magus. Én sok embertől hgallottam, hogy más szerepjátékkal játszanak, és hogy a magus szerintük szar. Persze én leoltottam őket, de akkor sem kezdtek el magusozni.

Vissza fognak térni meglátod. Mond nekik jöjjenek el a TT-be és soha többet nem mondanak ilyet. 8)

M

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
  • Új...