Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc kasztod?


Antail

Melyik a kedvenc kasztod?  

27 szavazat

  1. 1. Melyik a kedvenc kasztod?

    • Harcos
    • Gladiátor
    • Fejvadász
    • Lovag
    • Tolvaj
    • Bárd
    • Harcművész
    • Kardművész
      0
    • Pap
    • Paplovag
    • Boszorkány
      0
    • Boszorkánymester
    • Tűzvarázsló
    • Varázsló
    • Egyéb - Leírom hozzászólásban


Recommended Posts

Szavazás?!

Nos engem leginkább a Boszorkány mester fogott meg

9év alatt volt idöm dönteni :wink:

_______

Kékesen izzó apro gömb jelenik meg balomban, "Raghutan depicko ehran"

a gömb utnak indul, szélesedik..

Ahogy az ellen melkasának csapodik hatallmas dörrenéssel olvasztja szépt a páncélt és égett hus szaga csapja meg az orrom..

Lerogy... Tovább -mondom, és a démoni ármádia tovább zudul a központi csarnok felé :twisted:

Link a hozzászóláshoz

A nekromanta és a bm nem ugyanaz számomra, de nem is egyezik meg azzal ami Cyrrus oldalán van. Számomra a Bm az aki tanult néhány rúnát és azok segítségével varázsol, vagy egyszer?en csak egy intuitív varázsló aki ráérez a mágiára de nem tör?dik azzal hogy hogyan is kell ezeket csinálni.... A Nekromanta pedig egy elméleti tudós aki kisérletez? kézségét a holtakon "éli" ki .... Et??l függetlenül a módszereik végeredmény egy és ugyanaz, a holtak, a holt lelkek és a negatív energiák manipulálása. Más az út de a cél ugyanaz. Illetve a körítés az ami nem azonos, mert a Bm mindennel foglalkozik amivel kárt lehet okozni, a b?bályoktól a természetimágián keresztül, míg a Nekromantának ez inkább egy lealacsonyító dolog, ezért nem is nagyon tudok elképzelni egy t?zmágiával operáló nekromantát.....

Link a hozzászóláshoz

3 évig játszottam vele, de még ha tehetem most is beállok vele!

A neve: Mali Zeku

8. tsz.

Udvari ork

Harcos kaszt

Rend jellem

22-es er?

238 cm

204 kg

KÉ: 17 TÉ: 84 VÉ: 127

Fp: 82

Abbith: teljes vért, láncos buzogány, pajzs, dobó lándzsa, hosszú kard, t?r.

Mf. képzettségei: Pszi (28 pszi pont), Nehézvért viselet, fegyverhasználat,

Af: 3 fegy. haszn.; lovaglás; uszás; futás; pajzs haszn.; szakma (fegyverkovács); fegyver dobás (lándzsa); ökölharc; harc helyhez kötve; hadvezetés; irás/Olvasás.

Varázs tárgy: Lapis lazuli (+25 pszi pont); Arany madár szobor (teleport)

Vagyon: Közepes lovag vár északon, 1800 katonával, Erigowi fennhatóság alatt; 17000 arany.

Röviden ennyi, hátha a szám fanatikusokat érdekli.

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Én egy Aries De'Morgan nevezet? Yllinori harcossal játszottam a Solymok közül a legtöbbet, bár nem életutat hanem egy verseny után nagyon megkedveltem és akikkel együtt játszotunk ?k is hozták a csapat többi JK-ját és megmaradt a rablóbanda amit kitaláltunk el?történetnek. Egyébként a kari 6. TSZ-ü. Ja és van gúnyneve: Csuklyás

Link a hozzászóláshoz

Helló mindenki!

Életemben el?ször Játékos Karaktert alakítottam, ugyanis az egyik JK-m kipróbálta a KM-séget. Egy Kráni Ranagol Pap vagyok. Szerintetek az jó, hogy úgy játszunk felváltva, hogy amíg valaki KM, addig a JK-ja NJK lesz. Szerintem így elég jó, és ezek után mindenkinek lesz alkalma a játékra.

Nagyon jó játszani a Ranagol pappal, a többi JK még a nevem sem tudja, ugyanis nem bízok meg bennük. Egy másik JK egyébként Ranagol hív?. (jaj de jó nekem) A csapatban mindenki els? szint?.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...