Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc kasztod?


Antail

Melyik a kedvenc kasztod?  

27 szavazat

  1. 1. Melyik a kedvenc kasztod?

    • Harcos
    • Gladiátor
    • Fejvadász
    • Lovag
    • Tolvaj
    • Bárd
    • Harcművész
    • Kardművész
      0
    • Pap
    • Paplovag
    • Boszorkány
      0
    • Boszorkánymester
    • Tűzvarázsló
    • Varázsló
    • Egyéb - Leírom hozzászólásban


Recommended Posts

crow te mivel szoktál mászkálni??és egyáltalán mért akarod kiirtani a sámánokat...nem hinném, h ez egy jó 5let - nem mintha gemre lennék tekinttettel - hanem a sámán irtások következményei sajnos szinte végeláthatatlanok... f?ként az oly barbár törzsek nem kedvellnének téged, amelyek közvetve, avayg követlenül, de szinte teljes értékig függ a sámán(juk)tól...és mivel ebb?l van pár, ezért nem hnném, h te is jol járnál a sámán irtással....mi a véleményed???

Link a hozzászóláshoz

na ja a sámán jó, meg eros, meg tápos, csak ha vmi komolyabb varázslatot akar nyomni, akkor az fp-idnél rendet tud tenni,és az er?sitésr?l még nem is szóltunk...tehát - igen mint mondtad, ha min nincs 30-40 fp je majdnem halott...talán ezért nem a leggyengébbek harcban...

a t?zvarikról meg annyit, h elégg? kötöttt kaszt, mer mindig meg kell indokolni, vagy legalábbis kellene, h ahol van, ott miért is van, mit is, kinek is a parancsára teszi...mer nekik azért rendesen rákoppintanak a körmükre...de ha szabadna megtudnom, h melyik tip, avagy utón haladó t?zvariról beszélsz???

Link a hozzászóláshoz

Na igen az er?sítés...elárulok neked egy titkot.A sámán varázslatait általában nem kell er?síteni mert alapból is olyan az E-jük/a sebzésük hogy az tökéletesen megfelel.Nekem legalábbis.Egyébként lehet benne valami hogy pont azért nem olyan gyengék a harcban hogy ha már az fp iket jól leszivatták legyen még esélyük túlélni...bár általában nála elég stokott leni az fp hogy a varik megöljék az ellenfelet.

Err?l jut eszembe egy kedves eset mikor én sámánnal jáccota(mily meglep?) és egy csapat ork gladiátor megtámadott minket.Nekem volt kemény 25-es ké-m, 30-as té-m, 76-os vé-m(ez 5. szintten).Tök b voltam parázva mivan ha a többiek nem bírnak el velük aztán megszólalt a harcm?vész"vedd el? a egyvereidet".

Link a hozzászóláshoz

nos ha szoktad olvasnia a bemutatkozásokat, akkor kiserül a törimb?l, h nekem sookalta többet kell használnom a fegyvereimet...kb mint egy t?zvari,csak nemegészen...na azzal a karival van az, hogy amig a többiek 5.szinr?l kezdtek, és azzal is folytatják, addig én 1.r?l kezdek :mrgreen: :mrgreen: vajon mért, én nem tudom...na egen a másik az, h én nekem baromi alacsony a KÉm, ezért szinte mndig hátul allok,ellenben a CÉm (1.szinten):54..........fegyver nélkül....

és akkor még nem kezdtem el varázsolni sem....

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...