Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc kasztod?


Antail

Melyik a kedvenc kasztod?  

27 szavazat

  1. 1. Melyik a kedvenc kasztod?

    • Harcos
    • Gladiátor
    • Fejvadász
    • Lovag
    • Tolvaj
    • Bárd
    • Harcművész
    • Kardművész
      0
    • Pap
    • Paplovag
    • Boszorkány
      0
    • Boszorkánymester
    • Tűzvarázsló
    • Varázsló
    • Egyéb - Leírom hozzászólásban


Recommended Posts

szerinte kb olyasmi lehet a atás, mitha doarn majd össz varija elszabaditaná össz manáját...innen mindenki kitalálhatja, mi lenne a mellék hatás, azonkivül, h felborulna a manaháló áramlása, és emnnyisége is khhhmmm..... érdekesen aakulna....tehát maradjunk annyiban, h nem irtunk ki senkit, ül nem varikat/sámánokat, és egyéb mégihasználókat....

Link a hozzászóláshoz

Keresd meg ki az akinek érdekében állhatna hogy megtegye és ereje is van hozzá.Ezek után már csak aról kel gondoskodni hogy a szerencsés kiválasztottnak oka is legyen megtenni.

monjuk valahogy hitesd el toron vezet?ivel hogy shulur régóta ellenük dolgozik (konkrétan nevezd meg a vezet?ket).Utána már csak gyönyörködnöd kell a m?vedben :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Én személy szerint a fejvadászt szeretem a legjobban. Második a t?zvarázsló, harmadik a tolvaj.

A fejvadász azért mert ?vele tudok igazán érvényesülni, és mert... egyszer?en szeretem a kasztot és kész 8) . Nemhiszem, hogy le tudnám írni az okát. A t?zvarázsló azért csak a második, mert a nagy a hatalma, de talán kevesebbet kell vele trükközni, hogy sikeresen teljesítsen egy küldetést. Nagyobb a hatalma, bár igaz, hogy mivoltát folyton lepleznie kell, de megvan neki az ehhez mért hatalma. :twisted:

A tolvaj nagyon megtetszett, mert sokat, kell vele trükközni és ez nagyon feldobja a játékot. Például, nagy hajszával kell számolnia, ha véletlenül lebukik. És ez teszi igazán nehézzé. :P

A többi kasztot is szeretem, de ezek azok amik igazán közel állnak hozzám. Legalábbis én ezeket érzem magamhoz igazán közel. :D

Link a hozzászóláshoz

hmm...hogy érted azt, h egy t?zvarinak nagyon takargatnia kellene, h hova tartozik...nekik megvan a jellegzetes ruházatuk, amir?l minden ember tudja, h ki is az adott személy...sajnos emiatt szokott soxor bajba kerülni...de hát ez van...

a tolvajokat meg nem ismerem...egyel?re, de ami késik nem múlik, habár ha a dolgok jelenlegi állását nézem, akkor nem is fog sorra kerülni egyhamar....

Link a hozzászóláshoz

Asszem kifogom próbálni a fejvadászt, :lol: egyre nagyobb késztetést érzek, de a mostani kasztom, ami egy Arel-pap, hááát elég jó és izgalmas kihívás, mert mint én egy forró fej?, hírtelenharagú és korlátokat nem t?r? ember :oops: egy kötelesség teljes pappal, mert az, az Istene után/ért kell cselekednie, hát elégnagy kihívást jelent. :roll:

Link a hozzászóláshoz

én nekem most a csúcs a fagyvari...h????? iszonyat király...nagyon nagy vele játszani...képzeld el, h van baromi er?s, és hatásos mágiád, de alig, vagy szinte soha nem használhatod, mert az a lebukással fenyeget...hasonló, mint a tolvajoknál, h nagyon ovatosnak kell elnni, csak ez itt valahogy mégis más...nem lehet leirni...ráadásul amiatt, h alaig-alig használhatja a mágiáját sokkal több fegyveres, és túlél? képzettséget használhat, és használ is...f?ként, h spec ikerkasztként játszom vele...varázsló-fagyvarázsló...eszményien nagy...mindenkinek tudom ajánlani...f?ként olyanoknak, akinek elegük van abból, h jön egy jól megtermett barbár, és eggyettlen püccintéssel a másvilágra küld....nagyon er?s, de nagyon vissza kell, h fogja magát az ember...mert nem csak,h nem varázsolhat az ember lépten nyomon, mert azért mindig becsúszik 1-2 baki, amikor a lét a tét ( :mrgreen: , de vannak olyan helyzetek, amikor egy teljes csapat élete a tét, vagy az, h lebukik, mint fagyvari...melyik a rosszabb döntés...szinte bármikor képes feláldozni "öncéljaiért" a társait, de ez akkor is rendkivül kemény....

Link a hozzászóláshoz
Majd utna nézek a karakteralkotásának és megpróbálom kicst ésszer?bb formába önteni ahol kell(ez nem azt jelenti hogy most azonnal nekállk scak ha lesz kedvem megcsinálom.

Tudod Nefi szerintemmindenkire ua. szükség van csak az akülönbség hogy mikor.Egy harcban inkább tudok egy tapasztalt fejvadászt az oldalamon de utána szívesen látok egy papot mert(nem tom te hogy vagy vele de), én szeretem hogyha összeraknak miután jól szétütötték az arcomat.

Mondjuk ez esetben igaz,de hol találsz Kránon kívül olyan papot aki meggyógyítana egy nem Pyarroni hit? embert/karit?

Link a hozzászóláshoz

A fagyvarázsló tényleg nagyon érdekes kaszt. Pont amit te is leírtál az teszi érdekessé és élvezetessé a játékot. Tapasztalatból mondom tényleg jó kaszt.

Nem tudom, hogy mit mivel lehet ikerkasztba sorolni, pl. : Lehet e egy t?zvarázslót egy fejvadásszal ötvözni. Én err?l még nem olvastam. Valaki leírná ezt nekem? :wink:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...