Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Krán - a sötétség birodalma


Con Salamander

Recommended Posts

On 2008. 06. 06. at 14:41-kor BYCS írta:

Tehét neki kell a Szerafista energia(mert ha jól emléxem.. ő sem Istenként kezdte...), az energia pedig Darabszámon alapszik, nem pedig a hatalmon, pontosabban exponenciálisan ritkaábbak az erősebb egyedek, tehát hiába van egy ÕsAquvir valakinek 1000 manája, az is csak 10 db 10. szintű varázsló energiája. Természetesen hatalma rettenetesen nagy és esélyük sem lenne ellene, de mégsem biztosít több energiét Istenüknek.

Én legalábbis így gondolom,és mielött lerohannak, mégegyszer ÉN így gondolom...

Buh, hát azért nem. Ne hasonlitsunk össze egy 100. Tsz-es!!!!! varit 10 db 10-essel. Mérhetetlenül nagyobb tudású!  Meg ők oddal manipulálnak, még ha figyelembe vesszük is a "frissebb" kiegeket akkor is 10manna vég ki egy od-pontot. Ergo 1 db tömegre ható 10 odos hatalmoszó és csak 10 öregemberünk marad aki csorgatja a nyálát.... :D

Uff beszéltem!

Link a hozzászóláshoz

Bocsi másnapos vagyok, rosszúl értelmeztem a dolgokat, nem ez volt a kérdés :D

Ha elfogadjuk a tényt hogy a hivek adnak energiát (mannát) az istennek, véleményem szerint akkor is számít ki adja azt. 

Pl: Lásd Adron akinek alig van pár ezer híve ám azok mindannyian pap/ varázslók, vagy varázslók. Erős hívek, és Adron is erős! Sőt idősebb a legtöbb Pyar istennél.

Uff beszéltem!

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Hát, nem hiszem, hogy feketén-fehéren ez ki van jelentve, de logikával több minden is összerakható belőle. 

A Fekete Torony körül, ahol sok az oddal átitatott feketeacél tellér, laknak az nagy ősaquirok, akik tartományai a tiltottak, ezt nemigen kell tovább bonyolítani. Azok amúgy is furák, gyakran élhetetlenek, meg nem is a tartományi szerkezetük miatt vannak - lásd Sum. 

Aztán mindenki más is befelé igyekszik... tehát utánuk jönnek a belső tartományok - néhol középsőnek is mondják, nem kis zavart okozva. :) - amiket a 13-ak jobban figyelnek, meg consulart neveznek ki... a külsők meg a többi, a határ mentén. Nem hiszem, hogy van, lenne olyan, aki a területét kintebb helyezné... bár ebből is lehet kalandot kreálni... 

Darabolo kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Most már mondhatom hisz tegnap játszottuk, azért is érdekel nagyon, mivel a 10-es szintű partit tegnap Krán-ba vittem. Már a határnál nagy volt a hisztijük :D , kicsit az én hibám is, Kránt mindig egy übertáplegyözhetetlen, kikerülhetetlen, bekerülhetetlen valaminek írtam le. Első neki futásra találtak is egy 10 fős sárkánygyík párzó telepet. Legnagyobb meglepetésemre/meglepetésükre a 4. kör leteltével már csak 2 gyikocska volt.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...