Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Általános beszélgető


Recommended Posts

A rossz hírek mind igazak, jövök és mesélek a héten, a csillámpóni tudja csak, melyik (szerencsétlenül járt) csapatnak. De nem emiatt írok.

A helyzet az, hogy idén is lesz lehetőség egy versenyen kívüli, esti kalandra; valószínűleg péntek este. A napi menetrend után 20-21h körüli kezdéssel, nagyjából éjfélig-egyig tartó eseményre lehet számítani. Elsősorban freestyle a cél, gyakorlatilag bármilyen világ, amihez volna kedvetek. Annyi, hogy nem nagyon fogunk kockákkal bajlódni. Hogy ez hogyan működik majd, azon aggódni felesleges, megoldom. Adott esetben lehet rendszer mentén is játszani, de akkor kisebb a pool, amiből választani lehet (M*, SR, CoC, SW6, ADD, KAMB, vagy valami rule light cucc).

A csütörtök estét befoglalom egy Paranoia partira, amihez a csapat nagyjából megvan (6-ból 5 pozi elviekben már leköttetett).

Szombat estére pedig asszem idén nem vállalok mesélést, mert nem szokott jól elsülni, addigra kiég az agyam a sok meséléstől. Viszont helyette szeretnék játszani, tehát ezúton keresem szombat estére a mesélőmet és a csapattársakat egy fergeteges kalandra! Erőst kacsintok Cz felé, mert az egyetlen közös játékunk örök emlék, de nyitott vagyok bármilyen csapatösszeállításra (és rendszerre, meg egyébként is).

A szerda estéről egyelőre nem tudok nyilatkozni, itt ugye 0. ciklus lehetséges (fogalmam sincs, hogy lesz, csak a korábbi évek tapasztalata alapján mondom). Ha valamilyen úton-módon pár óra itt is felszabadul, akkor ide is befér még egy kaland. Ez nagyon esetleges, egyelőre nem számolok vele.

Hát ennyi hirtelen. Uff.

Link a hozzászóláshoz

Ha már játékot hírdetünk, TTK kaland lesz, még magasabb szinten, most óriások és gólemek helyett új, még izgalmasabb ellenfelekkel! Valamelyik korai napon, szerda-csütörtök, mert később már szétcsúsznak az emberek.

A pénteki játék mindenképpen érdekel @Sir Thomas, a tavalyi szombati is jól indult, csak idejekorán szétesett. Pedig ritka a jó horror, az meg annak indult.

Sir Thomas, Dryen és Jadis kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Miután Hulla keresztbe szervezte a random kalandot (köszi amúgy  :peace:), kicsit átszerveződik a menetrend. Most akkor kb így nézünk ki:

  • Szerda este: kérdéses, a tábortájékoztatón múlik
  • Csütörök nap közben: versenykaland mesélés
  • Csütörtök este: Random verseny
  • Péntek nap közben: versenykaland mesélés
  • Péntek este: Paranoia (Kata, Nut, Albruk, Alga +2)
  • Szombat délelőtt: versenykaland mesélés
  • Szombat délután: kérdéses, a tábortájékoztatón múlik
  • Szombat este: játszanék valahol (KM kerestetik!!!!)
Link a hozzászóláshoz
2 órával ezelőtt-kor Sir Thomas írta:

Miután Hulla keresztbe szervezte a random kalandot (köszi amúgy  :peace:), kicsit átszerveződik a menetrend. Most akkor kb így nézünk ki:

  • Szerda este: kérdéses, a tábortájékoztatón múlik
  • Csütörök nap közben: versenykaland mesélés
  • Csütörtök este: Random verseny
  • Péntek nap közben: versenykaland mesélés
  • Péntek este: Paranoia (Kata, Nut, Albruk, Alga +2)
  • Szombat délelőtt: versenykaland mesélés
  • Szombat délután: kérdéses, a tábortájékoztatón múlik
  • Szombat este: játszanék valahol (KM kerestetik!!!!)

Mar nem tudom mennyit merek bevallalni, de meg szerintem nem meseltem neked :) A szombat estere en beadnam magam jelentkezönek mint KM, ha elfogadsz, 

Catsmile kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Üdv,

az ütemezésekkel érdemes megvárni a teljes tábortájékoztatót, mert sokakat el fog szólítani az évente esedékes Kalandozók Egyesület Közgyűlés, illetve lehetnek még olyan, központilag szerveződő dolgok, amik többeket érdekelnek. Az ötleteléstől nem szerettem volna elvenni a kedvet, csak az elmúlt évek tapasztalatát osztottam meg - idén a szervezést is pihentetem, szóval semmit sem tudok konkrétan :peace:

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok

Szépen gyűlnek az alternatív programok, én is bedobnék egy ilyet. Meghívlak titeket egy saját kitalált fantasy világba, saját fejlesztésű játékrendszerben való könnyed játékra. A lelkes önkéntesekkel ejtenénk meg a játékrendszer béta tesztelését, ahol szívesen veszem az észrevételeket, javaslatokat. A hangsúly pedig a jó hangulaton és szórakozáson van egy általam mesélt történetben. :)

A lehetséges időpontokat majd a végleges kiírás és a jelentkezők számának ismeretében fogok kitűzni. 

Link a hozzászóláshoz
2 órával ezelőtt-kor Silver írta:

Sziasztok

Szépen gyűlnek az alternatív programok, én is bedobnék egy ilyet. Meghívlak titeket egy saját kitalált fantasy világba, saját fejlesztésű játékrendszerben való könnyed játékra. A lelkes önkéntesekkel ejtenénk meg a játékrendszer béta tesztelését, ahol szívesen veszem az észrevételeket, javaslatokat. A hangsúly pedig a jó hangulaton és szórakozáson van egy általam mesélt történetben. :)

A lehetséges időpontokat majd a végleges kiírás és a jelentkezők számának ismeretében fogok kitűzni. 

Szia! 

Én is jelentkezem, ha beférek. 

Silver kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
4 órával ezelőtt-kor Con Salamander írta:

Üdv,

az ütemezésekkel érdemes megvárni a teljes tábortájékoztatót, mert sokakat el fog szólítani az évente esedékes Kalandozók Egyesület Közgyűlés, illetve lehetnek még olyan, központilag szerveződő dolgok, amik többeket érdekelnek. Az ötleteléstől nem szerettem volna elvenni a kedvet, csak az elmúlt évek tapasztalatát osztottam meg - idén a szervezést is pihentetem, szóval semmit sem tudok konkrétan :peace:

Ez csak megerősíteni tudom, 1-2 nap türelmet kérünk és elérhető lesz a tábortájékoztató az összes kötelező és kötetlen programmal. Célszerű ennek megismerése után betervezni a programokat.

Neko és Antail kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
15 órával ezelőtt-kor Silver írta:

Meghívlak titeket egy saját kitalált fantasy világba, saját fejlesztésű játékrendszerben való könnyed játékra.

Mint hasonszőrű ("saját" (igazából hulláé) játékkal házaló), mindenképpen érdekel a dolog. Majd az ütemezésnél kiderül, hogy összefér-e ST freeform játékával meg a tervezett TTK-val (ha egyáltalán jelentkezik arra valaki, tavaly sikerült három emberrel megutáltatni :D).

Silver, Rodrigo és Rayen Reval kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...