Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Általános beszélgető


Recommended Posts

4 órával ezelőtt-kor tetra írta:

Mint hasonszőrű ("saját" (igazából hulláé) játékkal házaló), mindenképpen érdekel a dolog. Majd az ütemezésnél kiderül, hogy összefér-e ST freeform játékával meg a tervezett TTK-val (ha egyáltalán jelentkezik arra valaki, tavaly sikerült három emberrel megutáltatni :D).

Szia, ha nem áprilisi tréfa én a Hulla féle TTK tesztre beszállnék. :)

Hulla, tetra és Owden kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
On 2022. 01. 20. at 17:01-kor Pistike írta:

Jó hely! Gyakran járok arra motoros bandákkal. Elképesztően jó szerpentinek az erdőben, és egy igazi, régi motoros emlékhely Kékestető TV-torony árnyékában.

Szia. El kell, hogy keserítselek, a múlt évben elvitték az emlékhelyet, talán megszüntették? Állt a bál, sokan keresték a hozzátratozóikhoz kapcsolódó apró emlékeket. Nem tudom történt e változást, vagy hová került, tudtommal nem áthelyezték, hanem durván szólva ledózerolták. Elvileg az már nincs ott :-(  

Pistike kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
On 2022. 04. 29. at 9:12-kor tetra írta:

Mint hasonszőrű ("saját" (igazából hulláé) játékkal házaló), mindenképpen érdekel a dolog. Majd az ütemezésnél kiderül, hogy összefér-e ST freeform játékával meg a tervezett TTK-val (ha egyáltalán jelentkezik arra valaki, tavaly sikerült három emberrel megutáltatni :D).

Szia! 

Jelentem tavaly nem volt elég elrettentő a játék. Élveztem és kicsit képbe is kerültem. Ha nem ütközik a programommal és nem lesztek meg, akkor szívesen játszom. Ha vannak akik még nem próbálták, akkor nyilván meghagyom nekik az élményt. 

Link a hozzászóláshoz
9 órával ezelőtt-kor tetra írta:

Ha megszervezed a viadalt, én biztos, hogy jelentkezek rá.

Akkor keresünk rá időpontot :)

Annyi gondom lenne, hogy legfeljebb 3-4 főnek való felszerelésem van, így akinek van esetleg elfekvőben otthon larp safe fegyvere és lenne kedve megosztani, akkor ne hagyja otthon :)

Páncélt szerintem nem viszek max alkarvédőt/ pajzsot. 

Ha összejön elég fegyver akkor tarthatunk egy KM-Játékos leszámolást :tuzes:

Eric kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Ha párviadalokban gondolkodunk, akkor két főnek elég felszerelés. Nekem van egy hatalmas meg egy kisebb pajzsom, meg 1-2 burkolt fakard, de ezek egyáltalán nem egységesek, márpedig az ugyanolyan felszerelés fontos dolog egy ilyennél.

Időpontnak javaslom a szerda vagy szombat délutánt, mert akkor van nappal szabadidő.

Rayen Reval kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
19 órával ezelőtt-kor tetra írta:

Ha párviadalokban gondolkodunk, akkor két főnek elég felszerelés. Nekem van egy hatalmas meg egy kisebb pajzsom, meg 1-2 burkolt fakard, de ezek egyáltalán nem egységesek, márpedig az ugyanolyan felszerelés fontos dolog egy ilyennél.

Időpontnak javaslom a szerda vagy szombat délutánt, mert akkor van nappal szabadidő.

Párviadalra elég, de reménykedem 2 nagyobb csapatban is, annak is megvan a hangulata. 2x5 fővel már lehet régi Ostromos viadalokat is vívni. :D

Időpontnak én a péntek estét is megcéloznám, mivel este hűvösebb lesz (de még világos), 1 óránál több nem hiszem, hogy kell és nem von el játékost a szombati szabad játékról. :)
 

Sir Thomas, Catsmile és Antail kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
On 2022. 05. 02. at 16:50-kor Rayen Reval írta:

Párviadalra elég, de reménykedem 2 nagyobb csapatban is, annak is megvan a hangulata. 2x5 fővel már lehet régi Ostromos viadalokat is vívni. :D

Időpontnak én a péntek estét is megcéloznám, mivel este hűvösebb lesz (de még világos), 1 óránál több nem hiszem, hogy kell és nem von el játékost a szombati szabad játékról. :)
 

1 kard, 1 dobótőr van ,larp safe, ha szükséges írj majd, és visszük. :-)

Rayen Reval kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
1 órával ezelőtt-kor Crowstone írta:

Kinek nem tetszett a hangulatkeltő1-2? S milyen következtetést vontatok le belőlle?

Az első kérdésedre válaszolva: én nem ismerek olyat. :)

A második kérdésedre azt mondanám, hogy egy kráni érdekeltségű csoport kiiktatta az yllinori felderítőket, amivel valami nagy-nagy gonoszságot akarnak leplezni és a JK csapat feladata lesz ezt kinyomozni és megállítani. A viszonylag magas karakterszintet hozzávéve minimum kráni fejvadászokra számítok aquir támogatással. :D 

Link a hozzászóláshoz

Kérdéseim lennének a mélyen Tisztelt Szervezőkhöz!

Mielőtt felteszem őket, esengve kérem megbocsátásukat tudatlanságomért, legyenek kíméletesek egy szegény, megtévedt kalandorral. :sry:

Első kérdésem, hogy a képek alapján annyira nem volt felmérhető a játéktér lehetőség. Esetleg lesznek megnyitva termek, ahova be lehet ülni vagy készüljünk piknik jellegűre és vigyünk magunkkal ülőhelyet? :D

Második kérdésem annyi, hogy este ki lehet e menni a kapun/ajtón? Lesz-e, aki kienged? Bejárósak leszünk, jó lenne tudni előre, hogy szükséges-e megtanulni teleportálni vagy tudunk majd ajtót használni, amikor éjfélkörül elbotorkálnánk az alvó helyünkre.

Megtisztelő válaszukat előre is köszönöm!

U.i: A választ ide kérném, pszi üzenet értelmezésében gyenge vagyok. :)

Lopov kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
57 perccel ezelőtt-kor Nut írta:

Kérdéseim lennének a mélyen Tisztelt Szervezőkhöz!

 

Ezek teljesen jó kérdések. Szóval nem kell mentegetőzni. ;)

A terveink szerint lesznek kinti és benti játékterek is. A szükséges bútorzatot a helyszín fogja biztosítani kb. iskolai és kerti bútorok képben.

Természetesen a közlekedés megoldott, szóval választhatjátok a hagyományos módszert majd. 

Nut kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
On 2022. 06. 27. at 22:49-kor Hulla írta:

Ezek teljesen jó kérdések. Szóval nem kell mentegetőzni. ;)

A terveink szerint lesznek kinti és benti játékterek is. A szükséges bútorzatot a helyszín fogja biztosítani kb. iskolai és kerti bútorok képben.

Természetesen a közlekedés megoldott, szóval választhatjátok a hagyományos módszert majd. 

Köszönöm a választ! Akkor bedobok még egy kérdést - bár  gyanítom a választ . Wifi-vel hogy áll a hely?

Link a hozzászóláshoz
On 2022. 06. 29. at 5:36-kor Nut írta:

Köszönöm a választ! Akkor bedobok még egy kérdést - bár  gyanítom a választ . Wifi-vel hogy áll a hely?

Aki internetezik jatek kozben annak a telefonjat megeszik a WifiGinsourok.

Aki a taborban -nem veszhelyzet miatt- internetezik, az pedig meg nem tudja, mennyi jobb dolgot lehet csinalni annal, es majd utolag fogja megbanni hogy ahelyett, hogy jatszott volna valamit a tarsasaggal, inkabb a kutyujet bujta.

Niobe, Nut, Hulla és 3 további kalandozó kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...