Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

NYT 2005 visszhang - hangulat, kastély, élménybeszámolók


Antail

Milyen volt az idei NYT?  

40 szavazat

  1. 1. Milyen volt az idei NYT?

    • IstencsászárRúnaPallostáp
    • Kevés volt a Morális szabály, de végülis jóvolt!
    • Nem volt jó! KÃ?REM VISSZA A PÃ?NZEM


Recommended Posts

Szerintem a modul szuper volt, én legalábbis nagyon élveztem. Tábor utána egy fél éjszakán vesézgettük Amunddal (aki imádja a hideget, és igenis jönni fog a TT-be), és sikerült sokmindent megértenem. Ne olvassátok a modult, hanem érezzétek! Nézzetek mögé! És gondolkodjatok el rajta.

Lenday: Semmi jogod kritizálni a modult, amíg nem írsz jobbat, és amíg nem a te történetedet meséli 12KM, és hallgatja 80JK!!! Amúgy nem biztos h Amund miatt haltál meg. Nem lehet h te voltál béna? Nem lehet h azért nem volt esélyetek mert egyszerűen csak te/ti nem tudsz/tok játszani?? Könnyebb inkább mást hibáztatni a sajtá hülyeséged miatt igaz? <MODER

Link a hozzászóláshoz

Szevasztok!

Bocsi, hogy kicsit lerontom a hangulatot, de a tábor nem volt mindenkinek megaszuper. :(

A kis csapatunk úgy ment le, hogy egy jót szerepjátékozunk, nem jött össze.(hozzá kell tennem a modul megoldása másodrangú volt)

Kezdjük az elején:

Első KM Amund, ő mesélt a tábor alatt a legjobban, igaz hogy az első 2 ciklus egy-egy mondatba lett lemesélve és 2 JK meghalt, de ők hibáztak egy kicsit és hála a morális szabálynak túlélték, s folytathatták a modult. Szabadon szerepjátékozhattunk és a kis halászfaluba ez idő alatt feláldoztunk egy részeget Orwellának. :D Ezután megérkeztünk Armenbe, természetesen nem abba a fogadóba szálltunk meg amibe kellett volna, de ez mindegy. Ettől függetlenül köszi, hogy meséltél.

Második KM Mate, itt kezdődtek a gondok, reggel felébred a papnő és látja, hogy egy szőrös kéz leejti az áldozótőrét gyorsan az ablakhoz rohan, de a nagy köd miatt nem lát senkit. Az áldozótőrre elmond egy mágia kifürkészését

Km:

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Hát mint Km én nagyon-nagyon-nagyon élveztem a tábort. :twisted:

Igaz ez volt kicsiny életem első ilyen rpg tábora - így talán egy kicsit erősebb a lelkesedésem a kelleténél (bár nem hiszem). A csapataim igazán nagyot alkottak. Mindenkinek üzennék valamit, a kasztokra mind emlékszem, de a nevekkel néha bajban vagyok így bocsánatot kérek előre is azoktól akiket név szerint nem említek, általában mindenki nevére emlékszem, csak egyszerre random szerint néhányra :oops:

Előszőr a Vegyes felvágott:

Bár én éjszaka szeretek igazán mesélni, ez az ő esetükben nem jött össze, úgy érzem ők igazán megalapozták számomra az egész hangulatát. Igaz a csapaton belül volt egy kis feszültség, ami néha döcögőssé tette a játékot, de hosszabb távon ez csak színt vitt az egészbe.

Külön köszönet Felonnak, aki mindenki másnál jobban tudja félni és sajnálni a karakterét :wink:

A boszorkányt igazán jól kijátszottad, nem vesztél el a mágiarepertoár sűrűjében, és hallom előtörténetetek is a te kezed munkáját dícséri...

Boszorkánymester: úgy hallottam te is Tomi vagy, bár nem mutatkoztunk be egymásnak, nálad csak azt kifogásoltam, hogy folyamatosan a varázslataiddal törődtél, végig azon gondolkodtál, milyen mágiát süthetnél el az adott pillanatban, emiatt a karaktered igazi jelleme a háttérbe szorult. Emelett nem lehet rád különösebb panaszom.

Cather: épp ma említetted, hogy nemrég óta játszol, de mint mondtam ez egyáltalán nem látszott rajtad, beleélted magad, és a gladiátor karakter ellenére sem váltál gyilkológéppé, ezt nagyon értékelem. A csapat egyik mozgatórugója voltál.

Oshram: az ereni harcos aki levágta bátyja kezét egy összetűzés alkalmából :wink:

Egy kicsit szűkszavú voltál és visszahúzódó, de mégis éreztetted magad a csapatban (pl ágyat profin tudsz szerezni...:D ) Hiányoztál volna a játékból ha nem vagy csapattag.

Hunter: Nálad éreztem a legtöbb játéktapasztalatot, végig hidegvérrel gondolkodtál és cselekedtél, nagyon sajnálom így utólag nem adtam igazán lehetőséget a tolvaj karakter kijátszására. A csapat másik mozgatója, a profi JK.

Harmadik ciklus Éjfekete Lelkekkel:

Végre egy kis Dark. A hangulat remek volt és Shalafi (télleg jó) humora ellenére is megvolt a napi Lovecraft féle betevő. A beleéléssel egyáltalán nem volt gond, sőt...A csapat nagyon jó így együtt, bár pár mezítelen nő már megtudja osztani a tagokat rendesen :wink:

Bahamuth: az árnyvadásszal az elején egy kicsit gondban voltam, de hamar helyre rázódtak a dolgok, a karaktered jellemét maradéktalanul hoztad, egy kicsit mégis hallgatagnak találtalak, remélem ez nem az unalom jele volt... A hidegvér nálad is végig befigyelt.

Vennes: A morgena papnő, télleg meghúzódtál a társaid háta mögött és onnan próbáltak vezetgetni őket, halkan de céltudatosan adtad elő ötleteidet, egy vérbeli szerepjátékost ismertem meg benned.

RQ: az "ember", igazából te sem hallattad sokszor a hangod, de azok a ritka megnyílvásulásaid télleg megadták a hangulatot a játékhoz, beilleszkedtél a csaptba jellemileg tökéletesen, és folyamatosan áltad a varázsló közeledését... :)

Shalafi: a varázsló, aki nem átalja a manáját felhasználni, ha esélyt lát arra, hogy egy zárt toronyba kerüljön egy tucat meztelen nővel... :wink:

A humorod megtette hatását, és a komoly részeknél érezted, hogy oda nem poén kell, hanem csönd. Neked volt a legnagyobb hangod a partiban de ez nem ment a játék rovására -> köszönöm ezt a felejthetetlen játékot.

Leviathan: a niarei fejvadász, aki a más kultúrákhoz való vonzalma miatt próbálkozott megismerni a más kultúrából származó - Shalafinál már említett - tizenpár hölgyeményt. :)

Nem tudom eldönteni, hogy te vagy Bahamuth üldte végig nagyobb hidegvérrel az estét.

Negyedik ciklusozás az

Link a hozzászóláshoz

Hello mindenki!!

Én is az ominozus csapat tadja voltam (Tier...) ugyhogy pár szót kell ejtenem a csapattársaim valamint Amund védelmében. Nem az egész csapatunkat hanem csak 2 tagot ölt meg amund(ez szerintem fontos részlet).(Szerencsére a karakteremnek még a morális szabályt sem kelett igénybe vennie). Valamit az emlitett két csapatársam Miki és Krysz téleg ugy haltak meg hogy nem nagyon hibáztak. De én személy szerint nem hibáztattam Amundot a történtekért mivel ilyen "balaeset" bármikor megeshet.Igy hozta a sors és nem lehetett mésként megoldani. Személy szerint nekem semi bajom Amundal!! Bár nem tulzottan ismerem csak egy rövid beszélgetés zajlott le közötünk, ezalapján pedig jó fej!! És az az oldala mely Km az pedig szerintem iszonyu jó. Ezt most nem azért irom mert..... hanem mert olyanyira élveztem és olyan bizsergetö félelem övezett az ö mesélése alatt hogy ilyet még nem éreztem. Kár olyan rövid ideig tartott. Bár az tény hogy a maradék csapattagog eszméletvesztése teljess mértékig a mi hibánk volt. ugyanis nem kelett volna betörnünk a toroni Pszionistához. Utólag télleg hülye ötlet nek tünik:) És külön köszönet a km ekenek név szerint Dragon: jól szinkronizélja a nöi szereplöket:) Mazsino: nagyszerö volt ahogy a niareit alakitotta Amund: ilyesztö jelenetek mestere

Valamint Fasanova: Az északai live futás eszméletlen jó volt.

Elsö táborom volt és nagyon tetszet enyhe félelemel mentem oda de felesleges volt. És köszönöm a Rendezöknek (név szerint nem sorolom fel öket ugyis tudjátok kik ök) hogy részt vehetem benne.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Ma jöttem meg Franciaországból, majd írok élménybeszámolót a táborról és az útról is, csak most még kissé fáradt vagyok és lusta.

PPL Pyarr és a dzsad vallás kerestetik, valakinek kölcsönadtam táborban, és nem kaptam vissza. Ha esetleg valakinél van egy gazdátlan ilyen, vagy találtak a táborban, megköszönném, ha szólna...

Link a hozzászóláshoz

Külön köszönet Felonnak, aki mindenki másnál jobban tudja félni és sajnálni a karakterét :wink:

A boszorkányt igazán jól kijátszottad, nem vesztél el a mágiarepertoár sűrűjében, és hallom előtörténetetek is a te kezed munkáját dícséri...

Re TOMi :)

Sajnáltam a boszimat, de életben maradt :) Bár ez nem is rajtam múlott :(

Köszönöm a véleményt, miszerint jól játszottam :) Te meg jól meséltél, ezen sokminden múlik.

Az előtöri közös munka volt, mindenki dolgozott benne :) Remélem tetszett.

Más. Én is maradtam volna még táborban, Z, legközelebb egy hónapos legyen, jó? :)

A'frad gyakoroltam ám a mozdulatokat, amiket tanultam :) Tökélyre fejlesztem :)

Üdv.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Először is köszönöm Antailnak a szíves vendéglátást, és gratulálok a táborhoz! Nagyon jól éreztem magam az ott töltött kb 16 órában. :)

Itt meg is jegyezném, hogy az "egy táborlakó" képei az enyémek, ha esetleg megoldható, örülnék, ha javításra kerülhetne Sir Thomas-ra ;) Köszönöm...

Zrogdavar csapatának, és a többieknek, akikkel volt szerencsém beszélgetni, illetve mesélni egyet:

Köszönöm, hogy beszélgethettünk, nevettünk, és a lehetőségekhez mérten összebarátkozhattunk azalatt a pár óra alatt. Ha tehetem, legközelebb is csatlakozom a táborhoz. Talán egy rövidke mesét is bevállalok, ahogy szombat hajnalban is tettem. Remélem ti is élveztétek.

A játékosaimnak csak annyit (a többiek úgy sem fogják érteni): "Utállak titeket! Többet nem játszunk, mert rosszul éreztem magam! Haljatok éhen!" :D

- Erősebbet nem mertem írni, mert a végén még tényleg félreérti valaki... ;)

KER:

A mesélői hiányt nagyon ügyesen megoldottátok, ezért külön gratula! Sajnos ez a tábor egyéb programjainak kárára ment egy kicsit, de ember legyen a talpán, aki ezt a helyzetet jobban tudta volna kezelni. A mesélők teljesítménye ezzel még jobban felértékelődik. Már velem is előfordult, hogy egymás után kétszer ugyanazt kellett meséljem, de nekem nem volt ez akkora élvezet.

Persze jó lehetőség arra, hogy összehasonlítsunk csapatokat, de az első mese fénye, és lelkesedése számomra elhalványul a második alkalomra. Ahogy hallom, nálatok nem ez történt. Nem semmi teljesítmény! :!:

Amund:

Tom, hogy kibicnek nem illik kritizálni, de nekem egy kicsit átgondolatlannak tűnt a modul. Konkrétan az volt a bajom a modul olvasása közben, hogy a benne szereplő NJK-k élettörténete, cselekedetei nem nagyon illettek bele az "általánosan elfogadható" világképbe. A játékosok ezért találkozhattak olyan dolgokkal, amihez nem tudtak alkalmazkodni. Talán ez is magyarázza a sok jk halált.

Szerintem érdemes olyan dolgokra támaszkodni, amibe nem nagyon lehet belekötni.

Link a hozzászóláshoz
Helló mindenkinek!

Szeretném előre leszögezni, hogy összességében élveztem a tábort. Csak a modullal voltak problémáim. Lehet, hogy velem van a baj (talán nem tudok nagy horderejű modulban gondolkozni?), de azért a khal, kráni messor lopakodóban egy kicsit sok. Ráadásul belső időben harcolni?!

A csapattagok közül csak Aramilt ismertem, de a többiekben sem kellett csalódnom. Köszönet nekik (elsősorban talán Alexnek, a bálnatestű krad-papnak) a kitűnő hangulatért.

Bár a modul (már a címe is) visszataszító volt, szerintem a mesélők kihozták belőle a legtöbbet. Dragon, Mazsinó és Faszanova leírhatatlan stílusban, fergeteges hangulatot teremtve adták elő a történéseket. Gratulálok és köszönöm nektek.

Mesélőink között tudhattuk Amundot is. Kyelre esküszöm nem voltak előítéleteim vele kapcsolatban a játék kezdetekor. Társnőmet - Nefit - is azzal bíztattam, hogy ha nem követünk el hibát, mi biztosan nem halunk meg. Szóval akkor még reméltem. Persze tévedni emberi (törpe) dolog. Csapatunknak esélye sem volt a túlélésre. Ez - talán mondanom sem kell - elrontotta a napunkat. Persze Amund sem mesélt rosszul, csak hát ő ragaszkodott a rossz modulhoz.

Úgy terveztem, hogy elmegyek a TT-ba is (úgy tudom az amundok nem szeretik a hideget :? ). Remélem sokatokkal találkozhatok majd ott is.

Lenday

majdenm mindenben egyetértek, igyekszem megírni majd wow lanparty alatt a beszámolómat és akkor kirakom

de szeretném megköszönni mindenkinek a remek hangulatot és a tábor szervezőkenek, hogy a helyet és a lehetőségeket megterermtették. Köszönöm.

amúgy én is szándékozok menni a TT-re akárcsak ahogy emlékszem a táborból az egész Tier is

pussz mindenkinek,

Link a hozzászóláshoz

Üdv a kalandozóknak!

Sikeres akaraterő dobással úrrá lettem iszonyatos lustaságomon és most írok...

Hú, hol is kezdhetném... Talán ott, hogy először voltam itt táborban és annak ellenére, h nem ismertem túl sok embert, issszonyatosan jól szórakoztam!!!!!

szerénytelen személyem és a csapat többi tagja már hétfőn felbumlizott a fővárosba és ellég durvásan megáztunk (ennek állít emléket a csapatnév is:

Link a hozzászóláshoz

Mintegy látván, hogy kettönk közül Suessa Ramun hamarabb írt mint én, elfogott a szégyen és én is úgy döntöttem, h míg várok rá MSNen, beírok egy kis véleményezést...

nem tartom helyesnek a KMek kritizálását, arra ott az a másik fórum, ez nem arra való. Mindenesetre meg kell hogy mondjam, hogy csatlakoznom kell mindazokhoz, akik naggyon yool éreztük magunkat...

meglehetős csodálattal fogadtam a csapatunk modulmegoldó versenyen elért győzelmét, engem meglepett, bár nem mondom h nem törtük a fejünket, bár Ramun 2-3x elmondta előttem...

KMek nagyot alakítottak szerintem mind, a mi kis "vidéki" köreinkben, ahol velünk egykorú KMek mesélnek, nem ismertünk még ilyen szintű mesét, nekem elég volt ahhoz, hogy mostantól megvédjem a KER adott 4 tagját bárminemű kritika elől...

és a karakterem meghalt bár, most, hogy visszagondolok, rájöttem, hogy ha ott az elején a boszorkányra elnyomok egy Jellemfejtést még az Antisson, akkor őt ott megölhetjük, majd a szőrös kéz által beadott csatabárdra egy áldást, aztán... nah szal meghaltunk, majd mindahányan feltámadtunk a szénné égett BMen kívül... szegény öcsém...

hogy az én karimmal konkrétan mi történt feltámadásával, Dragon tudja, de nem árulja el...

nah hát ennyit, most távozok alszani, bocs a helyesírási hibákért és a stílushibákért és a hibákért melyeket nevén nem nevezhetek...

LR valék

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Továbbra is várnám a jelentkezését annak, akinek kölcsönadtam a Papok, Paplovagok, a pyarroni és a dzsad vallás nevezetű szabálykönyvemet. A nicknevét sajnos nem tudom, de bízom a becsületességében. A könyvbe bele van írva a nevem, címem: Keller Norbert Siófok Déryné u. 6. ( vagy Bp, Bolgárkerék u. 1.) Nehéz eltéveszteni....

Élménybeszámoló:

Sokan leírták már előttem is, ezekkel a véleményekkel csak egyetérteni tudok. Nagyon jó volt a tábor, jófej résztvevőkkel, szadista KM-ekkel, és kellemes hangulattal. A modul fenomenális volt, bár az njk-k kissé erősek lettek. Egyik csapattársam először volt táborban, és már megkapta a kiemelkedő szerepjátékáért az oklevelet, hatalmas élmény volt neki. A csapatunk pedig 3. lett mind szerepjáték, mind modulmegoldás terén. Eredményesek voltunk, és emellett jól éreztük magunkat. Kár, h egy nappal előbb el kellett mennem. Egyedül a Live-ot sajnálom az egészből. Rengeteget készültünk rá, volt olyan ember, akit én hívtam el, és elsősorban a Live miatt jött, sajnálom, hogy ez lett a vége 3 fő miatt...mindenesetre TT-n és jövőre is lesz Live, ha a táborszervezők beleegyeznek, és van rá érdeklődés.

Én mindenképp, és valszeg a csapatom is részt vesz a Téli Táborban.

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...