Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu-s Nicknevek


Antail

Érdekes a téma?  

77 szavazat

  1. 1. �rdekes a téma?



Recommended Posts

Kamykaze: gratula, en is igy tudtam, reges-reg egy konyvben olvastam roluk. erdekes modon nem az Oduszeusz kalandjaiban hanem a maraton eletre-halara cimu konyvben(dustin hofman foszereplesevel film is keszult belole). szoval en is igy tudtam amig ma -miutan ide beirtam- meg nem neztem a wikipedian. ezek nem is sziklak voltak hanem 2 db nonemu viziszorny, ket nymph!!!! teljesen le vagyok torve.... most nevet kene valtoztatnom vagy mi?

Link a hozzászóláshoz

Idővel kővé vált mind2... :D De Scylla valóban szép nimfaként kezdte, csak nemtomármelyik tengeri istenhez nem viszonyult kellő diplomáciai érzékkel... :D Amúgy, földrajzból mindig is iszonyat rossz voltam... de az Ittaka-Trója útvonalat hol érinti Gibraltár? Vagy ENNYIRE eltévedtek? :D

Amúgy, ha nem vagy se nőnemű, se 6 kutyafejű nőnemű szörny, talán nem ártana egy új nick... :roll: :P

Link a hozzászóláshoz

Hali!

Sztem teljesen fölösleges a változtatás... :)

Először is, ez saját vélemény, de sztem az ember akkor már úgy fusson végig, ahogy elhíresült... Rám véletlenül ragadt a Ramun (ilyen néven küldtem be előtörit és az első KM bácsink folyamatosan így hívott) és sztem max két ember ismerne fel, ha pl Dimőként megjelennék egyszer... :D

A másik, hogy a Scylla, mint olyan, mint láttuk, elég keveset mond az embereknek (én is csak annyit tudtam, hogy vizirém...), szóval nehogy változtatni tessék! :);)

Üdv a falkának:

Ramun

Link a hozzászóláshoz

Miket nem tud meg az ember. Scylla! Szerintem se változtass. Jó ez így!

Sneer. Anno 2001-ben felléptem, életem első chatjére és kellett egy nick mert Petyából volt 1236.

Mivel , akkoriban se vigyorogtam kevesebbet, mint most, gondoltam a smile jó lesz nekem. No ebből már csak 623 volt a neten.

Törtem a fejem és közben az angol szótárban a szemem a smile alá tévedt: sneer. Tetszett a szó. Megnéztem a jelentését .Gúnyos mosolyt, grimaszt jelent. ;)

Hohó hó, meg volt az a név, ami kellett nekem! Mindenhova ezt használom a neten. Érdekes módon pár hónap után elkezdtek élőben a haverok, barátok is így hívni.

Lozartan kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Hihi. Nekem eredetileg a neten Jungleboy volt a nickem nagyon sokáig, meg deviantART-on is így vagyok fent, de mikor kijött a World of Warcraft valahogy nem illett egy kegyetlen ork állathoz egy aranyos kis kisfiú neve, (Johnny Bravo rulz!) ráadásul sokan is használták.

Gondoltam egyet: Rage + Frenzy = Raze. Később mondták hogy az Underworldben is így hívják az egyik farkasembert. Közben rászolgáltam a névre a való életben is és tiszteletbeli ork is lettem, így ma már Raze vagyok, jómunkásork. :D

A mítológia vitába nem szállok be, nem akarok okosabb lenni senkinél. Gibraltár az Hádész birodalma volt, oda mentek Odüsszeuszék, és asszem visszafelé tévelyedtek a 2 szörny területére. Nekünk latin órán volt róla térkép de ha megfeszítenek sem emlékeszem rá hogy hol tanyázott Scylla. Amúgy asszem van egy olyan feldolgozása az eposznak, amiben lehet látni a monsztert. (Armand Assante a főszereplő) ihun van-e

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet!

Aki jártas a mangák világában annak ismerős lesz a név.

Az Inujasha rajzfilmben a két farkú "macskát" hívták Kirarának(a szellem írtó csajszi macsekja).

Ebből lett Kiara.(semmi köze az R&B énekesnőjéhez!!! ő 'c'vel írja a nevét)És egyébként is ezt a nevet érzem hozzám illőnek.(nekem is,akkár a macskáknak szelektív a hallásom :D)

Az első karakteremnek is ez volt a neve(az Arel papnőm).

Legyetek jók és éljetek boldogul.

Quo vadis, domine?

Link a hozzászóláshoz

Illés olyan jó látni hogy tudod használni a fórumot. :twisted:

Elmondom akkor én hogy a cather az CATCHER azaz baseballban egy posztot (asszem ütőjátékost) jelöl. Innen van cather barátunk neve, (T.i. bézbólozik/-zott a szentem) amit 4 ember 5 féleképpen ejt ki. (Mondjuk én is jó vagy a REZE-vel, thx magyargergely :wink: :D )

Remélem nem gáz hogy lerántottam rólad a leplet Illés. :oops: Az inkvizítoros szöveg viszont tényleg jól hangzik. :D

Link a hozzászóláshoz
Illés olyan jó látni hogy tudod használni a fórumot. :twisted:

Elmondom akkor én hogy a cather az CATCHER azaz baseballban egy posztot (asszem ütőjátékost) jelöl. Innen van cather barátunk neve, (T.i. bézbólozik/-zott a szentem) amit 4 ember 5 féleképpen ejt ki. (Mondjuk én is jó vagy a REZE-vel, thx magyargergely :wink: :D )

Remélem nem gáz hogy lerántottam rólad a leplet Illés. :oops: Az inkvizítoros szöveg viszont tényleg jól hangzik. :D

nem gáz de a catcher fogót jelent ;) ami pont a dobó fogásait fogja meg és segíti az ütőtt a biztos kiesésben :D én sem tudom pontosan csak Amund mesélt valami könyvből ahol a főinkvizítór csókát így hívták de célom hogy elolvsam azt a könyvet :) jah tényleg én nem adok ETK-t érte :)

Link a hozzászóláshoz
Illés olyan jó látni hogy tudod használni a fórumot. :twisted:

Elmondom akkor én hogy a cather az CATCHER azaz baseballban egy posztot (asszem ütőjátékost) jelöl. Innen van cather barátunk neve, (T.i. bézbólozik/-zott a szentem) amit 4 ember 5 féleképpen ejt ki. (Mondjuk én is jó vagy a REZE-vel, thx magyargergely :wink: :D )

Remélem nem gáz hogy lerántottam rólad a leplet Illés. :oops: Az inkvizítoros szöveg viszont tényleg jól hangzik. :D

nem gáz de a catcher fogót jelent ;) ami pont a dobó fogásait fogja meg és segíti az ütőtt a biztos kiesésben :D én sem tudom pontosan csak Amund mesélt valami könyvből ahol a főinkvizítór csókát így hívták de célom hogy elolvsam azt a könyvet :) jah tényleg én nem adok ETK-t érte :)

Akkor ha te ütőjátkos vagy/voltál, mi a rákért vagy fogó? A csatárt sem kapusnak hívják......

Link a hozzászóláshoz

Raze: a Baseball 9 iningből áll, a 9 játékrész alatt mindkét csapat egyszer védekezik és egyszer támad, 3 kiesésnél a támadó csapat védekezni fog, a védekező csapat meg támadni, a cather a védekező posztom volt, bár játszottam 2-es base védőt illetve SS/beállós/ meg 3-as base védőt. Ûtni mindenki üt kivéve ha DH-át állítanak be álltalában dobók helyett szokás mert gyorsan fáradnak. De majd egy rövid szabály ismertetést majd valamelyik kocsmában adok rendben??? :)

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Hát, igazából nem is szerepjátékos név lényegében. Bölcs, ősi indián név :) tudni kell hozzá, hogy szomszédok vagyunk. Egyszer disznó barátunk hazaugrott egy DVDért, majd mikor megérkezett, közölte, hogy "már vissza is röffentem", ezzel egyidőben pedig én, hogy 'Milyen fürge voltál"... Nevettünk egy sort, és kitaláltuk, hogy ő bizony egy fürge disznó... :)

Üdv

Lozartan kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...