Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Aktuális találkozók, rendezvények


Vándor

Recommended Posts

Én felhívtam, de akkor nem tudtak volna adni csak olyan asztalt, ahol minden ülőpárnán naaaagy fehér gombok vannak!

Hihi, először nem esett le, de aztán eszembe jutott :D

Vááá, ez nem szép. :D

De ti el sem tudjátok képzelni, hogy milyen traumát jelent egy olyan álom, ahol rádesik egy nagy gomb és összelapít. Utána ti is útálátok ám... Fújjj, még belegondolni is rossz.

(Szerencse, hogy koliba én viszek majd ágynemű huzatot. 8) )

Link a hozzászóláshoz

Én nem tudok foglalni, de ha valaki megtesz, akkor jelezze...

A szám a sirius.hu-n van fent. Vagy google: sirius teázó és megjelenik az oldal.

Egyébként én eddig olyan kb. 10 emberrről tudok, szóval nagy helyet kelene foglalni. Galéri, vagy alatta a sarokban.

Múltkor is szerencsénk volt. Hátha most is az lesz. Magyarán nem lesz senki, mikor odaérünk... Esély megvan. :wink:

Link a hozzászóláshoz

A találkozó megtörpént. :)

Jelenlévők:

Amarilis

Antail

Hunter

Kukachuszár

Mosquito

TAO

Vargány

Venes

Woodman

Kiarák nem szóltak, de sajnos nem tudtak jönni. Ahogy SirTom sem.

Jól éreztük magunkat, teázgattunk, sztorizgattunk. :)

Ismét teszteltük a fincsi teákat, és a finom, kicsit finom és nem finom sütiket.

Bővebben majd írnak a többiek. :)

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Hivatalosan én kapptam ama megtisztelő feladatot, hogy beszámolót írjak a teázásról, de sajnos TAO megelőzött. :wink:

Én jól éreztem magam remélem a többiek is így vannak vele.

Az előzetes jelendkezés alapján kétszer ennyien kellett volna lennünk, de sajna sokaknak közbejöttek ilyen-olyan dolgaik. :cry:

Majd a következő teázáson találkozunk.

Mosquito

Ui. TAO a szimbólumot a woodmanus@freemail.hu -ra küld el please aztán megpróbálok valamit ügyeskedni.

Link a hozzászóláshoz
ÜDv!

Sárga felső?Sötét haj?És ha még szemüveged is van akkor lehet hogy látalak.

Párom és a Km-em is elkisért, így két "marcona" pasi és én várakoztunk. :)

Legözelebb nem késünk és valami ismertető jelet is kitalálok addigra.

Csak hogy biztosan felismerjetek.. 8)

Pontosan, pontosan.... Nem voltatok elég bátrak. max. nem mi lettün volna azok, de ilyenkor édemes rákérdezni... Én úgy szoktam. :)

De legközelebb tessék ám leszólítani vagy valami...

Hm...sötét hajam van, ilyet se hallottam még. Mindig azt mondják, hogy egyre viláosodik. De ez most biztatólag hatott. Köszi. :)

Link a hozzászóláshoz

Nem hiszem, hogy úgy fogalmaztam volna, hogy mindenkinek lenyomom a torkán.. ebből az következik, hogy nem is biztos, hogy mindenkit megkínálnék... mivelhogy én elég bunkó vagyok, nem lenne furcsa tőlem semmiféle sütiosztási diszkrimináció :wink: amiért persze aligha kérnék bocsánatot. :)

A sütilopási hadművelet meg onnantól fulladna kudarcba, hogy Király őrző-védő egyesületet bíznék meg, aki tuti eltörné minden gyanútlan sütilopó kezét (már csak azért is, mert így neki több maradna), persze a mennyiségbe belekalkulálnám azt, hogy kecskére bíztam a káposztát :wink::D

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...