Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Aktuális találkozók, rendezvények


Vándor

Recommended Posts

Nem vonat miatt aggódok, drága Felon, mert úgy tűnik, fenn fogok csövezni valakinél amúgyis az éjjel^^ ( nem, még nem dőlt el, kinél :D :D :D) csak ha már így alakul, egy pár sráccal lesz egy kis kocsmatúra ha minden igaz, és nagyjából tudni kell, hogy szervezzük meg :D

És hogy ne mondjátok, hogy nem élvezem ki az életet, még a tea előtt is találkozok két társasággal :D :D :D

Persze ez még képlékeny.. Felon, mit szólnál egy esti-éjjeli WODozáshoz?:D

Link a hozzászóláshoz

Ha én zártam le az előző teázást, akkor én nyitom meg a kövi kezdeményezést is, legalábbis írásban :)

Szóval, jó pár téli nap eltelt mióta találkozott a nagy átlag, ideje már, hogy ismét szervezzünk egy klub-talit. Nevezzük tavaszváró összejövetelnek, melynek célja ne legyen :D Mivel a többség (persze, hogy a fiúk :lol: ) jelezte, hogy már unja Siriust (nem tudom, hogy ez egyenlő-e a tejázással is), várjuk a helyszínnel kapcsolatos ötleteket. Valószínűleg valami kocsmát fogtok javasolni, egye fene, beleegyezünk :) Ha esetleg a teázást mégsem untátok meg, akkor találtunk egy, a Siriusnál sokkal jobb helyet, nem is messze tőle, esetleg azt is ki lehet próbálni.

Várjuk a javaslatokat mind a helyszín, mind az időpont tekintetében, és gyertek minél többen, legyünk legalább annyian, hogy egy-egy ember jelenléte feledésbe merülhessen :D

Viccen kívül.. kérjük jelezzen vissza, aki szeretne jönni, és majd rábírjuk ó nagy Z-t (bocs Zoli :tuzes: ), hogy írjon ki egy időpontot, ami nagyjából mindekinek megfelelő :)

Csók a családnak. :)

Venes és Felon

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Én benne vagyok! :)

Budapesti kocsmákat tekintve is kompetensnek számítok :)

Javaslatom: Excelsior;

- Bertalan Lajos utcánál van (Móricztól 5 perc gyalog, ott lehetne a tali [7-es busz jár móriczon és a gellért téren, mindkettő közel van, villamosok is járnak erre: 19-41-47-49, móriczon meg végtelen sok járat])

- Tudok helyet foglalni (akár egy félig-meddig elkülönített részt is)

- Jó a kínálat (közepes áron; ~350-400 JMF egy sör [DUELME], 400 JMF a nagyon jó házipálinkájuk, van szendvics általában, azt hiszem tea is, de üdítők biztos)

- Kultúrált emberek járnak (nincsenek "helyi alkeszok")

- Kellemes a hangulat (jókedvű emberek, halk zene, nyugalom)

- Van csocsó, billiárd [DUELME]

- Kedves a pultos :D

Vasárnap sajnos nincs nyitva, de gondolom úgy is szombaton lesz a tea...

Részemről március 21-22 nem jó, azon kívül egy hónapon belül úgy néz ki minden hétvége okés.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Csak hogy bele kontárkodjak kicsit én is.

A siriustól nem messze van a fehér holló teaház, kellemes környezet, és isteni finom teák. Szendvicsek, nasik, és egyéb különleges édességek. (van szeparé, és babzsákok is.)

Az ár is jó. Szerintem.

Vagy a Manchester pub, ahol van darts is, és finom koktélok. Az Izabella és a Jósika utca sarkánál található. Van zene gép is. Az odajárók többsége magának való, szóval nem hiszem hogy, lesz kötözködés.

Szép napot...

Link a hozzászóláshoz

A pyarroni ítélőszék egyértelmű döntése alapján teázást rendelek el, az Úr 2010. évének március hónapjának 13. napjára szombati nap délutáni óráira.

A teázáson minden klubtagnak és kalandozok.hu fórumozónak és táborlakónak részt kell vennie!

Az eseményről való távolmaradás fejvadászatot von maga után.

Köszönettel,

Zoltán

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...