Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Aktuális találkozók, rendezvények


Vándor

Recommended Posts

Ez tényleg jó messze van még, biztosat nem lehet mondani. Engem is érdekel, megyek.

Nah, ez egy helyesen pozitív hozzáállás a dologhoz. :) Régen láttunk, hiányoztál a táborból... Se esti mese, amikor már félhullán bámulunk előre, se sütitesztelő... :? (Nah jó, MG még szorgoskodik ebben a szakmában :D)

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Õszintén én mennék már egyszer sörözni is, ha senkinek nincs ellenvetése.

Ajánlatom, ami közel van szintén a központhoz és kellemes hely: http://www.eszemiszom.hu/m.asp?D=EE&R=5605

Van galéria is, le lehet foglalni. Lent csocsó. Finom sörök, jó kaják, nem drága igazán... A Hoegaarden (belga import csapolt búzasör) zsiráf (2,5 liter!) 2500 Ft, és eszméletlen jó... Suszterinas kávé szintén jó választás, de a linken találtok étlapot-itallapot is.

Ja, és a blaháról 500 m gyalog, vagy 1 villamosmegálló. :)

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

A helyszín egyeztetés alatt áll :)

Szétdobtam pár meghívót, a siker nem garantált, de erősen ajánlott, a meghívott személyekre nézve :D

Muffint nem sütök, állandóan muffint termelünk az albiban (már az orromon is az jön ki :) ), de ki tudja, lehet, hogy sörkiflire (édes/sós), vagy ostoros rétesre kapható vagyok. :) Bár a marlenka szvsz alap egy teázóban :)

Link a hozzászóláshoz

Változott a helyszín!

Üdvözlet!

Október 2-án 15 órától Kalandozókos teázást rendezünk.

Helyszín: Fehér Holló Teaház - Nyugatitól nem messze - (http://www.feherhollo-teahaz.com/)

Találkozó 14:40-kor a Blaha Lujza téri 4/6 villamos megállóban (tér felöli oldalon).

Az eseményen beszerezhető lesz kalandozókos bögre, 500ft/darab áron. Aki szeretne magának az jelezze. Továbbá jelezzétek részvételi szándékotok is!

Üdv.

Zoltán

Link a hozzászóláshoz

Nyah, leegyeztettem a hölgyeménnyel, mielőtt még államtitkot osztok meg :D

Szóval pár napra jön, amiből egy részt természetesen a családdal szeretne tölteni, a többi napon meg úgyis szétszedik, úgyhogy egy dátum van, ami szóba jöhet, ez pedig a 03.04, ha mindenáron szombat, a hagyományok szerint.

Nos?

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...