Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Aktuális találkozók, rendezvények


Vándor

Recommended Posts

Tiszteletem!

No, akkor megint én lennék az az emberke (vagy mi?!), aki elvállalja azon felelősséget, h kiírja a találkozó időpontját.

Tehát a találkozó megtartatik 2005.11.04-én azaz az Úr 2005-dik évének november havának 4-dik napján.

Várok/várunk minden (felvett és még fel nem vett) klubtagot fél 4kor a Blaha Lujza Tér 4-6os, Móricz Zsigmond Körtér felé menő villamos megálló elülsőbb tájékán (értsd: a aluljárótól távolabbi vége).

Reményeket egyenlőre nem fűzök a dologhoz.

Üdvözélettel,

@huszár - A Senki Semmije...

Link a hozzászóláshoz

Hali!

Nem azért mondom, de a legutóbbi hozzászólás az dec 14-ei, és ma jan 5-e van.

Azóta volt egy TT, egy karácsony, és egy szilveszter.Tehát lassanként (nem az én szervezésemben - mert az ugyebár nem túl jóóó :)), de el kéne valakinek kezdenie szervezkedni, egy újabb tali miatt. (Vagy legalább úgy kéne csinálni :P)

Vagy ha nem találjátok túl jó 5letnek, akkor kövezzetek meg nyugodtan, csak hát legutóbb (dec 14-e körül) még ugy volt, h majd januárban vmikor egy tali.

Hááát hmmm. :wink: :? :evil:

naaa üdv csak ennyit akartam volt mondani,

@

Link a hozzászóláshoz

Részemről a 28-a biztosan kiesik (esküvő kiállítás lesz, amire el fogok menni a menyasszonyommal). Ráadásul arra a hétvégére szeretnék rakni régi barátaim az Iszonyatos Ellenszél soron következő taliját, ami egy egész hétvégés akció, fullig töltve szerepjátékkal.

Minden más jó lehet még, de az a nap (és a környéke) nagyon túltervezett számomra már így is. :(

Bocs, ha alkalmatlankodom.

Link a hozzászóláshoz

Halihó!

Sajnos a kirándulásról le kellett mondjak, de várom a következő alkalmat.

Gondolkodtam rajta, hogy szívesen vendégüllátnám a társaságot egy tábortüzezésre szerény lakomba. Mindez persze csak akkor, ha hajlandóak vagytok a város külső negyedébe elvándorolni egy alkalommal - Rákosszentmihály, az Örsön túl... :))

Fa van, szék is van elég, pokrócot is kerítünk a hideglelősöknek...

Kell hozzá sütni-, meg innivaló, nameg egy szabad péntek este... :twisted:

Vélemény?

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...