Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Aktuális találkozók, rendezvények


Vándor

Recommended Posts

Akkor szombat du 16 órától várlak benneteket szerény lakomban... :)

Eljutás:

Az egyik LSZT-re készült ez a segédlet, most épp kapóra jön.

http://www.ostromjatek.hu/mutat.php?id=152

Találkozó:

Ha szeretnétek összeverődni a neheze (buszozás) előtt, akkor az Örs Vezér terét javaslom (2-es Metró végállomás). Miután nekem nincs kocsim, így nem biztos, hogy bevállalom az elétek való kibuszozást - az alatt az egy óra alatt, míg oda vissza megjárnám, inkább a terepet készítem elő.

Hoznivaló:

A tábortűzre való tekintettel krumpli, hagyma, kenyér biztosan lesz elég.

Szalonnát, kolbászt esetleg hozhattok. Azt is lehet, hogy én veszem az összes hozzávalót valami szerény hozzájárulás fejében (mondjuk 300 forint/fő, aztán a végén elszámolunk), és akkor nem kell cipelnetek semmi nehezet. Evőeszköz van elég, a nyársakat meg valahogy megoldjuk.

Ha van valakinek affinitása a grillezésre, akkor az is megoldható, csak beszéljük meg előre, mert akkor úgy készítem elő a tűzrakó helyet (rács applikálása).

Van egy szerény teljesítményű cd-játszó, de kiírt audio CD-m nem nagyon vala. Azt esetleg hozhatnátok háttérzörejnek.

Kihagytam valamit?

jah, igen...

Eddig jelezték: Kukac, Tao, Andoron, Felon, Venes, Hunter

Ki jönne még?

Link a hozzászóláshoz

OK, akkor a bevásárlást intézem.

Péntekre akkor kitaláljuk, hogy kb hányan leszünk...

Üdítő, rágcsa: gyalog kb 5 percre van egy éjjel-nappali, adott esetben bármikor ki lehet ugrani mindenféle apróságért. Meg amikor leszálltok majd a buszról, akkor is be lehet menni a boltba...

Gondolom hangulattól függ, hogy meddig maradunk. Részemről nem akadály, ha egész éjjel beszélgetünk, de gyanítom, hogy az utolsó buszt el akarjátok majd érni. Ez kb fél 11-et jelent, ha valaki az utolsó metrók egyikével menne haza.

A közlekedés egyébként éjjel is jónak mondható, a 931-es egészen a belvárosba megy, még átszállni sem kell - bár az is igaz, hogy csak óránként jár.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...