Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Aktuális találkozók, rendezvények


Vándor

Recommended Posts

Sajnos azt kell mondjam, nekem ez a kései időpont nem fekszik :( Nem tudom megoldani az ottalvásomat Pesten, 2 órára meg nem igazán érdemes felmennem, hogy aztán jöhessek vissza :( Nagyon sajnálom, és mindenkinek jó szórakozást :wink: :cry:

Az ottalvásod nem gond, nálam van elég hely, ágy, miegyéb...

Ha késői, akkor mi lenne a megfelelő időpont?

Eső esetén sincs gond, hisz a szobám elég nagy, max ott teázunk, beszélgetünk. A kis létszám miatt akár játszani is lehet :D

Link a hozzászóláshoz

Felon... hát ez gyors volt... na mind1 :?

Sir Thomas, én is úgy gondoltam, bár ahogy TAO rávilágított nem volt egyértelmű a lelkesedésemből ez a vélemény. Szóval játék, ha van hangulat, de főleg beszélgetős, kajálós parti :)

Már alig várom :)

Link a hozzászóláshoz

Én is köszönöm a magam nevében, Sir Thomas, hogy ott lehettem és nevethettem :) Ez most sokat jelentett, bár csak három ember tudja miért is pontosan, a lényeg az, hogy nagyon örültem, hogy elmehettem, és remélem máskor is lesz még alkalmam.

Link a hozzászóláshoz

Én is köszönöm, hogy eljöttetek, igazán feltöltött az a pár óra...

Ha kevesen voltunk is én igazán nem panaszkodom, mert így is tök jó volt az egész.

Pár apróság: sosem gondoltam volna, hogy ilyen azbeszt keze lehet valakinek, amíg meg nem láttam, hogy Hunter minden erőlködés nélkül kiszedi az alufóliázótt kaját a parázsból. Hát az nem volt semmi :)

Na meg azt sem, hogy ennyit tudunk enni. Pár kajálással egybekötött rendezvény szervezésén már túl vagyok és mindig erős ráhagyással vásárolok, de ez most majdnem kevésnek bizonyult... Amikor 6-an benyomtuk a sütögetéshez az első kiló kenyeret, krumplit, hagymát, akkor őszintén meglepődtem... főleg, hogy még én is éhes voltam... :oops: :P

Link a hozzászóláshoz
Na jó, én voltam az első, aki odaállt a tűzhöz nyárssal a kezében. ;)

Ccccc... a kezembe nyomtad, édesem, hogy süssem, én meg balgán azt hittem, nekem adod :)

Aztán meg közölted, hogy dehát az az enyém :)

Sir Tom, bizony kifogtad azt a három férfi embert (Hunter annak számít már az azbeszt kezével ;) ), akik talán a legtöbbet képesek enni a Kalandozók közül :)

Már csak Zoltán hiányzott a dologból, na ő is tud kajálni :)

Link a hozzászóláshoz

Én megkérdeztem az érkezés után, hogy biztos elég lesz-e a kaja... ;)

Te meg mondtad, hogy persze, nem először csinálsz ilyet, ami meg igaz is, tehát hittem neked. :)

Csak lehet mondanom kellett volna előre, hogy ne 5 főre számolj, hanem úgy 10re (azért 10re, mert a lányok csak 1/2nek számítanak kaja téren :D).

Link a hozzászóláshoz

A felszerelés 90%-át én viszem ki a terepre és az kedd délután-este lesz. Ha jól nézem, az 4-e. Persze lehet korábban is menni, de szerintem egyetlen szervező sem lesz kint tartósan addig. Aluran és én kezdem a sort, szerintem Homár csak pénteken költözik ki (vagy még akkor sem, merugye az kényelmetlen :D). A mesélők sem fognak szerintem csütörtök este előttt kiérni (bár nagyon támogatnám a dolgot, de az élet nem ilyen egyszerű).

Kedd: lepakolás, terepszemle, táborverés, városok áttekintése.

Szerda reggel: eligazítás, feladatok kiosztása, építkezés

A többi a helyszínen adja majd magát a létszámtól, a lelkesedéstől és a haladástól függően.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Ugyebár így 4-én kimennénk akkor és javaslok egy klubos strandolás-fürdést 6-án, Gödöllőn az egyetemnek a strandján. Nem nagy cucc egy nagy úszómedence van meg egy gyerekfullasztó, de a víz az egészséges. 1 órás kényelmes sétával odatudunk érni és amikor 4-5 éve voltam utoljára akkor 100ft volt a belépő, szerintem most sem lehet egetverően drága, de utánajárok.

üdv. Z

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...