Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Hétképe rovat vélemények


Hogytetszenek a hétképe képek?  

44 szavazat

  1. 1. Hogytetszenek a hétképe képek?

    • Nagyon szuperek
    • Rusnyák
    • Nemfoglalkozom vele


Recommended Posts

Lehetne valaki pl. valaki, aki a fotók gyártásával foglalkozik. Nekem se tehetséges, se felszerelésem, se szakértelmem nincs a dologhoz, de könyvem van, és ha lesz úgy ötletem, akkor lefotózom és elküldöm...

De sztem van olyan kalandozó, akt fajt a fotózási vágy és van kedve, ideje ilyen képet készíteni...

Csaba

Link a hozzászóláshoz

Üdv Kalandozók!

Először is: nagyon jó ötletnek tartom ezt a "fényképezőst"... :D , legalábbis nekem személy szerint tetszik...

Egyetlen kérdésem volna csupán: a képek témája meghatározott vajon (...azaz csak szerepjátékkal kapcsolatos lehet-e...)?

(...bocsi...mégegy kérdés: bárki küldhet képet? Énisénisénis...? :) )

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Cz tavalyi ötletét felhasználva született a következő jól látható frissítés ide a hírek mezőbe, valószínű még változik majd kinézete. Szóval az ötlet azon alapszik, hogy a MAGUS jelét, vagy a MAGUS valamely egyértelműen meghatározó dolgát vigyük el a világon minél messzebbre. Nos, ezen én annyiban módosítottam, hogy nem kell messzire elvinni, hanem minden extrém helyen fényképezett ilyen típusú fénykép jólesz, így ezeket várom a mailomra (antail@kalandozok.hu).

A kép lehet MAGUSsal és Kalandozókkal egyaránt, ennyi az egyetlen kikötés.

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Nem tudtam hogy hová is írjam, de hihetetlenül jó lett az új galéria. Nagy meglepi volt. A hétvégén végre hozzáértő emberek közelében leszek, úgyh el tudom küldeni az én fotóim is a TT-ről. Meg azon gondolkodtam, hogy mi lenne, ha lenne egy külön kis rész az itthoni játékülések fotóinak...? Na na na na??? :D

Link a hozzászóláshoz
Nem tudtam hogy hová is írjam' date=' de hihetetlenül jó lett az új galéria. Nagy meglepi volt. A hétvégén végre hozzáértő emberek közelében leszek, úgyh el tudom küldeni az én fotóim is a TT-ről. Meg azon gondolkodtam, hogy mi lenne, ha lenne egy külön kis rész az itthoni játékülések fotóinak...? Na na na na??? :D[/quote']

Van benne ráció, csak legyen elég tárhely :)

Link a hozzászóláshoz

Hát igen, az e heti hét képe tetszik eddig nekem a legjobban 8) Lehet, hogy egy kicsit elfogult vagyok? :wink:

Egyébként , hogy honnan jött nekik az ötlet, hogy egyáltalán a szerepjátékkal kapcsolatban cikket írjanak nem tudjuk. Arról meg végképp minden nem tudunk semmit, hogy miért pont mi (talán ezért mert elvileg mi vagyunk az egyetlen "hivatalos" magus klub szegeden) kerültünk véka alá. De ettől függetlenül örülünk :P

Maradtam tisztelettel:

Link a hozzászóláshoz

Hali

Ez az amcsi srácról szóló sztori nem csak legenda.

Egy film is készült belőle, Tom Hanks játszotta a főszerepet. Nem jut eszembe a címe, talán Antail kisegít... (a 2. alkalommal volt róla szó az ELTE-n :roll: )

Amúgy a sztori csattanóját meg már leírtam a "Más szerepjátékos rendezvények" vagy hasonló c. topicban. Olvassa el, aki még nem tette meg ;)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...