Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Általános beszélgető


Antail

Recommended Posts

Hibát szeretnék jelezni. Nem tudom mi okozza, de az online karakteralkotó nem engedi menteni a megalkotott karaktert. Olyat korábban is csinált, hogy, bár be voltam jelentkezve, azt írta ki, a karakter nem menthető, jelentkezzek szépen be. Viszont miután kiikszeltem ezt a felugró ablakot, utána mégis gond nélkül feljött a zöldkeretes visszajelzés a mentés tényéről.

Most egyből a piroskeretes visszajelzés ugrik fel, miszerint a karakter mentése sikertelen volt. Mi lehet az ok? Androidon futó chrome böngészőt használok. Több alkalommal próbáltam már (legutóbb ma, a karakteralkotás publikálása után) az elmúlt két hétben, mindig ebbe a problémába ütközöm.

Köszi @Antail, ha ránézel!

Antail kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
Egy órával ezelőtt-kor Lozartan írta:

Mennyit kell utalni tábordíj gyanánt bejárósként? Köszi!

Üdv!

Nem beszéltünk eddig bejárós opcióról - hol találtál erre vonatkozó információt? A szállásadóval tudok egyeztetni ilyen igény esetén, mivel ismerősről van szó, van rá esély, hogy meg tudjuk oldani. 

Lozartan kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
On 2022. 11. 14. at 15:05-kor Dugó írta:

A kaland időbeosztása hogy alakul? 27én délután már kezdünk, vagy csak 28. reggel? Esetleg bejárósként van lehetőség részt venni?

Hali,

 

Még nem vagyunk kész a Teljes Tábortájékoztatóval, de dolgozunk rajta! 27.-én vacsora után tipikusan szokott lenni egy "összemesélés" 1-2 órában, erre most is lehet számítani.

Én nem látom most opciónak, hogy központilag átszervezzük ezt, ha lenne is rá egyéni igény, mert ehhez nehéz lenne a tábort igazítani.

De a tábornyitó is kötelező program - ez az elsődleges információátadási lehetőség a szervezőktől a táborozóknak, és az mindenképpen első délután van már.

Ha bejárós szeretnél lenni, kérlek, direktben egyeztessünk, mert ez plusz szervezést igényel.

 

Üdv,

CS 

 

ui.: Lozartan, köszi a tisztázást és a kérdést! :)

Catsmile és Lozartan kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
3 órával ezelőtt-kor Rinoa írta:

Sziasztok én vinném a nagyon cuki okos aranyos szobatiszta kutyámat - lehetséges?:)
És ha lehet kérhetem az egyszemélyes szobát? 

 

Köszi előre is ha tudtok segíteni!

Rini

Üdv Rinoa!

A Kalandozók táborokba semmilyen élő állat nem hozható: Táborrend kódex

A szobakiosztáshoz a kérést betápláljuk a szobakiosztó kahrei masinába.

Üdv,

Antail

MagyarGergely kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Kedves Ismeretlen Szerző! Ezúton szeretnék Neked gratulálni a remek 2. hangulatkeltőhöz. Igazán jó írás. Nem könnyű olvasmány, figyelmet igényel, nem lehet csak úgy átfutni, de a hangulata, a szerkesztése és a történet nagyon jó! Folytasd, és nagyon jó novella lesz belőle, vagy akár még egy regény is, ha jól csavarod a szálakat.

Gratulálok!

Link a hozzászóláshoz
2 órával ezelőtt-kor Kata írta:

Kedves Ismeretlen Szerző! Ezúton szeretnék Neked gratulálni a remek 2. hangulatkeltőhöz. Igazán jó írás. Nem könnyű olvasmány, figyelmet igényel, nem lehet csak úgy átfutni, de a hangulata, a szerkesztése és a történet nagyon jó! Folytasd, és nagyon jó novella lesz belőle, vagy akár még egy regény is, ha jól csavarod a szálakat.

Gratulálok!

Dícséret továbbítva :)

Link a hozzászóláshoz
3 órával ezelőtt-kor Lopov írta:

Szuper! Köszi. Viszont ebben az esetben előre jelezném hogy valószínűleg késni fog a csapatom a karakterek leadásával, vannak dolgok amiket még meg szeretnénk beszélni KMmel.

 

 

Udv!

Kuldjetek be a karaktereket hataridore, ez a strategia nem jarhato ut jelenleg. Azutan is meg lehet beszelni a KM-etekkel a kisebb reszleteket, es lehet modositani, ha az elkepzelesetek nem mukodik.

Mindenkinek ugyanazok az eroforrasok allnak rendelkezesere a karakterek megalkotasahoz, es ezek koze nem tartozik a meselo. :twisted:

Udv!

CS

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...