Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Angol M.A.G.U.S. forditasok

Recommended Posts

Itt egy kicsit tobbet irtam (mi motival, hol tartok, stb):

https://www.reddit.com/r/humagus/comments/ybeime/magus_novellak_regenyek_angolul/

Iszonyat lassan halad az egesz, es most mar ertem, hogy a muforditoknak mi tart olyan sokaig:) Az egeszet pedig azert tettem GitHub-ra, mert ezzel dolgozok nap mint nap (foleg programozas), es igy lehet kovetni a valtozasokat is. Minden visszajelzest / forditasbeli hozzaszolast & hozzajarulast orommel fogadok!

Főleg arra lennék kiváncsi hogy fogadnák külföldön a Magus  világát.

Erre en is nagyon kivancsi vagyok, de nem ez motival leginkabb. Az uj kotetekrol, rajongoi irasokrol nem sokat tudok, de a 90es es 00as evekben romma olvastam, amit csak talaltam es mai napig nagy kedvenceim - foleg az irasok minosege miatt. A tobbi szerepjatekos vilagrol is csak feluletes ismereteim vannak, de a nagy reszuk egy kaptafara epul, sokszor fekete-feher minden, ellentetben a MAGUS regenyekkel. (Na de elfogult vagyok:)

Link a hozzászóláshoz

Erdekes projekt.

- Tukorforditas helyett inkabb azt javasolnam, hogy alakitsd ki a sajat alkotoi nyelvezeted (nem gond, ha a tömlő leather canteen, vagy desert canteen, vagy eppen Ibara canteen, csak maradjon kovetkezetes a forditas soron).

- A Magyar gondolatmenet nehezen emesztheto angolul, igy az egyes bekezdeseket egysegenkent kezelnem es a mondanivalot es forditanam.

toraritte kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
  • Új...