Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Téli Tábor 2005 - Élménybeszámolók


Con Salamander

Hogy érezted magad a táborban?  

28 szavazat

  1. 1. Hogy érezted magad a táborban?

    • Hát, elég rosszul
    • Egyszer ki lehetett bírni
      0
    • Közepesen, volt már jobb is
      0
    • Jól, de nem ez volt a legjobb tábor eddig...
    • Ã?bertápkyraquirhentül!


Recommended Posts

aranyos, hogy kinek-mi maradt meg a táborról:)

nekem most kezdenek visszajönni a dolgok, és nagyon jó érzés, hogy tudom kontrlárni, hogy mi a csodákat tettem és mondtam:)

igazából én nem igazán mesélnék, jórészt ismétlőjeleket tudnék csak írni, s talán az a legfőbb a számomra, hogy nayon jól éreztem magam a Társaságotokban... régen nem nevettek ilyen jókat...

és jól esett tudni, hogy vannak akik még szóba állnak velem...(sajnos van egy kibírhatatlan jellemem)

:)

ui: masszások: nekem mindegy. szívesen maszlak titeket, ésa hogy hazaértem alőkaptam az anatómia könyvet és fellelkülésemben megtalnultam az izmokat és azoknak a futását a csontokon:) Nytre remélem egy kicsit finomulni fog a technikám:) :wink: hogy majd mit kérek, Rátok bízom, meg majd az akkori kedvemre...(bocsi, de asszem Nytre ki fogok bukni)

ui2: Hiányoztok nagyon...

ui3: új évi fogadalmam az volt, hogy többet jövök fórumra, igyekszem betartani:)

sok :roll:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Én is rászánom magam a visszaemlékezésre.

A tavalyi TT volt a negyedik táborom a Kalandozókkal, lassan mindenkit megismerek a csapatból.

Előtte este kabátban végigültem a másfél órás utat az IC-n, ugyanis valahogy fel kellett vinnem Bp-re a mellvértemet. Másnap reggel pakoltam össze a holmimat, majd miután sikerült belebújnom a páncélba, elindultam a pályaudvarra. Jó volt újra látni az ismerős arcokat, majd eljutni a túristaházig. Legnagyobb bánatomra, csak én öltöztem be, de legalább keltettem egy kis közmegbotránkozást.

Első nap még vártunk a csapat másik felére, estig ők is megjöttek, Gem már szépen elázva. Este elkezdtük Antaillal a kalandot, követve dogmatikus előírásait, majd másnap folytattuk Gambittal, akinek olyan hangulatot sikerült elérnie, amilyet táborban még nem tapasztaltam. Vacsoránál senki nem értette, miért van úgy bedepizve az egész csapat. Sajnos utána már nem sikerült ugyanezt változatlanul megtartanunk, de fergetesen folytatódott utána is. És jóllehet, befejezni időre nem tudtuk, Gambit vállalta, hogy befejezi nekünk, és lázasan, köhögve, lejátszotta velünk hajnalban a hátralevő részt. A kalandot sikerült úgy befejezni, ahogy szerettük volna. Ez volt az eddigi táborok közül a legemlékezetesebb, az éjszakai beszélgetésekkel (hajnali 5ig, Vicoval aki meghúzza magát, az ajtó elé tolt ággyal, Shalafi felkeltésével), Crow behavazásával, a csapatommal, akiknek igazi élményt köszönhetek, a 7 órás buszozással, mely alatt felvettem az összes váltóruhámat, a két órás várakozással Fehérváron, (ahol a csapat se szó, se beszéd rohant a vonat után, jóllehet fél órán belül három is indult még Budapestre...).

Mind a szervezőknek, mind a résztvevőknek

Köszönöm ezt a tábort!:D

ui.: Jaj, mielőtt elfelejteném! És a kaland után a legjobb dolog TT-n. A maszás. Köszönet érte Valakinek és Ramunnak. Maradandó emlék lesz:p

Link a hozzászóláshoz

Aloha az olvasóknak!

Nem is tudom, hogy kezdjek bele, hiszen annyi szépet és jót hallottunk már eddig is. :) Azért megpróbálxok valamit írni, újabb szemszögből a fergetegesen jó tábort!

Az odautazás pöppet furán indult: rengeteg kavar volt, hogy meddig, meg hogyan, aztán végül rendeződött és odaértünk. Bár a hó már itt is betett egy pöppet...

A kajálóban ismerős arcok, kezdeti jó hangulat, a szállásra pedig visszatérve a csapattársak... :D nemtom, nagyon odavágott, irtó jófej emberek, ha van Sors, neki köszönöm, de a többit később...

Aztán 3 nap tömény játék, de nem az a lanyha, hanem igazi és nagyon jó! Zoltánhoz volt szerencsénk először, aki adott egy jó alapot a kezdéshez (34:1 az inkvizíció javára... :D), a leírásai naggyon jók voltak!!! (A nyomkodást nem felejtem! :))

Alig alvás, éjjel stereoban a hülyeség (a szoba akusztikája nagyon ott volt!), röhögés hajnalig, meg amúgy is... HÚZD MEG MAGAD!!! :D :wink:

Volt szerencsém Pred mellett eltölteni egy éjszakát. :) Azon kívül, h nem tudtam, h mikor aludt el, vagy csakspontán réved, nem volt rossz. :) :wink: A reggeli fotózás lemaradhatott volna, utólag is köszönöm a toleránsan kitörölt képeket. :) :roll:

Az újabb nap nem csak reggel, de további mesélésen is volt szerencsénk Zoltánhoz, aki ugyan csuha nélkül, de még így, fáradtan is alakított egyet. :)

Ebéd után Gangler (ne haragudj, nem bírom megszokni a Gambit-ot... :oops: :cry: ) vette át a mesélői széket. Nem ragozom... ÜTÖTT. Aki aznap vacsorakor látott, tudja, miről van szó, nomeg aki átélte... A Vadrózsák gyilkosával érzékeny pontomra tapintott, de a többieknél is sikerült döbbenetes hatást elérnie... A hangulat csúcs volt... Tisztelet, amiért betegen is képes volt ilyen teljesítményt nyújtani.

Másnap újabb játék, a csapat sokkal összeszokottabb volt (jelzem, ez relatív káosz jellemnél. :)), és igaz, a hangulatot elhalványította kicsit az éjszaka, de valamennyire sikerült visszaesni. Hosszan nyúlt az éjszakába a mesélés, bár a vége már nagyon fáradt volt, szegény fickót ügyesen elkaptuk és mindenki elégtételt vehetett (az orkot lehetetlen elfelejteni. :)).

A reggeli ébrezstés volt a legrosszabb mind közül... Dübögés, üvöltözés, hasonlók... Rendben!... Morcos voltam... Mikor épp visszaaludni készültem, mondván, még van vagy 2 órám, jönnek be, hogy megy a busz... Hű. Asszem rekord sebességgel pakoltam össze a cuccaimat... Aztán... Ki a hóba.

A buszról már sokan sok szépet mondtak, én is fogok. :)

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem!

Végre én is rászánom magamat, h írjak vmi nem túl hosszasbeszámolót, hiszen aki ott volt, az nagyjából tudja, h mennyire nagy élmény volt a tábor és, a hazautazás is mennyire esemény dús volt => akik messzire utaztak még aznap este, azoknak összegyűlt a 7*7 apróság, ami (mint említették már mások is) igencsak fura érzés volt egy domvikánus versenymodul után :D.

Aki nem volt az sajnálhatja és próbáljon meg a legközelebbi táborba eljönni. :D

Igazából már egyszer elkezdtem megírni eme beszámolót, de akkor vmiért félúton elhagyott az ihlet és abba fejeztem :)

Azért, h ne csak üres fecsegéssel legyen teli a mondandóm, írnék egy-két lényeges dolgot is.

Többek között azt, h nagyon örültem, h már rég nem látott barátokat láthatok viszont, és találkozhatok velük, oly hosszú idő óta. Hogy ismét régi jó poénokon nevessünk és hajnalig storyzgassunk (áhhh ez olyan klisé szerű, amaradok inkább az egyéb földi témáknál :D)...

Mondandóm képébe itt jön az, h egy olyan csapatba csöppentem bele, aminek tagjai már régóta összeszoktak, töbször is játszottak együtt, és nem csak versenyeken, hanem gyakorta összejárnk és játszanak. Ráadásul egy eléggé "érdekes" s talán nem is oly egyszerű karakterrel (amit sajnos nem sikerült úgy kijátszanom ahogyan elképzeltem...).

A lényeg, hogy baromira jól éreztem magam velük, és lenyűgözött a csapat stílusa, amit abszulút magaménak tudok vallani, és egyáltalán nem éreztem magamat kirekesztettnek, vagy megtűrtnek.

Egyet sajnálok, azt, h esélyünk sem volt arra, h befejezzük a modult, pedig baromira érdekelt volna a vége, hiszen nagyon érdekes volt már az is ameddig mi eljutottunk. Ahogyan hallottam a többicsapattól a további részek még izgalmasabbak voltak, de hát ez van :D. Valamit valamiért. Köszönök mindent a csapatnak és a mesélőknek, na meg azt, h elviselték jelentlétemet.

A KM-jeinket nem méltatnám tovább, hiszen a többiek már megtették helyettem is, a véleményemet meg úgyis tudják (remélem :D).

Mivel szeretek mindig midnent túl hosszan magyarázni, így most még nem lehet azt remélni a kedves (már aki van oly botor és eddig is olvasta) olvasóknak, h befejeztem az irományt :D.

Tehát; mint azt már többen előttem kifejtették, a tábor király volt a mesélők császárok, a szervezőt istenítsük, a hangulat majdhogynem überelhetetlen, stbstbstbstbstb :D.

Én csak annyit tennék hozzá, h végre megismertem egy-két olyan embert icipicit közelebbről, akit eddig csak látásból, vagy köszönésből ismertem.

Úgy vélem most mindannyiunk (akik voltak TT-n) nevében írhatom és mondhatom azt, h egy életre szóló élménnyel lettünk gazdagabbak, és ezt midnenkinek köszönöm szépen.

Tisztelettel,

@huszár - Én A Senki Semmije

Link a hozzászóláshoz

A 2005-ös TT

Ez volt az első tábor (szerepjátékos) melyen részt vettem , TÖCS volt .

Az oda út gyors és jó volt a vissza út...........ismerkedésre sok időt adott .

A modul tetszett mivel szeretem a rossz helyen rossz csapat történetet .

Fanatikus Domvik hívők városában toroni party ( op op op konfliktus) .

Mi van még ?

-KM-ek .

-KM-ek: 1.:TAO:már mesélt (jól) nekem tudtam milyen

2.:CS :jól mesélt csak a modul végét a kelleténél gyorsabban játszottuk le

Hangulat : meg volt jó volt elmult.

A szilveszter meg ütős volt :D

Vég eredmény:tetszet

Egy élmény volt.

De ha a sors úgy hozza akkor lessz több is mint egy .

Üdvözlet a többieknek Szegedről

Moonshadow Raven

Link a hozzászóláshoz

Rájöttem, hogy még nem is mondtam kellően köszönetet sem a táborért, sem a modulért, sem pedig az izgalmas és igen jó szinvonalú mesélésekért.

Úgy hiszem, hogy ez az első lány csapat (női csapat) elég jól megállta a helyét. Én büszke vagyok magunkra.

A tábor nagyon jó volt, a kaja is, kár hogy nem a farkas hségemet villantottam elő, ebben a durván 4 napban. Csak egy valami hagyott bennem rossz emléket, az a hóvihar. Életem talán legrosszabb 7 órája volt. Nem valók nekem az ilyen kiképzések. Nem vagyok kellően erős idegzetű, sem pedig nyugodt természetű.

A modul nagyon tetszett. Az a kitalált világ elképesztő volt és ugyan akkor rémes is. Volt amikor egy szünetben a mellékhelyiséget féltveközelítettem meg. :)

Az NJK-k nagyon tetszettek. Első mesélőnk igen jól és élvezetesen eljátszotta az igen idegesítő amatőr zenészt. Nevetésekkel teli pillanatokat szerzett.

Maga a modul fő szála elég érdekes zárást kapot. Kicsit elvont, vagyis nagyon.

A rejtvény szerű részek pedig külön élvezetet nyújtottak.

Összességében ezt az igen jó modult, két jó KM mesélte el.

CS alakítása szeritem örökre a tudatomban marad. ZC karakterének kijátszása felejthetetlen.

TAO-nál pedig a félelemben eltöltött pillanatok maradtak meg nagyon. Az a világ számomra hátborzongató volt. Remegéseket iskiváltott belőlem. Meg igaz barátra találtam egy kis kedves lény személyében, ő Turi. Kár hogy halnia kellett.

Tány hogy sokkal másabb volt ez a tábor, mint NYT. Valahogy olyan családiasabb. A KMek is olyan...izésebbek. Szóval teljesen más hangulata volt az egésznek. Remélem, hogy legközelebbi TT-n is ott lehetek.

Mégegyszer köszönöm az élményt.

Link a hozzászóláshoz
Kérdés:

Mikor lesznek fenn a TT anyagok?

Nagyon szívesen elolvasnám már egészében is a modult, stb. :roll:

Most már kint vannak. Be lehet lesni a függöny mögé.

Ha esetleg kérdés merül fel, itt lehet kérdezni, válaszolunk.

(Ne feledjétek, a tábornak vége, mindenki jól érezte magát, szóval a modulról jót vagy semmit! :twisted: )

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...