Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Shadowrun - Pentek este (ciklus után) - mesélö: Andoron


Recommended Posts

Nekem jó kapott karakterrel is, de szívesen alkotok is, ha megvan, milyen szabály szerint készítsem. Illetve van-e esetleg preferencia, hogy mi lenne/nem lenne jó a mesében, illetve ki mivel szeretne lenni? (Csak hogy ne legyen 4 temetőlidérc dekás egy olyan kalandban, ami a tiri udvarban játszódik...) Esetleg még azt lenne jó tudni, hogy hol játszódik, illetve helyi karakterek legyünk, vagy "idegenek"? (A kapcsolatok, nyelvek stb. szempontjából számíthat.)

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

@Andoron én már szívesen molyolnék a karakteralkotással. Kaphatnék némi iránymutatást?

Tudhatjuk hol és (kb.) mikor játszódik a történet? Helyiek lehetünk/legyünk, vagy idegenek? (Pl. ne vegyem fel a helyismeret előnyt...)

Van preferált/kerülendő karakter-koncepció? Pl. ne legyen dekás, de valaki tudjon asztrálisan érzékelni... Vagy nem árt, ha mindenkinek van kapcsolata az ork alvilággal/tiri tündékkel/triádokkal...

Alap karakterek, vagy gazdálkodhatunk valamennyi plusz karmából/pénzből?

Melyik kiegészítő használható? Pl. Companion elönyök/hátrányok játszanak?

Köszi:

D.

tetra kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Elnézést, nem néztem ide, látom azóta született pár hozzászólás. 

A lényeg az lenne, hogy jól érezzük magunkat, mivel ez kötetlen foglalkozás, szóval NINCS SEMMILYEN MEGKÖTÉS :) Azt hozol amit szeretnél, a szabálykönyv a hármas kiadás, mivel én azt ismerem a legjobban. 

Játék Londonból indul, aztán ki tudja hova jut el, ti döntitek el, honnan való a karakter. Nem muszály ismerniük egymást, ez nem lényeges. 

2065 az évszám. 

10 karmát kap mindenki induláshoz. 

 

Más kérdés amit elszalasztottam? 

Diocletianus kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...