Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Szerda este - CyberPunk RED (mesél: Sir Thomas)


Recommended Posts

Itt, az elő bejegyzésben gyűjtöm össze az alap infókat, a továbbiakban pedig szabadon beszélgetjük ezeket át és azok alapján kerül frissítésre ez a bejegyzés. 

Jelentkezők: Antail, Scylla, tetra, Crow, Xanner

Rendszer: CP RED

Karakterek: Házilag készített karakterek, az alábbi elvek mentén

  • netrunner nem javasolt, mert azt nem fogunk játszani (nem lesz rá idő kijátszani)
  • Online karaktergeneráló, amit persze nem kötelező használni (illetve lehet mást is, ha találtok): 
    https://cyberpunk-char-gen.neocities.org/
  • ebből adódóan kezdő karaktereket várnék, bár ebben a játékban sem erős az egyensúly :)

 

Antail és The Eternal Crow Hero kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
  • Sir Thomas erre változtatta a téma címét: Szerda este - CyberPunk (mesél: Sir Thomas)
  • Sir Thomas erre változtatta a téma címét: Szerda este - CyberPunk RED (mesél: Sir Thomas)

A linkelt oldal kidobta nekem ezt amikor szólót kértem tőle:

image.thumb.png.504709514eb5f9cc96ba9e52f7659972.png

Megnézem, mondom szerintem ez nem a szabályok szerint lett létrehozva, szóval csináltam helyette egy másik webes karialkotóval egyet, ami megfelel ennek amennyire lehet, csak nincsenek túlköltve meg határon túl tolva adatok. De ott sem stimmeltek a képzettségek a könyvben szereplőkkel. Én már semmit nem értek. Mindenesetre itt van Rosy Losch, német származású, tragikus multú punklány. Vagy hát, ki tudja, mennyi jelentése van a kiberverek világában a nemnek.

CPRED-Rosy Losch.pdf

Antail és The Eternal Crow Hero kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Végre eljutottam a felkeszulesi szakaszig, olvasom a könyvet, megszereztem a magyar verziót is. Mondjuk a fordítás így elsőre nem tűnik túl alaposnak, de ezt majd a táborban ti is csekkolhatjatok (ha meg nincs meg). 

Látom, h crow és tetra karija kész, Antal és scylla rutinos, de akkor @Xannerfelé jelzem, h ne aggódjon a szerda este miatt, lesz jatek, varom a karaktert.

Én tábor előtt keveset forumozok,  főleg most, h extra terheket kaptam a nyakamba,  Szóval ezért vagyok csendes... de ez nem jelent semmit, kezdek felporogni és nagyon várom a tábort, a nonstop meselest!

Ahol cimbik, nemsokára tali!

tetra és Antail kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...